Швейцария - Чалъндж Лига (2016 - 2017)
18:45
Винтертур
Аарау
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.25 | 3.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.29 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.53 | 2.38 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Винтертур, а гостите от Аарау. Разстоянието между двата града е 54.4 км. Мачът ще се играе на стадион Щадион Шютценвизе, който има капацитет от 8 550 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Щадион Шютценвизе. Мачът ще се играе в 17:45 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Винтертур - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2017 | Чалъндж Лига | Сервет | 2 - 3 | Винтертур | 1.63 | 3.70 | 4.57 |
| 15.04.2017 | Чалъндж Лига | Винтертур | 4 - 1 | Ле Монт | 2.21 | 3.17 | 3.01 |
| 09.04.2017 | Чалъндж Лига | Аарау | 2 - 3 | Винтертур | 1.84 | 3.52 | 3.66 |
| 05.04.2017 | Купа на Швейцария | Винтертур | 1 - 3 | Базел | 10.25 | 6.23 | 1.21 |
| 01.04.2017 | Чалъндж Лига | Винтертур | 1 - 1 | Вил | 1.72 | 3.53 | 4.14 |
| 24.03.2017 | Приятелски срещи | Винтертур | 0 - 2 | Вадуц | - | - | - |
| 18.03.2017 | Чалъндж Лига | Цюрих | 2 - 2 | Винтертур | 1.21 | 5.48 | 11.06 |
| 12.03.2017 | Чалъндж Лига | Винтертур | 0 - 1 | Ксамакс | 3.30 | 3.36 | 2.00 |
| 05.03.2017 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 1 - 0 | Винтертур | 2.12 | 3.22 | 3.15 |
| 01.03.2017 | Купа на Швейцария | Йънг Бойс | 2 - 2 | Винтертур | 1.15 | 7.19 | 12.04 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Аарау - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2017 | Чалъндж Лига | Аарау | 0 - 3 | Волен | 1.75 | 3.59 | 3.98 |
| 17.04.2017 | Чалъндж Лига | Цюрих | 3 - 2 | Аарау | 1.31 | 4.87 | 7.66 |
| 09.04.2017 | Чалъндж Лига | Аарау | 2 - 3 | Винтертур | 1.84 | 3.52 | 3.66 |
| 02.04.2017 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 3 - 1 | Аарау | 1.72 | 3.68 | 4.05 |
| 19.03.2017 | Чалъндж Лига | Аарау | 0 - 1 | Сервет | 2.42 | 3.32 | 2.59 |
| 06.03.2017 | Чалъндж Лига | Вил | 0 - 3 | Аарау | 2.96 | 3.35 | 2.15 |
| 01.03.2017 | Купа на Швейцария | Аарау | 3 - 5 | Люцерн | 4.48 | 3.92 | 1.62 |
| 26.02.2017 | Чалъндж Лига | Киасо | 5 - 1 | Аарау | 2.77 | 3.26 | 2.30 |
| 18.02.2017 | Чалъндж Лига | Аарау | 4 - 2 | Ле Монт | 1.86 | 3.27 | 3.91 |
| 12.02.2017 | Чалъндж Лига | Волен | 1 - 2 | Аарау | 2.83 | 3.29 | 2.26 |
Общо 3 победи и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.04.2017 | Чалъндж Лига | Аарау | 2 - 3 | Винтертур | 1.84 | 3.52 | 3.66 |
| 30.10.2016 | Чалъндж Лига | Аарау | 1 - 1 | Винтертур | 1.84 | 3.49 | 3.70 |
| 30.07.2016 | Чалъндж Лига | Винтертур | 1 - 2 | Аарау | 2.97 | 3.25 | 2.18 |
| 30.04.2016 | Чалъндж Лига | Винтертур | 0 - 2 | Аарау | 3.19 | 3.36 | 2.04 |
| 10.04.2016 | Чалъндж Лига | Аарау | 3 - 0 | Винтертур | 1.67 | 3.51 | 4.55 |
| 18.10.2015 | Чалъндж Лига | Винтертур | 1 - 1 | Аарау | 2.36 | 3.26 | 2.69 |
| 13.08.2015 | Чалъндж Лига | Аарау | 1 - 2 | Винтертур | 2.02 | 3.40 | 3.19 |
| 29.04.2013 | Чалъндж Лига | Винтертур | 1 - 0 | Аарау | 3.05 | 3.25 | 2.12 |
| 04.03.2013 | Чалъндж Лига | Аарау | 3 - 1 | Винтертур | 1.75 | 3.47 | 4.11 |
| 26.11.2012 | Чалъндж Лига | Винтертур | 0 - 0 | Аарау | 2.44 | 3.26 | 2.57 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 4 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Винтертур имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Чалъндж Лига класиране към 29.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Цюрих | 28 | +50 | 69 |
| 2 | Ксамакс | 29 | +24 | 60 |
| 3 | Сервет | 29 | +10 | 51 |
| 4 | Шафхаузен | 29 | -4 | 36 |
| 5 | Аарау | 28 | -7 | 36 |
| 6 | Винтертур | 29 | -12 | 32 |
| 7 | Волен | 29 | -14 | 30 |
| 8 | Ле Монт | 29 | -17 | 30 |
| 9 | Киасо | 29 | -13 | 29 |
| 10 | Вил | 29 | -17 | 25 |
Хронология в първенството
| Винтертур | |
| Аарау | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Винтертур | Винтертур | Аарау | Аарау | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Цюрих | 0 - 2 | 2 - 2 | 0 - 2 | 1 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 2 | Ксамакс | 0 - 1 | 4 - 1 | 0 - 1 | 2 - 3 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 3 | Сервет | 1 - 4 | 2 - 3 | 1 - 4 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 4 | Шафхаузен | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 5 | Аарау | 1 - 2 | 2 - 3 | 1 - 2 | - | - | - | |
| 6 | Винтертур | - | - | - | 2 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 7 | Волен | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 0 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 8 | Ле Монт | 4 - 1 | 1 - 0 | 4 - 1 | 4 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 9 | Киасо | 1 - 1 | 4 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 5 - 1 | 5 - 1 | |
| 10 | Вил | 1 - 1 | 5 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Винтертур | Аарау | |
| Позиция | 6 | 5 |
| Точки | 32 | 36 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 6 |
| Точки | 18 | 17 |
Форма в шампионата
| Винтертур | Аарау | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
8 13 |
10
6 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
3 6 |
5
2 7 |
Голове в шампионата
| Винтертур | Аарау | |
|
Вкарани
Получени |
35
47 |
44
51 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
17
17 |
23
30 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.25 | 3.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.29 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.53 | 2.38 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
