Италия - Серия Б (2017 - 2018)
16:00
Виртус Ентела
Про Верчели
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.10 | 3.79 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.37 | 1.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.61 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2018 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Киавари, а гостите от Верчели. Разстоянието между двата града е 132.7 км. Мачът ще се играе на стадион Стадио Комунале Киавари, който има капацитет от 2 510 места, от които седящи 955. Размерите на терена са 103 x 62 m. Снимки от Google карта стадион Стадио Комунале Киавари. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Виртус Ентела - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.04.2018 | Серия Б | Венеция | 2 - 0 | Виртус Ентела | 1.66 | 3.46 | 5.23 |
| 14.04.2018 | Серия Б | Виртус Ентела | 1 - 1 | Авелино | 2.10 | 3.05 | 3.56 |
| 08.04.2018 | Серия Б | Чезена | 3 - 0 | Виртус Ентела | 2.15 | 3.02 | 3.47 |
| 03.04.2018 | Серия Б | Бреша | 0 - 0 | Виртус Ентела | 2.01 | 3.14 | 3.78 |
| 29.03.2018 | Серия Б | Виртус Ентела | 1 - 2 | Палермо | 3.30 | 2.89 | 2.30 |
| 25.03.2018 | Серия Б | Кремонезе | 0 - 1 | Виртус Ентела | 1.81 | 3.24 | 4.48 |
| 17.03.2018 | Серия Б | Виртус Ентела | 2 - 0 | Парма | 3.35 | 2.93 | 2.25 |
| 11.03.2018 | Серия Б | Емполи | 2 - 1 | Виртус Ентела | 1.35 | 4.49 | 8.08 |
| 27.02.2018 | Серия Б | Виртус Ентела | 0 - 1 | Читадела | 3.11 | 3.10 | 2.29 |
| 24.02.2018 | Серия Б | Карпи | 0 - 0 | Виртус Ентела | 1.99 | 3.03 | 4.05 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Про Верчели - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.04.2018 | Серия Б | Про Верчели | 3 - 1 | Пескара | 2.40 | 3.09 | 2.92 |
| 14.04.2018 | Серия Б | Емполи | 3 - 2 | Про Верчели | 1.34 | 4.61 | 7.92 |
| 08.04.2018 | Серия Б | Про Верчели | 0 - 0 | Новара | 2.44 | 2.95 | 2.99 |
| 03.04.2018 | Серия Б | Про Верчели | 0 - 2 | Перуджа | 2.85 | 2.98 | 2.52 |
| 29.03.2018 | Серия Б | Фоджа | 2 - 1 | Про Верчели | 1.78 | 3.32 | 4.52 |
| 25.03.2018 | Серия Б | Про Верчели | 0 - 0 | Авелино | 2.21 | 3.02 | 3.36 |
| 19.03.2018 | Серия Б | Карпи | 2 - 0 | Про Верчели | 2.22 | 2.82 | 3.59 |
| 10.03.2018 | Серия Б | Бари | 2 - 2 | Про Верчели | 1.67 | 3.43 | 5.19 |
| 06.03.2018 | Серия Б | Чезена | 2 - 2 | Про Верчели | 2.04 | 3.09 | 3.73 |
| 24.02.2018 | Серия Б | Про Верчели | 0 - 0 | Палермо | 3.21 | 3.00 | 2.29 |
Общо 1 победа, 5 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.11.2017 | Серия Б | Про Верчели | 1 - 1 | Виртус Ентела | 2.27 | 2.96 | 3.33 |
| 08.04.2017 | Серия Б | Про Верчели | 1 - 0 | Виртус Ентела | 2.35 | 2.96 | 3.19 |
| 13.11.2016 | Серия Б | Виртус Ентела | 0 - 0 | Про Верчели | 1.81 | 3.30 | 4.44 |
| 20.02.2016 | Серия Б | Про Верчели | 2 - 3 | Виртус Ентела | 2.48 | 2.76 | 3.12 |
| 03.10.2015 | Серия Б | Виртус Ентела | 1 - 0 | Про Верчели | 2.29 | 2.96 | 3.21 |
| 20.04.2015 | Серия Б | Виртус Ентела | 0 - 0 | Про Верчели | 2.32 | 2.94 | 3.17 |
| 22.11.2014 | Серия Б | Про Верчели | 2 - 0 | Виртус Ентела | 1.91 | 3.09 | 4.11 |
| 27.04.2014 | Лига Про C1 A | Виртус Ентела | 0 - 1 | Про Верчели | 1.98 | 2.89 | 3.76 |
| 15.12.2013 | Лига Про C1 A | Про Верчели | 0 - 0 | Виртус Ентела | 2.21 | 3.07 | 3.01 |
В последните 9 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Виртус Ентела имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Серия Б класиране към 21.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Емполи | 36 | +34 | 73 |
| 2 | Фрозиноне | 36 | +18 | 62 |
| 3 | Парма | 36 | +16 | 60 |
| 4 | Палермо | 36 | +17 | 60 |
| 5 | Перуджа | 36 | +13 | 57 |
| 6 | Венеция | 36 | +10 | 54 |
| 7 | Бари | 36 | +7 | 54 |
| 8 | Читадела | 36 | +5 | 52 |
| 9 | Фоджа | 36 | -1 | 50 |
| 10 | Карпи | 36 | -10 | 49 |
| 11 | Специя | 36 | +1 | 47 |
| 12 | Бреша | 36 | -6 | 45 |
| 13 | Салернитана | 36 | -5 | 44 |
| 14 | Кремонезе | 36 | 0 | 43 |
| 15 | Авелино | 36 | -8 | 40 |
| 16 | Новара | 36 | -7 | 40 |
| 17 | Пескара | 36 | -17 | 39 |
| 18 | Чезена | 36 | -9 | 38 |
| 19 | Виртус Ентела | 36 | -12 | 37 |
| 20 | Асколи | 36 | -22 | 36 |
| 21 | Тернана | 36 | -8 | 34 |
| 22 | Про Верчели | 36 | -16 | 34 |
Хронология в първенството
| Виртус Ентела | |
| Про Верчели | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Виртус Ентела | Виртус Ентела | Про Верчели | Про Верчели | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Емполи | 2 - 3 | 2 - 1 | 2 - 3 | 2 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 2 | Фрозиноне | 4 - 3 | 0 - 2 | 4 - 0 | 4 - 0 | |||
| 3 | Парма | 2 - 0 | 3 - 1 | 2 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 4 | Палермо | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 5 | Перуджа | 1 - 5 | 2 - 0 | 1 - 5 | 0 - 2 | 1 - 5 | 1 - 5 | |
| 6 | Венеция | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 7 | Бари | 3 - 1 | 3 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 8 | Читадела | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 2 | |||
| 9 | Фоджа | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 4 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 10 | Карпи | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 11 | Специя | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 2 | |||
| 12 | Бреша | 3 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 13 | Салернитана | 0 - 2 | 0 - 2 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 14 | Кремонезе | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 4 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 15 | Авелино | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 16 | Новара | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 17 | Пескара | 0 - 0 | 2 - 2 | 0 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 18 | Чезена | 2 - 2 | 3 - 0 | 2 - 2 | 5 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 19 | Виртус Ентела | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 20 | Асколи | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 21 | Тернана | 3 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | 4 - 3 | 4 - 3 | ||
| 22 | Про Верчели | 1 - 1 | - | - | - | |||
Класиране в шампионата
| Виртус Ентела | Про Верчели | |
| Позиция | 19 | 22 |
| Точки | 37 | 34 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 20 | 18 |
| Точки | 21 | 14 |
Форма в шампионата
| Виртус Ентела | Про Верчели | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
13 15 |
7
13 16 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
6 7 |
3
5 10 |
Голове в шампионата
| Виртус Ентела | Про Верчели | |
|
Вкарани
Получени |
36
48 |
41
57 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
22
23 |
22
33 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.10 | 3.79 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.37 | 1.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.61 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2018 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
