Австрия - Втора Лига (2016 - 2017)
19:30
Винер Нойщат
Капфенберг
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 3.20 | 3.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.04.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Винер Нойщат, а гостите от Капфенберг. Разстоянието между двата града е 81.9 км. Мачът ще се играе на стадион Винер Нойщат, който има капацитет от 7 700 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Винер Нойщат. Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Винер Нойщат - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.04.2017 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 2 - 2 | Винер Нойщат | 1.65 | 3.62 | 4.71 |
| 31.03.2017 | Втора Лига | Винер Нойщат | 1 - 1 | Аустрия Лустенау | 5.03 | 3.72 | 1.59 |
| 17.03.2017 | Втора Лига | Винер Нойщат | 0 - 3 | Флоридсдорфер АК | 2.41 | 3.04 | 2.86 |
| 14.03.2017 | Втора Лига | Хорн | 2 - 0 | Винер Нойщат | 1.80 | 3.38 | 4.11 |
| 10.03.2017 | Втора Лига | Винер Нойщат | 0 - 2 | ЛАСК Линц | 5.43 | 3.91 | 1.53 |
| 03.03.2017 | Втора Лига | ВШГ Св. Тирол | 3 - 0 | Винер Нойщат | 2.15 | 3.17 | 3.16 |
| 24.02.2017 | Втора Лига | Блау-Вайс Линц | 3 - 0 | Винер Нойщат | 2.08 | 3.19 | 3.28 |
| 21.01.2017 | Приятелски срещи | Рапид Виена | 1 - 2 | Винер Нойщат | 1.49 | 6.02 | 9.54 |
| 14.01.2017 | Приятелски срещи | Щурм Грац | 3 - 1 | Винер Нойщат | 1.35 | 5.14 | 5.66 |
| 02.12.2016 | Втора Лига | Винер Нойщат | 0 - 1 | Лиферинг Залцбург | 3.47 | 3.54 | 1.91 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 3 загуби в последните 4 домакинства.
Капфенберг - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2017 | Втора Лига | Капфенберг | 0 - 1 | Флоридсдорфер АК | 2.03 | 3.34 | 3.30 |
| 05.04.2017 | Купа на Австрия | Ред Бул Залцбург | 1 - 1 | Капфенберг | 1.06 | 9.84 | 20.50 |
| 31.03.2017 | Втора Лига | Блау-Вайс Линц | 1 - 2 | Капфенберг | 1.94 | 3.31 | 3.62 |
| 17.03.2017 | Втора Лига | Капфенберг | 2 - 2 | ЛАСК Линц | 5.20 | 4.02 | 1.53 |
| 14.03.2017 | Втора Лига | Лиферинг Залцбург | 1 - 1 | Капфенберг | 1.69 | 3.76 | 4.18 |
| 10.03.2017 | Втора Лига | Капфенберг | 2 - 1 | ВШГ Св. Тирол | 2.18 | 3.26 | 3.06 |
| 03.03.2017 | Втора Лига | Аустрия Лустенау | 0 - 0 | Капфенберг | 1.57 | 3.88 | 4.99 |
| 24.02.2017 | Втора Лига | Хорн | 2 - 1 | Капфенберг | 2.13 | 3.34 | 3.07 |
| 04.02.2017 | Приятелски срещи | Матерсбург | 3 - 0 | Капфенберг | 1.44 | 4.24 | 5.50 |
| 21.01.2017 | Приятелски срещи | Капфенберг | 3 - 4 | Рийд | 5.00 | 4.00 | 1.50 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.11.2016 | Втора Лига | Капфенберг | 0 - 3 | Винер Нойщат | 1.98 | 3.40 | 3.40 |
| 16.09.2016 | Втора Лига | Винер Нойщат | 2 - 0 | Капфенберг | 3.03 | 3.40 | 2.12 |
| 22.07.2016 | Втора Лига | Капфенберг | 3 - 1 | Винер Нойщат | 2.17 | 3.35 | 2.98 |
| 29.04.2016 | Втора Лига | Капфенберг | 4 - 2 | Винер Нойщат | 2.08 | 3.41 | 3.09 |
| 11.03.2016 | Втора Лига | Винер Нойщат | 1 - 3 | Капфенберг | 2.47 | 3.29 | 2.61 |
| 16.10.2015 | Втора Лига | Капфенберг | 0 - 1 | Винер Нойщат | 1.61 | 3.69 | 4.96 |
| 07.08.2015 | Втора Лига | Винер Нойщат | 0 - 2 | Капфенберг | 3.45 | 3.32 | 1.98 |
| 13.01.2015 | Приятелски срещи | Капфенберг | 0 - 4 | Винер Нойщат | 3.09 | 3.36 | 2.05 |
| 20.06.2014 | Приятелски срещи | Винер Нойщат | 3 - 1 | Капфенберг | 1.81 | 3.56 | 3.56 |
| 14.04.2012 | Бундеслига | Винер Нойщат | 0 - 0 | Капфенберг | 1.81 | 3.34 | 4.34 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 4 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Винер Нойщат имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Втора Лига класиране към 14.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ЛАСК Линц | 27 | +29 | 59 |
| 2 | Лиферинг Залцбург | 27 | +5 | 44 |
| 3 | Аустрия Лустенау | 27 | +12 | 43 |
| 4 | Капфенберг | 27 | 0 | 35 |
| 5 | Вакер Инсбрук | 27 | -4 | 35 |
| 6 | ВШГ Сваровски Тирол | 27 | -4 | 34 |
| 7 | Блау-Вайс Линц | 27 | -2 | 31 |
| 8 | Хорн | 27 | -7 | 29 |
| 9 | Винер Нойщат | 27 | -19 | 29 |
| 10 | Флоридсдорфер АК | 27 | -10 | 26 |
Хронология в първенството
| Винер Нойщат | |
| Капфенберг | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Винер Нойщат | Винер Нойщат | Капфенберг | Капфенберг | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ЛАСК Линц | 0 - 2 | 2 - 2 | 0 - 2 | 2 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 2 | Лиферинг Залцбург | 0 - 1 | 3 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 3 | Аустрия Лустенау | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 4 | Капфенберг | 2 - 0 | 0 - 3 | 2 - 0 | - | - | - | |
| 5 | Вакер Инсбрук | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 6 | ВШГ Сваровски Тирол | 2 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 - 3 | 3 - 3 | |
| 7 | Блау-Вайс Линц | 3 - 2 | 3 - 0 | 3 - 2 | 2 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 8 | Хорн | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 9 | Винер Нойщат | - | - | - | 0 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 10 | Флоридсдорфер АК | 0 - 3 | 1 - 1 | 0 - 3 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Винер Нойщат | Капфенберг | |
| Позиция | 9 | 4 |
| Точки | 29 | 35 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 4 |
| Точки | 14 | 18 |
Форма в шампионата
| Винер Нойщат | Капфенберг | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
5 14 |
11
6 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
2 7 |
5
3 5 |
Голове в шампионата
| Винер Нойщат | Капфенберг | |
|
Вкарани
Получени |
30
49 |
34
34 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
15
26 |
15
17 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 3.20 | 3.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.04.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
