Приятелски Срещи - Клубни
19:00
Винтертур
(Швейцария)
Брюл Санкт Гален
(Швейцария)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 6.72 | 11.31 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.02 | 1.07 | 4.11 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 8.15 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 7.77 | 1.05 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.44 | 1.26 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 2.02 | 1.69 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.71 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.07.2026 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Винтертур, а гостите от Санкт Гален. Разстоянието между двата града е 47.7 км.
Отговорна Игра
Винтертур - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.07.2026 | Приятелски срещи | Базел | 2 - 2 | Винтертур | - | - | - |
| 04.07.2026 | Приятелски срещи | Люцерн | 3 - 2 | Винтертур | 1.44 | 4.85 | 4.85 |
| 01.07.2026 | Приятелски срещи | Винтертур | 0 - 1 | Санкт Гален | 5.70 | 4.64 | 1.39 |
| 16.05.2026 | Група за Изпадане | Винтертур | 0 - 3 | Люцерн | 3.41 | 4.02 | 1.84 |
| 12.05.2026 | Група за Изпадане | Грасхопърс | 3 - 2 | Винтертур | 1.85 | 3.69 | 3.63 |
| 09.05.2026 | Група за Изпадане | Винтертур | 2 - 1 | Лозана Спорт | 3.11 | 3.70 | 2.03 |
| 02.05.2026 | Група за Изпадане | Винтертур | 2 - 2 | Цюрих | 2.59 | 3.69 | 2.32 |
| 26.04.2026 | Група за Изпадане | Сервет | 5 - 3 | Винтертур | 1.37 | 4.97 | 6.33 |
| 11.04.2026 | Суперлига | Винтертур | 0 - 2 | Грасхопърс | 2.83 | 3.45 | 2.25 |
| 04.04.2026 | Суперлига | Лозана Спорт | 2 - 1 | Винтертур | 1.49 | 4.42 | 5.29 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Брюл Санкт Гален - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.07.2026 | Приятелски срещи | Шварц-Вайс Бр. | 4 - 0 | Брюл Санкт Гален | 1.61 | 3.82 | 4.19 |
| 17.01.2026 | Приятелски срещи | Вил | 3 - 0 | Брюл Санкт Гален | - | - | - |
| 09.07.2025 | Приятелски срещи | Винтертур | 5 - 0 | Брюл Санкт Гален | 1.28 | 6.37 | 7.70 |
| 27.06.2025 | Приятелски срещи | Санкт Гален | 4 - 4 | Брюл Санкт Гален | 1.03 | 12.69 | 25.41 |
| 18.01.2025 | Приятелски срещи | Вадуц | 1 - 0 | Брюл Санкт Гален | - | - | - |
| 04.09.2024 | Приятелски срещи | Брюл Санкт Гален | 2 - 5 | Санкт Гален | - | - | - |
| 18.08.2024 | Купа на Швейцария | Брюл Санкт Гален | 1 - 7 | Лугано | 11.40 | 6.95 | 1.15 |
| 06.07.2024 | Приятелски срещи | Брюл Санкт Гален | 1 - 5 | Вил | - | - | - |
| 19.01.2024 | Приятелски срещи | Шафхаузен | 2 - 1 | Брюл Санкт Гален | - | - | - |
| 17.09.2023 | Купа на Швейцария | Брюл Санкт Гален | 0 - 4 | Лозана Спорт | 6.76 | 5.44 | 1.30 |
Общо 1 равенство и 9 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 5 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.07.2025 | Приятелски срещи | Винтертур | 5 - 0 | Брюл Санкт Гален | 1.28 | 6.37 | 7.70 |
| 11.07.2023 | Приятелски срещи | Винтертур | 5 - 0 | Брюл Санкт Гален | - | - | - |
| 12.07.2022 | Приятелски срещи | Винтертур | 3 - 0 | Брюл Санкт Гален | - | - | - |
| 17.08.2013 | Купа на Швейцария | Брюл Санкт Гален | 1 - 0 | Винтертур | 7.25 | 5.00 | 1.28 |
| 19.02.2012 | Чалъндж Лига | Винтертур | 2 - 1 | Брюл Санкт Гален | 1.30 | 4.73 | 8.25 |
| 29.10.2011 | Чалъндж Лига | Брюл Санкт Гален | 0 - 5 | Винтертур | 3.61 | 3.45 | 1.83 |
| 15.10.2011 | Купа на Швейцария | Винтертур | 2 - 0 | Брюл Санкт Гален | 1.40 | 4.43 | 6.25 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач. На домашния терен на Винтертур имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 5 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 6.72 | 11.31 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.02 | 1.07 | 4.11 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 8.15 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 7.77 | 1.05 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.44 | 1.26 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 2.02 | 1.69 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.71 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.07.2026 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра