Чехия - Първа Лига (2017 - 2018)
19:00
Височина Ихлава
Злин
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.25 | 2.79 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.35 | 1.55 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.04 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ихлава, а гостите от Злин. Разстоянието между двата града е 151.9 км. Мачът ще се играе на стадион Ираскова улица, който има капацитет от 4 132 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Ираскова улица. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Височина Ихлава - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.04.2018 | 1. Лига | Сигма Оломоуц | 1 - 1 | Височина Ихлава | 1.38 | 4.33 | 7.52 |
| 30.03.2018 | 1. Лига | Баник Острава | 3 - 1 | Височина Ихлава | 1.79 | 3.42 | 4.07 |
| 17.03.2018 | 1. Лига | Височина Ихлава | 0 - 4 | Яблонец | 3.19 | 3.23 | 2.14 |
| 09.03.2018 | 1. Лига | Дукла Прага | 1 - 3 | Височина Ихлава | 2.00 | 3.25 | 3.49 |
| 03.03.2018 | 1. Лига | Височина Ихлава | 3 - 1 | Теплице | 2.63 | 3.11 | 2.55 |
| 26.02.2018 | 1. Лига | Виктория Пилзен | 0 - 1 | Височина Ихлава | 1.10 | 7.81 | 17.23 |
| 17.02.2018 | 1. Лига | Височина Ихлава | 1 - 0 | Славия Прага | 7.82 | 4.64 | 1.34 |
| 03.02.2018 | Приятелски срещи | Височина Ихлава | 1 - 1 | Динамо Москва | - | - | - |
| 20.01.2018 | Чехия | Слован Либерец | 1 - 4 | Височина Ихлава | 1.47 | 4.33 | 5.00 |
| 13.01.2018 | Чехия | Яблонец | 2 - 1 | Височина Ихлава | 1.35 | 4.50 | 6.25 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Злин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.04.2018 | 1. Лига | Злин | 0 - 2 | Баник Острава | 2.13 | 3.18 | 3.24 |
| 01.04.2018 | 1. Лига | Славия Прага | 1 - 2 | Злин | 1.19 | 5.86 | 11.88 |
| 18.03.2018 | 1. Лига | Злин | 0 - 1 | Виктория Пилзен | 4.02 | 3.32 | 1.84 |
| 14.03.2018 | Купа на Чехия | Храдец Кралове | 0 - 2 | Злин | 3.02 | 3.23 | 2.13 |
| 10.03.2018 | 1. Лига | Теплице | 2 - 1 | Злин | 1.83 | 3.24 | 4.17 |
| 03.03.2018 | 1. Лига | Злин | 0 - 4 | Яблонец | 2.28 | 3.08 | 3.00 |
| 25.02.2018 | 1. Лига | Карвина | 4 - 0 | Злин | 2.14 | 3.10 | 3.28 |
| 17.02.2018 | 1. Лига | Злин | 1 - 1 | Дукла Прага | 1.73 | 3.48 | 4.47 |
| 13.01.2018 | Приятелски срещи | Рапид Виена | 1 - 1 | Злин | 1.61 | 3.79 | 4.43 |
| 07.12.2017 | ЛЕ група F | Злин | 0 - 2 | Локомотив Москва | 5.64 | 3.63 | 1.67 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.2017 | 1. Лига | Злин | 2 - 1 | Височина Ихлава | 1.54 | 3.66 | 5.80 |
| 13.05.2017 | 1. Лига | Злин | 0 - 3 | Височина Ихлава | 3.08 | 3.31 | 2.14 |
| 18.11.2016 | 1. Лига | Височина Ихлава | 1 - 3 | Злин | 2.49 | 3.09 | 2.73 |
| 06.12.2015 | 1. Лига | Височина Ихлава | 2 - 2 | Злин | 2.22 | 3.20 | 3.08 |
| 01.08.2015 | 1. Лига | Злин | 1 - 0 | Височина Ихлава | 2.05 | 3.18 | 3.38 |
| 12.01.2013 | Чехия | Височина Ихлава | 1 - 1 | Злин | 1.62 | 4.00 | 4.33 |
| 03.10.2012 | Купа на Чехия | Злин | 2 - 2 | Височина Ихлава | 3.53 | 3.28 | 1.94 |
| 20.04.2012 | Национална Лига | Височина Ихлава | 3 - 3 | Злин | 1.44 | 3.76 | 6.61 |
| 08.10.2011 | Национална Лига | Злин | 0 - 1 | Височина Ихлава | 2.24 | 3.06 | 3.02 |
| 10.04.2011 | Национална Лига | Височина Ихлава | 1 - 1 | Злин | 1.74 | 3.37 | 4.19 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Височина Ихлава имат изиграни 5 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 4 пъти са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 13.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Виктория Пилзен | 23 | +25 | 52 |
| 2 | Славия Прага | 23 | +25 | 45 |
| 3 | Сигма Оломоуц | 23 | +12 | 41 |
| 4 | Слован Либерец | 23 | +9 | 41 |
| 5 | Яблонец | 23 | +14 | 40 |
| 6 | Спарта Прага | 23 | +14 | 39 |
| 7 | Бохемианс 1905 Прага | 23 | +6 | 34 |
| 8 | Теплице | 23 | 0 | 31 |
| 9 | Карвина | 23 | -4 | 25 |
| 10 | Млада Болеслав | 23 | -11 | 25 |
| 11 | Злин | 23 | -16 | 24 |
| 12 | Височина Ихлава | 23 | -17 | 23 |
| 13 | Дукла Прага | 23 | -19 | 23 |
| 14 | Словачко | 23 | -10 | 21 |
| 15 | Збройовка Бърно | 23 | -17 | 20 |
| 16 | Баник Острава | 23 | -11 | 19 |
Хронология в първенството
| Височина Ихлава | |
| Злин | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Височина Ихлава | Височина Ихлава | Злин | Злин | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Виктория Пилзен | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 2 | Славия Прага | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 3 | Сигма Оломоуц | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 4 | Слован Либерец | 3 - 1 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 5 | Яблонец | 0 - 4 | 5 - 0 | 0 - 4 | 0 - 4 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 6 | Спарта Прага | 1 - 0 | 2 - 2 | |||||
| 7 | Бохемианс 1905 Прага | 2 - 4 | 2 - 4 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 8 | Теплице | 3 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 9 | Карвина | 2 - 0 | 1 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | |||
| 10 | Млада Болеслав | 2 - 1 | 1 - 5 | |||||
| 11 | Злин | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 12 | Височина Ихлава | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 13 | Дукла Прага | 3 - 2 | 1 - 3 | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 14 | Словачко | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | |||
| 15 | Збройовка Бърно | 0 - 2 | 0 - 2 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 16 | Баник Острава | 2 - 1 | 3 - 1 | 2 - 1 | 0 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
Класиране в шампионата
| Височина Ихлава | Злин | |
| Позиция | 12 | 11 |
| Точки | 23 | 24 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 14 |
| Точки | 16 | 6 |
Форма в шампионата
| Височина Ихлава | Злин | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
2 14 |
6
6 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
1 5 |
1
3 7 |
Голове в шампионата
| Височина Ихлава | Злин | |
|
Вкарани
Получени |
25
42 |
22
38 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
15
18 |
8
19 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.25 | 2.79 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.35 | 1.55 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.04 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
