Белгия - Чалънджър Про Лига (2026 - 2027)
събота, 7 ноември, 2026
21:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.75 |
4.00 |
1.57 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.20 |
1.20 |
1.17 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.75 |
1.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.15 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Виртон, а гостите от Антверпен.
Разстоянието между двата града е 200.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Иван Жорж,
който има капацитет от
4 000 места, от които седящи 1 000.
Снимки от Google карта
стадион Иван Жорж.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Виртон - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.11.2026 |
Чалънджър Лига |
Ойпен |
1 - 2 |
Виртон |
1.58 |
3.97 |
4.53 |
| 24.10.2026 |
Чалънджър Лига |
Серен |
3 - 1 |
Виртон |
2.31 |
3.41 |
2.64 |
| 17.10.2026 |
Купа на Белгия |
Виртон |
0 - 2 |
Генк |
7.17 |
4.62 |
1.34 |
| 10.10.2026 |
Чалънджър Лига |
Виртон |
3 - 4 |
Спортинг Хаселт |
2.49 |
3.52 |
2.40 |
| 20.09.2026 |
Чалънджър Лига |
Локерен |
1 - 1 |
Виртон |
1.87 |
3.68 |
3.36 |
| 12.09.2026 |
Чалънджър Лига |
Виртон |
3 - 0 |
Генк Б |
2.04 |
3.65 |
2.89 |
| 30.08.2026 |
Чалънджър Лига |
Виртон |
0 - 1 |
Франк Боран |
2.68 |
3.18 |
2.41 |
| 21.08.2026 |
Чалънджър Лига |
Андерлехт Б |
0 - 1 |
Виртон |
2.24 |
3.43 |
2.71 |
| 15.08.2026 |
Чалънджър Лига |
Виртон |
3 - 0 |
К. Лиерс С.К. |
2.15 |
3.38 |
2.91 |
| 25.07.2026 |
Приятелски срещи |
Прогрес Нидеркорн |
1 - 1 |
Виртон |
3.08 |
3.60 |
1.92 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 загуби
в последните 5 домакинства.
Беершот - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Чалънджър Лига |
Беершот |
3 - 0 |
Франк Боран |
1.58 |
3.89 |
4.76 |
| 25.10.2026 |
Чалънджър Лига |
Ойпен |
1 - 2 |
Беершот |
2.61 |
3.42 |
2.33 |
| 18.10.2026 |
Купа на Белгия |
Беершот |
2 - 1 |
Андерлехт |
2.99 |
3.66 |
2.01 |
| 10.10.2026 |
Чалънджър Лига |
Беершот |
5 - 1 |
РФК Лиеж |
1.42 |
4.45 |
5.72 |
| 19.09.2026 |
Чалънджър Лига |
Спортинг Хаселт |
0 - 1 |
Беершот |
3.42 |
3.66 |
1.87 |
| 11.09.2026 |
Чалънджър Лига |
Беершот |
3 - 1 |
К. Лиерс С.К. |
1.44 |
4.24 |
5.72 |
| 04.09.2026 |
Чалънджър Лига |
Беершот |
4 - 2 |
Патро Ейсден Маас. |
1.79 |
3.38 |
4.00 |
| 29.08.2026 |
Чалънджър Лига |
Андерлехт Б |
0 - 1 |
Беершот |
5.13 |
4.24 |
1.49 |
| 22.08.2026 |
Чалънджър Лига |
Дендер |
2 - 0 |
Беершот |
2.52 |
3.32 |
2.45 |
| 16.08.2026 |
Чалънджър Лига |
Беершот |
4 - 0 |
Гент Б |
1.37 |
4.52 |
6.38 |
Общо 9 победи и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.09.2025 |
Купа на Белгия |
Виртон |
0 - 1 |
Беершот |
- |
- |
- |
| 12.11.2022 |
Чалънджър Лига |
Беершот |
3 - 0 |
Виртон |
1.38 |
4.56 |
6.74 |
| 18.09.2022 |
Чалънджър Лига |
Виртон |
1 - 2 |
Беершот |
3.05 |
3.39 |
2.12 |
| 02.03.2020 |
Чалънджър Лига |
Виртон |
1 - 0 |
Беершот *** |
2.03 |
3.18 |
3.60 |
| 25.01.2020 |
Чалънджър Лига |
Виртон |
1 - 0 |
Беершот *** |
1.97 |
3.21 |
3.75 |
| 07.12.2019 |
Чалънджър Лига |
Беершот |
1 - 1 |
Виртон |
1.78 |
3.59 |
4.01 |
| 19.10.2019 |
Чалънджър Лига |
Беершот |
2 - 1 |
Виртон |
2.07 |
3.36 |
3.32 |
| 21.09.2019 |
Чалънджър Лига |
Виртон |
3 - 0 |
Беершот |
2.70 |
3.24 |
2.47 |
В последните 8 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 4 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Виртон имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 2 победи
и нямат равен мач.
