Приятелски Срещи - Клубни
20:00
Виляреал Б
(Испания)
Еспаньол Б
(Испания)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 3.62 | 4.24 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.22 | 2.04 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.21 | 3.95 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.30 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.79 | 1.88 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.27 | 3.41 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.79 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.08.2024 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Виляреал, а гостите от Барселона. Разстоянието между двата града е 250.0 км.
Отговорна Игра
Виляреал Б - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.08.2024 | Приятелски срещи | Виляреал Б | 0 - 1 | Елденсе | 3.23 | 3.29 | 2.02 |
| 03.08.2024 | Приятелски срещи | Леванте | 3 - 2 | Виляреал Б | 1.82 | 3.40 | 3.72 |
| 26.07.2024 | Приятелски срещи | Виляреал Б | 0 - 1 | Еркулес | 1.89 | 3.45 | 3.47 |
| 23.07.2024 | Приятелски срещи | Виляреал Б | 1 - 1 | Лейда Еспортиу | 1.82 | 3.37 | 3.78 |
| 02.06.2024 | Сегунда Дивисион | Виляреал Б | 1 - 0 | Расинг Сантандер | 4.09 | 3.93 | 1.71 |
| 26.05.2024 | Сегунда Дивисион | Валядолид | 3 - 2 | Виляреал Б | 1.33 | 4.87 | 7.88 |
| 20.05.2024 | Сегунда Дивисион | Виляреал Б | 2 - 2 | Албасете | 2.51 | 3.46 | 2.53 |
| 12.05.2024 | Сегунда Дивисион | Аморебиета | 2 - 0 | Виляреал Б | 2.38 | 3.19 | 2.84 |
| 03.05.2024 | Сегунда Дивисион | Виляреал Б | 0 - 3 | Леванте | 2.79 | 3.35 | 2.34 |
| 28.04.2024 | Сегунда Дивисион | Спортинг Хихон | 0 - 3 | Виляреал Б | 1.65 | 3.51 | 5.34 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 3 загуби в последните 6 домакинства.
Еспаньол Б - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2023 | Приятелски срещи | Еспаньол Б | 2 - 0 | Л'Оспиталет | 1.74 | 3.55 | 4.04 |
| 20.08.2022 | Приятелски срещи | Еспаньол Б | 3 - 2 | Сант Андреу | 1.56 | 3.76 | 4.99 |
| 17.08.2022 | Приятелски срещи | Еспаньол Б | 1 - 0 | Химнастик де Тарагона | - | - | - |
| 03.08.2022 | Приятелски срещи | Еспаньол Б | 2 - 1 | Корнеля | 2.56 | 3.26 | 2.41 |
| 31.07.2022 | Приятелски срещи | Еспаньол Б | 0 - 1 | Прат | 1.96 | 3.31 | 3.37 |
| 29.07.2022 | Приятелски срещи | ФК Андора | 3 - 1 | Еспаньол Б | 1.25 | 5.84 | 7.91 |
| 18.08.2021 | Приятелски срещи | Еспаньол Б | 2 - 3 | Корнеля | 2.74 | 3.46 | 2.21 |
| 23.05.2021 | Сегунда Б гр. 3 | Еспаньол Б | 3 - 0 | Аценета | 1.64 | 3.55 | 4.79 |
| 16.05.2021 | Сегунда Б гр. 3 | Пеня Депортива | 1 - 3 | Еспаньол Б | 5.70 | 2.97 | 1.69 |
| 12.05.2021 | Сегунда Б гр. 3 | Еспаньол Б | 0 - 0 | Пеня Депортива | 2.29 | 2.87 | 3.15 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 1 загуба в последните 2 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.11.2019 | Сегунда Б гр. 3 | Еспаньол Б | 3 - 1 | Виляреал Б | 2.68 | 2.87 | 2.71 |
| 07.04.2019 | Сегунда Б гр. 3 | Еспаньол Б | 0 - 1 | Виляреал Б | 2.51 | 2.90 | 2.76 |
| 18.11.2018 | Сегунда Б гр. 3 | Виляреал Б | 3 - 1 | Еспаньол Б | 1.92 | 3.23 | 3.57 |
| 25.03.2017 | Сегунда Б гр. 3 | Еспаньол Б | 0 - 2 | Виляреал Б | 2.82 | 3.24 | 2.25 |
| 02.11.2016 | Сегунда Б гр. 3 | Виляреал Б | 0 - 1 | Еспаньол Б | 1.73 | 3.29 | 4.37 |
| 15.05.2016 | Сегунда Б гр. 3 | Еспаньол Б | 1 - 1 | Виляреал Б | 9.47 | 4.66 | 1.26 |
| 03.01.2016 | Сегунда Б гр. 3 | Виляреал Б | 2 - 2 | Еспаньол Б | 1.64 | 3.46 | 4.69 |
| 07.02.2015 | Сегунда Б гр. 3 | Еспаньол Б | 1 - 3 | Виляреал Б | 1.92 | 3.25 | 3.47 |
| 20.09.2014 | Сегунда Б гр. 3 | Виляреал Б | 2 - 0 | Еспаньол Б | 2.98 | 3.07 | 2.19 |
| 22.02.2014 | Сегунда Б гр. 3 | Виляреал Б | 0 - 1 | Еспаньол Б | 1.57 | 3.30 | 5.50 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Виляреал Б имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 3.62 | 4.24 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.22 | 2.04 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.21 | 3.95 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.30 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.79 | 1.88 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.27 | 3.41 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.79 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.08.2024 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра