Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 (2026 - 2027)
събота, 17 октомври, 2026
21:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
4.20 |
6.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.08 |
1.17 |
2.60 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.14 |
5.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.08 |
1.73 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Виляреал, а гостите от Теруел.
Разстоянието между двата града е 97.1 км.
Мачът ще се играе на стадион
Сиудад Депортива,
който има капацитет от
5 000 места.
Размерите на терена са 100 x 65 m.
Снимки от Google карта
стадион Сиудад Депортива.
Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Виляреал Б - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Реал Хаен |
3 - 3 |
Виляреал Б |
2.75 |
3.20 |
2.32 |
| 04.10.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Виляреал Б |
0 - 1 |
Ибиса |
2.05 |
3.34 |
3.15 |
| 25.09.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Атлетико Мадрид Б |
1 - 3 |
Виляреал Б |
2.34 |
3.35 |
2.64 |
| 19.09.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Виляреал Б |
2 - 2 |
Антекера |
1.74 |
3.45 |
4.17 |
| 13.09.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Уеска |
0 - 3 |
Виляреал Б |
1.88 |
3.23 |
3.79 |
| 04.09.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Виляреал Б |
2 - 1 |
Алхесирас |
1.88 |
3.25 |
3.72 |
| 29.08.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Райо Махадаонда |
1 - 2 |
Виляреал Б |
3.04 |
3.13 |
2.18 |
| 22.08.2026 |
Приятелски срещи |
Теруел |
0 - 2 |
Виляреал Б |
- |
- |
- |
| 07.08.2026 |
Приятелски срещи |
Интерсити |
2 - 4 |
Виляреал Б |
- |
- |
- |
| 04.08.2026 |
Приятелски срещи |
Елденсе |
1 - 3 |
Виляреал Б |
2.22 |
3.28 |
2.83 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 1 загуба
в последните 3 домакинства.
Теруел - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Теруел |
1 - 0 |
Алкоркон |
4.18 |
3.27 |
1.78 |
| 04.10.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Сарагоса |
4 - 1 |
Теруел |
1.25 |
4.89 |
11.03 |
| 27.09.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Теруел |
1 - 1 |
Уеска |
3.95 |
3.00 |
1.93 |
| 19.09.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Райо Махадаонда |
2 - 0 |
Теруел |
2.00 |
3.02 |
3.63 |
| 12.09.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Теруел |
0 - 1 |
Реал Хаен |
2.98 |
2.97 |
2.31 |
| 06.09.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Реал Мурсия |
4 - 0 |
Теруел |
1.65 |
3.28 |
5.17 |
| 31.08.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Теруел |
0 - 0 |
Реал Мадрид Кастиля |
2.52 |
2.98 |
2.61 |
| 22.08.2026 |
Приятелски срещи |
Теруел |
0 - 2 |
Виляреал Б |
- |
- |
- |
| 16.08.2026 |
Приятелски срещи |
Уеска |
3 - 1 |
Теруел |
- |
- |
- |
| 12.08.2026 |
Приятелски срещи |
Валенсия |
0 - 1 |
Теруел |
- |
- |
- |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.08.2026 |
Приятелски срещи |
Теруел |
0 - 2 |
Виляреал Б |
- |
- |
- |
| 08.03.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Теруел |
1 - 0 |
Виляреал Б |
2.21 |
2.87 |
3.16 |
| 07.12.2025 |
Примера РФЕФ 2 |
Виляреал Б |
1 - 2 |
Теруел |
1.81 |
3.11 |
4.36 |
| 06.08.2025 |
Приятелски срещи |
Теруел |
2 - 1 |
Виляреал Б |
3.17 |
3.07 |
2.12 |
| 19.04.2019 |
Сегунда Б гр. 3 |
Теруел |
0 - 2 |
Виляреал Б |
2.79 |
2.94 |
2.44 |
| 01.12.2018 |
Сегунда Б гр. 3 |
Виляреал Б |
3 - 0 |
Теруел |
1.67 |
3.45 |
4.55 |
В последните 6 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 3 победи
и нямат равен мач.
На домашния терен на Виляреал Б имат изиграни 2 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и нямат равен мач.