Чалънджър Про Лига класиране към 07.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Беершот |
9 |
8 |
0 |
1 |
23 |
7 |
+16 |
24 |
| 2 |
Дендер |
9 |
6 |
1 |
2 |
12 |
4 |
+8 |
19 |
| 3 |
Ойпен |
8 |
5 |
0 |
3 |
15 |
9 |
+6 |
15 |
| 4 |
Франк Боран |
8 |
5 |
0 |
3 |
10 |
10 |
0 |
15 |
| 5 |
Спортинг Хаселт |
8 |
5 |
0 |
3 |
12 |
13 |
-1 |
15 |
| 6 |
Виртон |
8 |
4 |
1 |
3 |
14 |
10 |
+4 |
13 |
| 7 |
Локерен |
8 |
4 |
1 |
3 |
16 |
14 |
+2 |
13 |
| 8 |
Патро Ейсден Маасмехелен |
9 |
4 |
0 |
5 |
14 |
15 |
-1 |
12 |
| 9 |
Гент Б |
8 |
3 |
2 |
3 |
11 |
13 |
-2 |
11 |
| 10 |
Клуб Брюж Б |
8 |
2 |
3 |
3 |
14 |
17 |
-3 |
9 |
| 11 |
Генк Б |
9 |
2 |
3 |
4 |
13 |
16 |
-3 |
9 |
| 12 |
Серен |
9 |
2 |
2 |
5 |
12 |
16 |
-4 |
8 |
| 13 |
К. Лиерс С.К. |
8 |
2 |
2 |
4 |
7 |
11 |
-4 |
8 |
| 14 |
РФК Лиеж |
9 |
1 |
2 |
6 |
13 |
22 |
-9 |
5 |
| 15 |
Андерлехт Б |
8 |
1 |
1 |
6 |
8 |
17 |
-9 |
4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Виртон |
|
| Беершот |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Виртон |
Виртон |
|
Беершот |
Беершот |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Беершот |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 2 |
Дендер |
|
|
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 3 |
Ойпен |
|
1 - 2 |
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 4 |
Франк Боран |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
3 - 0 |
|
|
| 5 |
Спортинг Хаселт |
3 - 4 |
|
3 - 4 |
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 6 |
Виртон |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 7 |
Локерен |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 8 |
Патро Ейсден Маасмехелен |
|
|
|
|
4 - 2 |
|
|
| 9 |
Гент Б |
|
|
|
|
4 - 0 |
|
|
| 10 |
Клуб Брюж Б |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Генк Б |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
|
|
|
| 12 |
Серен |
|
3 - 1 |
|
|
|
|
|
| 13 |
К. Лиерс С.К. |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
3 - 1 |
|
|
| 14 |
РФК Лиеж |
|
|
|
|
5 - 1 |
|
|
| 15 |
Андерлехт Б |
|
0 - 1 |
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Виртон |
Беершот |
| Победи |
4 |
8 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
3 |
1 |
| Вкарани Голове |
14 |
23 |
| Получени Голове |
10 |
7 |
| Средно Вкарани |
1.75 |
2.56 |
| Средно Получени |
1.25 |
0.78 |
| Мачове Вкарал |
88% |
89% |
| Мачове Получил |
62% |
56% |
| Гол/Гол |
50% |
44% |
| Над 1.5 |
75% |
78% |
| Над 2.5 |
62% |
67% |
| Над 3.5 |
25% |
44% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
3 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
2 |
1 |
| Вкарани Голове |
9 |
4 |
| Получени Голове |
5 |
3 |
| Средно Вкарани |
2.25 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.25 |
0.75 |
| Мачове Вкарал |
75% |
75% |
| Мачове Получил |
50% |
50% |
| Гол/Гол |
25% |
25% |
| Над 1.5 |
75% |
50% |
| Над 2.5 |
75% |
25% |
| Над 3.5 |
25% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.75 |
4.00 |
1.57 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.20 |
1.20 |
1.17 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.75 |
1.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.15 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака