Приятелски Срещи - Клубни (2020 - 2021)
18:30
Виртус Ентела
(Италия)
Лукезе
(Италия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 4.33 | 7.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.16 | 2.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.61 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.09.2020 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Киавари, а гостите от Лука. Разстоянието между двата града е 107.8 км. Мачът ще се играе на стадион Стадио Комунале Киавари, който има капацитет от 2 510 места, от които седящи 955. Размерите на терена са 103 x 62 m. Снимки от Google карта стадион Стадио Комунале Киавари. Мачът ще се играе в 17:30 местно време.
Отговорна Игра
Виртус Ентела - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.2020 | Приятелски срещи | Болоня | 0 - 0 | Виртус Ентела | 1.44 | 4.24 | 5.65 |
| 31.07.2020 | Серия Б | Виртус Ентела | 2 - 3 | Читадела | 3.81 | 3.23 | 2.02 |
| 27.07.2020 | Серия Б | Специя | 0 - 0 | Виртус Ентела | 1.81 | 3.36 | 4.58 |
| 24.07.2020 | Серия Б | Виртус Ентела | 0 - 2 | Перуджа | 2.70 | 2.96 | 2.78 |
| 17.07.2020 | Серия Б | Емполи | 2 - 4 | Виртус Ентела | 1.89 | 3.30 | 4.25 |
| 13.07.2020 | Серия Б | Виртус Ентела | 1 - 1 | Пиза | 2.48 | 2.96 | 3.10 |
| 10.07.2020 | Серия Б | Юве Стабия | 1 - 1 | Виртус Ентела | 2.84 | 3.21 | 2.47 |
| 03.07.2020 | Серия Б | Виртус Ентела | 1 - 1 | Киево | 3.10 | 3.00 | 2.43 |
| 29.06.2020 | Серия Б | Порденоне | 2 - 0 | Виртус Ентела | 2.49 | 3.13 | 2.85 |
| 26.06.2020 | Серия Б | Виртус Ентела | 1 - 0 | Салернитана | 2.26 | 3.06 | 3.36 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Лукезе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2020 | Приятелски срещи | Фиорентина | 5 - 0 | Лукезе | 1.04 | 10.86 | 26.47 |
| 08.06.2019 | Плейофи | Бишелие 1913 | 1 - 0 | Лукезе | 2.50 | 2.93 | 2.80 |
| 01.06.2019 | Плейофи | Лукезе | 1 - 0 | Бишелие 1913 | 1.78 | 3.27 | 4.19 |
| 25.05.2019 | Плейофи | Кунео | 0 - 1 | Лукезе | 1.98 | 3.16 | 3.54 |
| 18.05.2019 | Плейофи | Лукезе | 2 - 0 | Кунео | 2.19 | 2.99 | 3.09 |
| 04.05.2019 | Серия С - А | Лукезе | 1 - 0 | Понтедера | 3.26 | 2.25 | 2.79 |
| 27.04.2019 | Серия С - А | Албисола | 1 - 1 | Лукезе | 2.56 | 2.88 | 2.69 |
| 18.04.2019 | Серия С - А | Лукезе | 1 - 2 | Пиаченца | 3.71 | 3.12 | 1.95 |
| 13.04.2019 | Серия С - А | Про Верчели | 0 - 0 | Лукезе | 1.83 | 3.07 | 4.18 |
| 06.04.2019 | Серия С - А | Лукезе | 0 - 1 | Новара | 2.61 | 2.78 | 2.71 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.03.2019 | Серия С - А | Виртус Ентела | 1 - 1 | Лукезе | 1.34 | 4.28 | 7.91 |
| 17.02.2019 | Серия С - А | Лукезе | 1 - 1 | Виртус Ентела | 4.89 | 3.22 | 1.68 |
В последните 2 директни срещи домакините нямат победа, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Виртус Ентела имат изиграна само 1 среща, като са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 4.33 | 7.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.16 | 2.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.61 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.09.2020 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра