Швейцария - Чалъндж Лига (2016 - 2017)
18:45
Винтертур
Ле Монт
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.30 | 3.30 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.33 | 1.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Винтертур, а гостите от Ле Мон сюр Лозана. Разстоянието между двата града е 191.7 км. Мачът ще се играе на стадион Щадион Шютценвизе, който има капацитет от 8 550 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Щадион Шютценвизе. Мачът ще се играе в 17:45 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Винтертур - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.04.2017 | Чалъндж Лига | Аарау | 2 - 3 | Винтертур | 1.84 | 3.52 | 3.66 |
| 05.04.2017 | Купа на Швейцария | Винтертур | 1 - 3 | Базел | 10.25 | 6.23 | 1.21 |
| 01.04.2017 | Чалъндж Лига | Винтертур | 1 - 1 | Вил | 1.72 | 3.53 | 4.14 |
| 24.03.2017 | Приятелски срещи | Винтертур | 0 - 2 | Вадуц | - | - | - |
| 18.03.2017 | Чалъндж Лига | Цюрих | 2 - 2 | Винтертур | 1.21 | 5.48 | 11.06 |
| 12.03.2017 | Чалъндж Лига | Винтертур | 0 - 1 | Ксамакс | 3.30 | 3.36 | 2.00 |
| 05.03.2017 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 1 - 0 | Винтертур | 2.12 | 3.22 | 3.15 |
| 01.03.2017 | Купа на Швейцария | Йънг Бойс | 2 - 2 | Винтертур | 1.15 | 7.19 | 12.04 |
| 25.02.2017 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 2 - 1 | Винтертур | 1.92 | 3.43 | 3.48 |
| 20.02.2017 | Чалъндж Лига | Винтертур | 2 - 1 | Волен | 2.27 | 3.15 | 2.92 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Ле Монт - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.04.2017 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 2 - 5 | Цюрих | 7.93 | 4.46 | 1.33 |
| 01.04.2017 | Чалъндж Лига | Волен | 0 - 0 | Ле Монт | 2.60 | 3.05 | 2.58 |
| 20.03.2017 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 1 - 2 | Ксамакс | 3.30 | 3.14 | 2.10 |
| 11.03.2017 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 2 - 2 | Ле Монт | 1.66 | 3.60 | 4.55 |
| 05.03.2017 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 1 - 0 | Винтертур | 2.12 | 3.22 | 3.15 |
| 27.02.2017 | Чалъндж Лига | Сервет | 2 - 1 | Ле Монт | 1.63 | 3.54 | 4.91 |
| 18.02.2017 | Чалъндж Лига | Аарау | 4 - 2 | Ле Монт | 1.86 | 3.27 | 3.91 |
| 12.02.2017 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 2 - 1 | Киасо | 2.10 | 3.10 | 3.35 |
| 04.02.2017 | Чалъндж Лига | Вил | 0 - 0 | Ле Монт | 1.58 | 3.66 | 5.16 |
| 20.01.2017 | Приятелски срещи | Тун | 0 - 0 | Ле Монт | 1.46 | 4.28 | 5.24 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 равенства и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.03.2017 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 1 - 0 | Винтертур | 2.12 | 3.22 | 3.15 |
| 05.11.2016 | Чалъндж Лига | Винтертур | 0 - 0 | Ле Монт | 1.87 | 3.33 | 3.75 |
| 28.08.2016 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 1 - 1 | Винтертур | 2.57 | 3.19 | 2.50 |
| 21.04.2016 | Чалъндж Лига | Винтертур | 2 - 1 | Ле Монт | 1.80 | 3.45 | 3.91 |
| 06.04.2016 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 2 - 0 | Винтертур | 2.77 | 3.23 | 2.32 |
| 25.10.2015 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 1 - 0 | Винтертур | 2.39 | 3.22 | 2.67 |
| 30.08.2015 | Чалъндж Лига | Винтертур | 2 - 2 | Ле Монт | 1.69 | 3.64 | 4.24 |
| 10.05.2015 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 1 - 3 | Винтертур | 2.41 | 3.23 | 2.62 |
| 25.02.2015 | Чалъндж Лига | Винтертур | 2 - 1 | Ле Монт | 1.54 | 3.84 | 5.09 |
| 18.10.2014 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 3 - 2 | Винтертур | 3.93 | 3.37 | 1.81 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 4 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Винтертур имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Чалъндж Лига класиране към 15.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Цюрих | 26 | +49 | 65 |
| 2 | Ксамакс | 27 | +21 | 56 |
| 3 | Сервет | 27 | +8 | 48 |
| 4 | Аарау | 26 | -3 | 36 |
| 5 | Шафхаузен | 27 | -7 | 30 |
| 6 | Ле Монт | 27 | -12 | 30 |
| 7 | Волен | 27 | -16 | 27 |
| 8 | Киасо | 27 | -12 | 26 |
| 9 | Винтертур | 27 | -16 | 26 |
| 10 | Вил | 27 | -12 | 25 |
Хронология в първенството
| Винтертур | |
| Ле Монт | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Винтертур | Винтертур | Ле Монт | Ле Монт | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Цюрих | 0 - 2 | 2 - 2 | 0 - 2 | 2 - 5 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 2 | Ксамакс | 0 - 1 | 4 - 1 | 0 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 3 | Сервет | 1 - 4 | 1 - 1 | 1 - 4 | 0 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 4 | Аарау | 1 - 2 | 2 - 3 | 1 - 2 | 0 - 0 | 4 - 2 | 4 - 2 | |
| 5 | Шафхаузен | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 6 | Ле Монт | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | - | - | - | |
| 7 | Волен | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 0 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 8 | Киасо | 1 - 1 | 4 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 9 | Винтертур | - | - | - | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 10 | Вил | 1 - 1 | 5 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Винтертур | Ле Монт | |
| Позиция | 9 | 6 |
| Точки | 26 | 30 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 6 |
| Точки | 15 | 14 |
Форма в шампионата
| Винтертур | Ле Монт | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
8 13 |
7
9 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
3 6 |
3
5 6 |
Голове в шампионата
| Винтертур | Ле Монт | |
|
Вкарани
Получени |
28
44 |
23
35 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
13
16 |
14
19 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.30 | 3.30 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.33 | 1.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
