Австрия - Втора Лига (2016 - 2017)
19:30
Винер Нойщат
Блау-Вайс Линц
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 3.40 | 2.30 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.30 | 1.36 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Винер Нойщат, а гостите от Линц. Разстоянието между двата града е 156.4 км. Мачът ще се играе на стадион Винер Нойщат, който има капацитет от 7 700 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Винер Нойщат. Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Винер Нойщат - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2017 | Втора Лига | Винер Нойщат | 3 - 1 | Капфенберг | 2.39 | 3.22 | 2.73 |
| 07.04.2017 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 2 - 2 | Винер Нойщат | 1.65 | 3.62 | 4.71 |
| 31.03.2017 | Втора Лига | Винер Нойщат | 1 - 1 | Аустрия Лустенау | 5.03 | 3.72 | 1.59 |
| 17.03.2017 | Втора Лига | Винер Нойщат | 0 - 3 | Флоридсдорфер АК | 2.41 | 3.04 | 2.86 |
| 14.03.2017 | Втора Лига | Хорн | 2 - 0 | Винер Нойщат | 1.80 | 3.38 | 4.11 |
| 10.03.2017 | Втора Лига | Винер Нойщат | 0 - 2 | ЛАСК Линц | 5.43 | 3.91 | 1.53 |
| 03.03.2017 | Втора Лига | ВШГ Св. Тирол | 3 - 0 | Винер Нойщат | 2.15 | 3.17 | 3.16 |
| 24.02.2017 | Втора Лига | Блау-Вайс Линц | 3 - 0 | Винер Нойщат | 2.08 | 3.19 | 3.28 |
| 21.01.2017 | Приятелски срещи | Рапид Виена | 1 - 2 | Винер Нойщат | 1.49 | 6.02 | 9.54 |
| 14.01.2017 | Приятелски срещи | Щурм Грац | 3 - 1 | Винер Нойщат | 1.35 | 5.14 | 5.66 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Блау-Вайс Линц - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.04.2017 | Втора Лига | Блау-Вайс Линц | 1 - 1 | ЛАСК Линц | 5.33 | 3.72 | 1.57 |
| 14.04.2017 | Втора Лига | ВШГ Св. Тирол | 3 - 3 | Блау-Вайс Линц | 2.68 | 3.09 | 2.52 |
| 07.04.2017 | Втора Лига | Лиферинг Залцбург | 0 - 3 | Блау-Вайс Линц | 2.09 | 3.38 | 3.12 |
| 31.03.2017 | Втора Лига | Блау-Вайс Линц | 1 - 2 | Капфенберг | 1.94 | 3.31 | 3.62 |
| 24.03.2017 | Приятелски срещи | Матерсбург | 4 - 0 | Блау-Вайс Линц | 1.61 | 3.98 | 4.08 |
| 17.03.2017 | Втора Лига | Блау-Вайс Линц | 3 - 1 | Вакер Инсбрук | 2.31 | 3.14 | 2.91 |
| 14.03.2017 | Втора Лига | Флоридсдорфер АК | 1 - 2 | Блау-Вайс Линц | 3.03 | 2.95 | 2.35 |
| 10.03.2017 | Втора Лига | Блау-Вайс Линц | 0 - 0 | Аустрия Лустенау | 3.08 | 3.22 | 2.18 |
| 03.03.2017 | Втора Лига | Хорн | 0 - 2 | Блау-Вайс Линц | 2.13 | 3.25 | 3.17 |
| 24.02.2017 | Втора Лига | Блау-Вайс Линц | 3 - 0 | Винер Нойщат | 2.08 | 3.19 | 3.28 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2017 | Втора Лига | Блау-Вайс Линц | 3 - 0 | Винер Нойщат | 2.08 | 3.19 | 3.28 |
| 30.09.2016 | Втора Лига | Винер Нойщат | 3 - 2 | Блау-Вайс Линц | 2.45 | 3.19 | 2.68 |
| 05.08.2016 | Втора Лига | Блау-Вайс Линц | 0 - 1 | Винер Нойщат | 2.01 | 3.36 | 3.29 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач. На домашния терен на Винер Нойщат имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Втора Лига класиране към 21.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ЛАСК Линц | 29 | +31 | 63 |
| 2 | Лиферинг Залцбург | 28 | +6 | 47 |
| 3 | Аустрия Лустенау | 29 | +11 | 46 |
| 4 | Вакер Инсбрук | 29 | -3 | 39 |
| 5 | ВШГ Сваровски Тирол | 29 | -2 | 38 |
| 6 | Капфенберг | 29 | -2 | 36 |
| 7 | Блау-Вайс Линц | 29 | -2 | 33 |
| 8 | Винер Нойщат | 28 | -17 | 32 |
| 9 | Хорн | 29 | -9 | 29 |
| 10 | Флоридсдорфер АК | 29 | -13 | 26 |
Хронология в първенството
| Винер Нойщат | |
| Блау-Вайс Линц | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Винер Нойщат | Винер Нойщат | Блау-Вайс Линц | Блау-Вайс Линц | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ЛАСК Линц | 0 - 2 | 2 - 2 | 0 - 2 | 1 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 2 | Лиферинг Залцбург | 0 - 1 | 3 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 3 | Аустрия Лустенау | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 4 | Вакер Инсбрук | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 5 | ВШГ Сваровски Тирол | 2 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 3 - 3 | 3 - 3 | |
| 6 | Капфенберг | 3 - 1 | 0 - 3 | 3 - 1 | 1 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 7 | Блау-Вайс Линц | 3 - 2 | 3 - 0 | 3 - 2 | - | - | - | |
| 8 | Винер Нойщат | - | - | - | 3 - 0 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 9 | Хорн | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 10 | Флоридсдорфер АК | 0 - 3 | 1 - 1 | 0 - 3 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
Класиране в шампионата
| Винер Нойщат | Блау-Вайс Линц | |
| Позиция | 8 | 7 |
| Точки | 32 | 33 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 8 |
| Точки | 17 | 14 |
Форма в шампионата
| Винер Нойщат | Блау-Вайс Линц | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
5 14 |
7
12 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
2 7 |
3
5 6 |
Голове в шампионата
| Винер Нойщат | Блау-Вайс Линц | |
|
Вкарани
Получени |
33
50 |
33
35 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
18
27 |
18
22 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 3.40 | 2.30 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.30 | 1.36 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
