Приятелски Срещи - Клубни
19:00
Виртус Ентела
(Италия)
Карарезе
(Италия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.30 | 3.53 | 1.69 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.99 | 1.23 | 1.16 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.33 | 1.27 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.84 | 1.87 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.13 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.82 | 1.92 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.07.2024 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Киавари, а гостите от Карара. Разстоянието между двата града е 65.3 км.
Отговорна Игра
Виртус Ентела - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.04.2024 | Серия С - В | Виртус Ентела | 1 - 0 | Реканатезе | 1.41 | 4.06 | 6.34 |
| 21.04.2024 | Серия С - В | Римини | 1 - 0 | Виртус Ентела | 2.68 | 3.01 | 2.43 |
| 14.04.2024 | Серия С - В | Виртус Ентела | 1 - 2 | СПАЛ | 2.07 | 2.63 | 4.02 |
| 08.04.2024 | Серия С - В | Пескара | 0 - 0 | Виртус Ентела | 2.18 | 3.05 | 3.04 |
| 03.04.2024 | Серия С - В | Ювентус НД | 2 - 0 | Виртус Ентела | 2.74 | 2.82 | 2.51 |
| 30.03.2024 | Серия С - В | Виртус Ентела | 3 - 1 | Понтедера | 1.70 | 3.31 | 4.48 |
| 15.03.2024 | Серия С - В | Виртус Ентела | 0 - 0 | Лукезе | 1.99 | 2.97 | 3.66 |
| 10.03.2024 | Серия С - В | Торес | 2 - 1 | Виртус Ентела | 1.91 | 2.99 | 3.91 |
| 05.03.2024 | Серия С - В | Виртус Ентела | 5 - 0 | Перуджа | 2.59 | 2.72 | 2.76 |
| 01.03.2024 | Серия С - В | Чезена | 4 - 0 | Виртус Ентела | 1.47 | 3.58 | 6.40 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Карарезе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.06.2024 | Плейофи | Карарезе | 1 - 0 | Виченца | 2.08 | 2.86 | 3.51 |
| 05.06.2024 | Плейофи | Виченца | 0 - 0 | Карарезе | 1.90 | 2.94 | 3.92 |
| 02.06.2024 | Плейофи | Беневенто | 2 - 2 | Карарезе | 2.10 | 3.01 | 3.28 |
| 28.05.2024 | Плейофи | Карарезе | 1 - 0 | Беневенто | 2.20 | 2.94 | 3.20 |
| 25.05.2024 | Плейофи | Карарезе | 2 - 2 | Ювентус НД | 1.83 | 3.19 | 4.05 |
| 21.05.2024 | Плейофи | Ювентус НД | 1 - 1 | Карарезе | 2.91 | 3.04 | 2.27 |
| 18.05.2024 | Плейофи | Карарезе | 1 - 2 | Перуджа | 2.06 | 2.92 | 3.51 |
| 14.05.2024 | Плейофи | Перуджа | 0 - 2 | Карарезе | 2.02 | 3.07 | 3.45 |
| 28.04.2024 | Серия С - В | Карарезе | 2 - 1 | Понтедера | 1.65 | 3.50 | 4.50 |
| 21.04.2024 | Серия С - В | Лукезе | 0 - 1 | Карарезе | 2.46 | 2.95 | 2.70 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 равенства в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.02.2024 | Серия С - В | Виртус Ентела | 1 - 3 | Карарезе | 2.43 | 2.77 | 2.92 |
| 30.09.2023 | Серия С - В | Карарезе | 2 - 0 | Виртус Ентела | 1.86 | 3.23 | 3.74 |
| 22.01.2023 | Серия С - В | Виртус Ентела | 4 - 0 | Карарезе | 1.54 | 3.62 | 5.49 |
| 05.10.2022 | Купа Серия С | Виртус Ентела | 1 - 1 | Карарезе | 2.04 | 3.09 | 3.33 |
| 18.09.2022 | Серия С - В | Карарезе | 3 - 1 | Виртус Ентела | 2.54 | 2.98 | 2.59 |
| 07.03.2022 | Серия С - В | Виртус Ентела | 3 - 0 | Карарезе | 2.08 | 2.84 | 3.55 |
| 24.10.2021 | Серия С - В | Карарезе | 1 - 1 | Виртус Ентела | 2.69 | 3.01 | 2.53 |
| 04.05.2019 | Серия С - А | Виртус Ентела | 1 - 0 | Карарезе | 1.49 | 4.05 | 5.25 |
| 30.01.2019 | Купа Серия С | Виртус Ентела | 3 - 4 | Карарезе | 2.11 | 3.17 | 3.16 |
| 26.12.2018 | Серия С - А | Карарезе | 0 - 2 | Виртус Ентела | 2.69 | 3.27 | 2.34 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 4 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Виртус Ентела имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.30 | 3.53 | 1.69 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.99 | 1.23 | 1.16 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.33 | 1.27 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.84 | 1.87 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.13 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.82 | 1.92 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.07.2024 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра