Испания - Примера Дивисион (2025 - 2026)
сряда, 13 май, 2026
20:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 3
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.10 |
3.30 |
3.30 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
1.33 |
1.70 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.85 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.20 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.70 |
2.05 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.05.2026 04:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Виляреал, а гостите от Севиля.
Разстоянието между двата града е 583.6 км.
Треньорът на домакините е Марселино Гарсия Торал (Исп), а на гостите Луис Гарсия Пласа (Исп).
Мачът ще се играе на стадион
Ел Мадригал,
който има капацитет от
22 000 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Ел Мадригал.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Виляреал - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Примера Дивисион |
Майорка |
1 - 1 |
Виляреал |
2.40 |
3.56 |
2.75 |
| 02.05.2026 |
Примера Дивисион |
Виляреал |
5 - 1 |
Леванте |
1.69 |
4.12 |
4.39 |
| 26.04.2026 |
Примера Дивисион |
Виляреал |
2 - 1 |
Селта Виго |
1.94 |
3.54 |
3.83 |
| 23.04.2026 |
Примера Дивисион |
Реал Овиедо |
1 - 1 |
Виляреал |
3.47 |
3.36 |
2.10 |
| 12.04.2026 |
Примера Дивисион |
Атлетик Билбао |
1 - 2 |
Виляреал |
2.07 |
3.40 |
3.50 |
| 06.04.2026 |
Примера Дивисион |
Жирона |
1 - 0 |
Виляреал |
3.07 |
3.46 |
2.25 |
| 20.03.2026 |
Примера Дивисион |
Виляреал |
3 - 1 |
Реал Сосиедад |
1.88 |
3.63 |
3.73 |
| 13.03.2026 |
Примера Дивисион |
Алавес |
1 - 1 |
Виляреал |
3.17 |
3.35 |
2.24 |
| 08.03.2026 |
Примера Дивисион |
Виляреал |
2 - 1 |
Елче |
1.49 |
4.51 |
5.99 |
| 28.02.2026 |
Примера Дивисион |
Барселона |
4 - 1 |
Виляреал |
1.33 |
5.88 |
7.13 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи
в последните 4 домакинства.
Севиля - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Примера Дивисион |
Севиля |
2 - 1 |
Еспаньол |
2.08 |
3.23 |
3.71 |
| 04.05.2026 |
Примера Дивисион |
Севиля |
1 - 0 |
Реал Сосиедад |
2.46 |
3.33 |
2.81 |
| 26.04.2026 |
Примера Дивисион |
Осасуна |
2 - 1 |
Севиля |
1.93 |
3.38 |
4.04 |
| 23.04.2026 |
Примера Дивисион |
Леванте |
2 - 0 |
Севиля |
2.43 |
3.21 |
2.96 |
| 11.04.2026 |
Примера Дивисион |
Севиля |
2 - 1 |
Атлетико Мадрид |
2.47 |
3.25 |
2.89 |
| 05.04.2026 |
Примера Дивисион |
Реал Овиедо |
1 - 0 |
Севиля |
2.67 |
2.97 |
2.86 |
| 21.03.2026 |
Примера Дивисион |
Севиля |
0 - 2 |
Валенсия |
2.27 |
3.11 |
3.34 |
| 15.03.2026 |
Примера Дивисион |
Барселона |
5 - 2 |
Севиля |
1.27 |
6.12 |
9.34 |
| 08.03.2026 |
Примера Дивисион |
Севиля |
1 - 1 |
Райо Валекано |
2.48 |
3.14 |
2.95 |
| 01.03.2026 |
Примера Дивисион |
Бетис |
2 - 2 |
Севиля |
1.77 |
3.67 |
4.44 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 23.09.2025 |
Примера Дивисион |
Севиля |
1 - 2 |
Виляреал |
3.11 |
3.27 |
2.31 |
| 25.05.2025 |
Примера Дивисион |
Виляреал |
4 - 2 |
Севиля |
1.50 |
4.62 |
5.65 |
| 23.08.2024 |
Примера Дивисион |
Севиля |
1 - 2 |
Виляреал |
2.36 |
3.48 |
2.88 |
| 11.05.2024 |
Примера Дивисион |
Виляреал |
3 - 2 |
Севиля |
1.85 |
3.89 |
3.83 |
| 03.12.2023 |
Примера Дивисион |
Севиля |
1 - 1 |
Виляреал |
2.00 |
3.75 |
3.52 |
| 23.04.2023 |
Примера Дивисион |
Севиля |
2 - 1 |
Виляреал |
2.75 |
3.30 |
2.61 |
| 18.09.2022 |
Примера Дивисион |
Виляреал |
1 - 1 |
Севиля |
1.70 |
3.87 |
4.90 |
| 08.05.2022 |
Примера Дивисион |
Виляреал |
1 - 1 |
Севиля |
2.14 |
3.34 |
3.51 |
| 04.12.2021 |
Примера Дивисион |
Севиля |
1 - 0 |
Виляреал |
2.00 |
3.36 |
3.92 |
| 16.05.2021 |
Примера Дивисион |
Виляреал |
4 - 0 |
Севиля |
2.20 |
3.64 |
3.14 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 2 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Виляреал имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите нямат победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Примера Дивисион класиране към 13.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Барселона |
35 |
30 |
1 |
4 |
91 |
31 |
+60 |
91 |
| 2 |
Реал Мадрид |
35 |
24 |
5 |
6 |
70 |
33 |
+37 |
77 |
| 3 |
Виляреал |
35 |
21 |
6 |
8 |
65 |
40 |
+25 |
69 |
| 4 |
Атлетико Мадрид |
35 |
19 |
6 |
10 |
58 |
38 |
+20 |
63 |
| 5 |
Бетис |
35 |
13 |
15 |
7 |
54 |
43 |
+11 |
54 |
| 6 |
Селта Виго |
35 |
13 |
11 |
11 |
49 |
44 |
+5 |
50 |
| 7 |
Хетафе |
35 |
13 |
6 |
16 |
28 |
36 |
-8 |
45 |
| 8 |
Реал Сосиедад |
35 |
11 |
11 |
13 |
54 |
55 |
-1 |
44 |
| 9 |
Атлетик Билбао |
35 |
13 |
5 |
17 |
40 |
51 |
-11 |
44 |
| 10 |
Осасуна |
35 |
11 |
9 |
15 |
42 |
45 |
-3 |
42 |
| 11 |
Райо Валекано |
34 |
10 |
12 |
12 |
35 |
41 |
-6 |
42 |
| 12 |
Валенсия |
35 |
11 |
9 |
15 |
38 |
50 |
-12 |
42 |
| 13 |
Севиля |
35 |
11 |
7 |
17 |
43 |
56 |
-13 |
40 |
| 14 |
Майорка |
35 |
10 |
9 |
16 |
43 |
52 |
-9 |
39 |
| 15 |
Еспаньол |
35 |
10 |
9 |
16 |
38 |
53 |
-15 |
39 |
| 16 |
Елче |
35 |
9 |
12 |
14 |
46 |
54 |
-8 |
39 |
| 17 |
Жирона |
34 |
9 |
11 |
14 |
36 |
51 |
-15 |
38 |
| 18 |
Алавес |
35 |
9 |
10 |
16 |
41 |
54 |
-13 |
37 |
| 19 |
Леванте |
35 |
9 |
9 |
17 |
41 |
57 |
-16 |
36 |
| 20 |
Реал Овиедо |
35 |
6 |
11 |
18 |
26 |
54 |
-28 |
29 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Виляреал |
|
| Севиля |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Виляреал |
Виляреал |
|
Севиля |
Севиля |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Барселона |
0 - 2 |
4 - 1 |
0 - 2 |
|
4 - 1 |
5 - 2 |
5 - 2 |
| 2 |
Реал Мадрид |
0 - 2 |
3 - 1 |
0 - 2 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 3 |
Виляреал |
- |
- |
- |
|
1 - 2 |
|
|
| 4 |
Атлетико Мадрид |
|
2 - 0 |
|
|
2 - 1 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 5 |
Бетис |
2 - 2 |
2 - 0 |
2 - 2 |
|
0 - 2 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 6 |
Селта Виго |
2 - 1 |
1 - 1 |
2 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
| 7 |
Хетафе |
2 - 0 |
2 - 1 |
2 - 0 |
|
1 - 2 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 8 |
Реал Сосиедад |
3 - 1 |
2 - 3 |
3 - 1 |
|
1 - 0 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 9 |
Атлетик Билбао |
1 - 0 |
1 - 2 |
1 - 0 |
|
2 - 1 |
3 - 2 |
3 - 2 |
| 10 |
Осасуна |
2 - 1 |
2 - 2 |
2 - 1 |
|
1 - 0 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 11 |
Райо Валекано |
4 - 0 |
|
4 - 0 |
|
1 - 1 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 12 |
Валенсия |
2 - 1 |
0 - 2 |
2 - 1 |
|
0 - 2 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 13 |
Севиля |
|
1 - 2 |
|
|
- |
- |
- |
| 14 |
Майорка |
2 - 1 |
1 - 1 |
2 - 1 |
|
1 - 3 |
4 - 1 |
4 - 1 |
| 15 |
Еспаньол |
4 - 1 |
0 - 2 |
4 - 1 |
|
2 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 16 |
Елче |
2 - 1 |
1 - 3 |
2 - 1 |
|
2 - 2 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 17 |
Жирона |
5 - 0 |
1 - 0 |
5 - 0 |
|
1 - 1 |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 18 |
Алавес |
3 - 1 |
1 - 1 |
3 - 1 |
|
1 - 1 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 19 |
Леванте |
5 - 1 |
0 - 1 |
5 - 1 |
|
0 - 3 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 20 |
Реал Овиедо |
2 - 0 |
1 - 1 |
2 - 0 |
|
4 - 0 |
1 - 0 |
1 - 0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Виляреал |
Севиля |
| Победи |
21 |
11 |
| Равни |
6 |
7 |
| Загуби |
8 |
17 |
| Вкарани Голове |
65 |
43 |
| Получени Голове |
40 |
56 |
| Средно Вкарани |
1.86 |
1.23 |
| Средно Получени |
1.14 |
1.60 |
| Мачове Вкарал |
86% |
77% |
| Мачове Получил |
77% |
83% |
| Гол/Гол |
63% |
60% |
| Над 1.5 |
91% |
83% |
| Над 2.5 |
57% |
57% |
| Над 3.5 |
34% |
26% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
14 |
4 |
| Равни |
1 |
3 |
| Загуби |
2 |
10 |
| Вкарани Голове |
41 |
19 |
| Получени Голове |
15 |
32 |
| Средно Вкарани |
2.41 |
1.12 |
| Средно Получени |
0.88 |
1.88 |
| Мачове Вкарал |
88% |
76% |
| Мачове Получил |
71% |
82% |
| Гол/Гол |
59% |
59% |
| Над 1.5 |
94% |
82% |
| Над 2.5 |
71% |
59% |
| Над 3.5 |
41% |
29% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.10 |
3.30 |
3.30 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
1.33 |
1.70 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.85 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.20 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.70 |
2.05 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.05.2026 04:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 3
За да гласувате, щракнете на знака