Примера Дивисион РФЕФ Група 2 класиране към 17.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сарагоса |
7 |
5 |
1 |
1 |
16 |
10 |
+6 |
16 |
| 2 |
Реал Мурсия |
7 |
5 |
0 |
2 |
11 |
7 |
+4 |
15 |
| 3 |
Виляреал Б |
7 |
4 |
2 |
1 |
15 |
9 |
+6 |
14 |
| 4 |
Еркулес |
7 |
4 |
1 |
2 |
6 |
5 |
+1 |
13 |
| 5 |
Алкоркон |
7 |
3 |
3 |
1 |
13 |
5 |
+8 |
12 |
| 6 |
Картахена |
7 |
3 |
3 |
1 |
10 |
5 |
+5 |
12 |
| 7 |
Реал Хаен |
7 |
3 |
3 |
1 |
11 |
8 |
+3 |
12 |
| 8 |
Антекера |
7 |
2 |
4 |
1 |
11 |
9 |
+2 |
10 |
| 9 |
Уеска |
7 |
2 |
4 |
1 |
9 |
9 |
0 |
10 |
| 10 |
Ибиса |
7 |
3 |
1 |
3 |
9 |
9 |
0 |
10 |
| 11 |
Атлетико Мадрид Б |
7 |
2 |
3 |
2 |
15 |
12 |
+3 |
9 |
| 12 |
Реал Мадрид Кастиля |
7 |
2 |
3 |
2 |
8 |
7 |
+1 |
9 |
| 13 |
Сант Андреу |
7 |
2 |
2 |
3 |
7 |
8 |
-1 |
8 |
| 14 |
Химнастик де Тарагона |
7 |
2 |
2 |
3 |
9 |
11 |
-2 |
8 |
| 15 |
Алхесирас |
7 |
2 |
1 |
4 |
9 |
13 |
-4 |
7 |
| 16 |
КЕ Еуропа |
7 |
2 |
1 |
4 |
6 |
11 |
-5 |
7 |
| 17 |
Агилас |
7 |
1 |
3 |
3 |
7 |
12 |
-5 |
6 |
| 18 |
Теруел |
7 |
1 |
2 |
4 |
3 |
12 |
-9 |
5 |
| 19 |
Райо Махадаонда |
7 |
1 |
1 |
5 |
5 |
8 |
-3 |
4 |
| 20 |
Хувентуд Торемолинос |
7 |
0 |
2 |
5 |
8 |
18 |
-10 |
2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Виляреал Б |
|
| Теруел |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Виляреал Б |
Виляреал Б |
|
Теруел |
Теруел |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Сарагоса |
|
|
|
|
|
4 - 1 |
4 - 1 |
| 2 |
Реал Мурсия |
|
|
|
|
|
4 - 0 |
4 - 0 |
| 3 |
Виляреал Б |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 4 |
Еркулес |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Алкоркон |
|
|
|
|
1 - 0 |
|
|
| 6 |
Картахена |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Реал Хаен |
|
3 - 3 |
|
|
0 - 1 |
|
|
| 8 |
Антекера |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
| 9 |
Уеска |
|
0 - 3 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 10 |
Ибиса |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
| 11 |
Атлетико Мадрид Б |
|
1 - 3 |
|
|
|
|
|
| 12 |
Реал Мадрид Кастиля |
|
|
|
|
0 - 0 |
|
|
| 13 |
Сант Андреу |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Химнастик де Тарагона |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Алхесирас |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
| 16 |
КЕ Еуропа |
|
|
|
|
|
|
|
| 17 |
Агилас |
|
|
|
|
|
|
|
| 18 |
Теруел |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 19 |
Райо Махадаонда |
|
1 - 2 |
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 20 |
Хувентуд Торемолинос |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Виляреал Б |
Теруел |
| Победи |
4 |
1 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
1 |
4 |
| Вкарани Голове |
15 |
3 |
| Получени Голове |
9 |
12 |
| Средно Вкарани |
2.14 |
0.43 |
| Средно Получени |
1.29 |
1.71 |
| Мачове Вкарал |
86% |
43% |
| Мачове Получил |
86% |
71% |
| Гол/Гол |
71% |
29% |
| Над 1.5 |
86% |
57% |
| Над 2.5 |
86% |
29% |
| Над 3.5 |
43% |
29% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
1 |
3 |
| Вкарани Голове |
4 |
1 |
| Получени Голове |
4 |
10 |
| Средно Вкарани |
1.33 |
0.33 |
| Средно Получени |
1.33 |
3.33 |
| Мачове Вкарал |
67% |
33% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
67% |
33% |
| Над 1.5 |
67% |
100% |
| Над 2.5 |
67% |
67% |
| Над 3.5 |
33% |
67% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
4.20 |
6.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.08 |
1.17 |
2.60 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.14 |
5.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.08 |
1.73 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака