Приятелски Срещи - Клубни
17:00
Винтертур
(Швейцария)
Херманщат
(Румъния)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 3.30 | 2.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 1.33 | 1.36 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.61 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.01.2020 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Винтертур (Швейцария), а гостите от Сибиу (Румъния). Разстоянието между двата града е 1 188.5 км. Мачът ще се играе на стадион Щадион Шютценвизе, който има капацитет от 8 550 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Щадион Шютценвизе. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Отговорна Игра
Винтертур - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.12.2019 | Чалъндж Лига | Вил | 4 - 0 | Винтертур | 2.41 | 3.36 | 2.62 |
| 08.12.2019 | Чалъндж Лига | Винтертур | 1 - 2 | Лозана-Уши | 2.01 | 3.47 | 3.22 |
| 29.11.2019 | Чалъндж Лига | Аарау | 2 - 2 | Винтертур | 1.88 | 3.79 | 3.36 |
| 24.11.2019 | Чалъндж Лига | Винтертур | 0 - 2 | Кринс | 1.98 | 3.46 | 3.36 |
| 08.11.2019 | Чалъндж Лига | Винтертур | 1 - 1 | Грасхопърс | 2.59 | 3.44 | 2.43 |
| 02.11.2019 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 1 - 1 | Винтертур | 2.80 | 3.34 | 2.31 |
| 30.10.2019 | Купа на Швейцария | Винтертур | 1 - 0 | Тун | 2.90 | 3.54 | 2.19 |
| 26.10.2019 | Чалъндж Лига | Винтертур | 2 - 1 | Киасо | 1.57 | 4.08 | 4.85 |
| 19.10.2019 | Чалъндж Лига | Винтертур | 1 - 0 | Вадуц | 1.81 | 3.71 | 3.64 |
| 11.10.2019 | Приятелски срещи | Алтах | 1 - 0 | Винтертур | 1.81 | 3.61 | 3.63 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Херманщат - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.12.2019 | Лига I | Херманщат | 1 - 0 | Политехника Яш | 2.03 | 3.06 | 3.92 |
| 15.12.2019 | Лига I | Киндия Търг. | 1 - 1 | Херманщат | 2.83 | 3.04 | 2.54 |
| 07.12.2019 | Лига I | Херманщат | 4 - 2 | Динамо Букурещ | 3.05 | 3.15 | 2.32 |
| 04.12.2019 | Лига I | Акад. Клинчени | 1 - 1 | Херманщат | 2.50 | 3.10 | 2.84 |
| 01.12.2019 | Лига I | Херманщат | 1 - 1 | Клуж | 5.23 | 3.55 | 1.66 |
| 24.11.2019 | Лига I | Университатя Крайова | 3 - 0 | Херманщат | 1.59 | 3.46 | 6.11 |
| 08.11.2019 | Лига I | Херманщат | 1 - 1 | Виторул Констанца | 4.22 | 3.50 | 1.81 |
| 02.11.2019 | Лига I | Газ Метан Медиаш | 1 - 1 | Херманщат | 1.87 | 3.30 | 4.21 |
| 29.10.2019 | Купа на Румъния | Миовени | 0 - 2 | Херманщат | 3.13 | 3.15 | 2.24 |
| 26.10.2019 | Лига I | Херманщат | 0 - 4 | ФК ФКСБ | 4.19 | 3.33 | 1.88 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 3.30 | 2.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 1.33 | 1.36 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.61 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.01.2020 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра