Нидерландия - Ерсте Дивизи (2026 - 2027)
петък, 4 септември, 2026
21:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.56 |
4.10 |
4.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.18 |
1.22 |
2.30 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.25 |
3.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.50 |
1.50 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.62 |
2.20 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Арнхайм, а гостите от Ос.
Разстоянието между двата града е 36.1 км.
Мачът ще се играе на стадион
Гелредом,
който има капацитет от
25 000 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Гелредом.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Витес - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.08.2026 |
Ерсте Дивизи |
Ден Бош |
1 - 4 |
Витес |
2.68 |
3.81 |
2.19 |
| 21.08.2026 |
Ерсте Дивизи |
Витес |
0 - 3 |
Алмере Сити |
2.08 |
3.64 |
2.96 |
| 17.08.2026 |
Ерсте Дивизи |
Йънг Утрехт |
1 - 3 |
Витес |
3.18 |
3.68 |
1.99 |
| 07.08.2026 |
Ерсте Дивизи |
Витес |
1 - 1 |
Ваалвийк |
2.32 |
3.59 |
2.62 |
| 15.07.2026 |
Приятелски срещи |
Витес |
0 - 0 |
АЕК Атина |
7.68 |
5.01 |
1.29 |
| 11.07.2026 |
Приятелски срещи |
Витес |
1 - 0 |
Борусия Дортмунд II |
1.69 |
3.87 |
3.77 |
| 03.07.2026 |
Приятелски срещи |
Витес |
1 - 1 |
Рода |
2.14 |
3.56 |
2.68 |
| 24.04.2026 |
Ерсте Дивизи |
Камбур |
2 - 1 |
Витес |
2.03 |
3.85 |
2.97 |
| 17.04.2026 |
Ерсте Дивизи |
Витес |
0 - 0 |
МВВ Маастрихт |
1.32 |
5.29 |
7.10 |
| 13.04.2026 |
Ерсте Дивизи |
Йънг Утрехт |
0 - 3 |
Витес |
2.66 |
3.66 |
2.26 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 4 равенства и 1 загуба
в последните 6 домакинства.
ТОП Ос - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.08.2026 |
Ерсте Дивизи |
ТОП Ос |
2 - 1 |
Йънг Утрехт |
2.09 |
3.56 |
3.01 |
| 24.08.2026 |
Ерсте Дивизи |
Йънг ПСВ |
1 - 0 |
ТОП Ос |
1.63 |
4.15 |
4.23 |
| 15.08.2026 |
Ерсте Дивизи |
Волендам |
3 - 0 |
ТОП Ос |
1.37 |
4.74 |
6.67 |
| 07.08.2026 |
Ерсте Дивизи |
ТОП Ос |
1 - 2 |
НАК Бреда |
4.29 |
4.01 |
1.65 |
| 01.08.2026 |
Приятелски срещи |
Генк |
3 - 1 |
ТОП Ос |
- |
- |
- |
| 24.04.2026 |
Ерсте Дивизи |
МВВ Маастрихт |
0 - 2 |
ТОП Ос |
2.45 |
3.58 |
2.48 |
| 17.04.2026 |
Ерсте Дивизи |
ТОП Ос |
4 - 2 |
Ден Бош |
2.73 |
3.69 |
2.22 |
| 13.04.2026 |
Ерсте Дивизи |
Йънг Аякс |
1 - 2 |
ТОП Ос |
2.14 |
3.73 |
2.85 |
| 06.04.2026 |
Ерсте Дивизи |
ТОП Ос |
3 - 1 |
Йънг Утрехт |
2.67 |
3.71 |
2.23 |
| 03.04.2026 |
Ерсте Дивизи |
Алмере Сити |
3 - 2 |
ТОП Ос |
1.40 |
4.81 |
5.85 |
Общо 5 победи и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 4 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 06.02.2026 |
Ерсте Дивизи |
ТОП Ос |
1 - 2 |
Витес |
2.76 |
3.47 |
2.27 |
| 07.12.2025 |
Ерсте Дивизи |
Витес |
0 - 0 |
ТОП Ос |
1.79 |
3.76 |
3.81 |
| 02.05.2025 |
Ерсте Дивизи |
ТОП Ос |
2 - 2 |
Витес |
3.09 |
3.60 |
2.05 |
| 02.11.2024 |
Ерсте Дивизи |
Витес |
0 - 0 |
ТОП Ос |
1.65 |
3.91 |
4.40 |
| 22.09.2009 |
КНВБ Купа |
Витес |
5 - 2 |
ТОП Ос |
1.23 |
5.15 |
10.16 |
В последните 5 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
нямат победа
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Витес имат изиграни 3 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите нямат победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Ерсте Дивизи класиране към 04.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Хераклес |
4 |
4 |
0 |
0 |
16 |
7 |
+9 |
12 |
| 2 |
МВВ Маастрихт |
4 |
4 |
0 |
0 |
8 |
4 |
+4 |
12 |
| 3 |
Алмере Сити |
4 |
3 |
1 |
0 |
11 |
3 |
+8 |
10 |
| 4 |
ВВВ Венло |
4 |
3 |
0 |
1 |
11 |
5 |
+6 |
9 |
| 5 |
Еммен |
4 |
3 |
0 |
1 |
10 |
9 |
+1 |
9 |
| 6 |
Йънг ПСВ |
5 |
2 |
2 |
1 |
8 |
8 |
0 |
8 |
| 7 |
Витес |
4 |
2 |
1 |
1 |
8 |
6 |
+2 |
7 |
| 8 |
Рода |
4 |
2 |
1 |
1 |
5 |
4 |
+1 |
7 |
| 9 |
НАК Бреда |
4 |
2 |
1 |
1 |
7 |
7 |
0 |
7 |
| 10 |
Волендам |
4 |
2 |
0 |
2 |
11 |
5 |
+6 |
6 |
| 11 |
Йънг АЗ Алкмаар |
5 |
2 |
0 |
3 |
9 |
9 |
0 |
6 |
| 12 |
Ваалвийк |
4 |
0 |
4 |
0 |
6 |
6 |
0 |
4 |
| 13 |
Ден Бош |
4 |
1 |
1 |
2 |
9 |
10 |
-1 |
4 |
| 14 |
Дордрехт |
4 |
1 |
1 |
2 |
5 |
10 |
-5 |
4 |
| 15 |
Йънг Аякс |
5 |
1 |
1 |
3 |
11 |
14 |
-3 |
4 |
| 16 |
ТОП Ос |
4 |
1 |
0 |
3 |
3 |
7 |
-4 |
3 |
| 17 |
ФК Айндховен |
4 |
1 |
0 |
3 |
6 |
11 |
-5 |
3 |
| 18 |
Хелмонд Спорт |
4 |
0 |
2 |
2 |
5 |
7 |
-2 |
2 |
| 19 |
Де Граафшап |
4 |
0 |
1 |
3 |
5 |
12 |
-7 |
1 |
| 20 |
Йънг Утрехт |
5 |
0 |
0 |
5 |
5 |
15 |
-10 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Витес |
|
| ТОП Ос |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Витес |
Витес |
|
ТОП Ос |
ТОП Ос |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Хераклес |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
МВВ Маастрихт |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Алмере Сити |
0 - 3 |
|
0 - 3 |
|
|
|
|
| 4 |
ВВВ Венло |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Еммен |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Йънг ПСВ |
|
|
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 7 |
Витес |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 8 |
Рода |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
НАК Бреда |
|
|
|
|
1 - 2 |
|
|
| 10 |
Волендам |
|
|
|
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 11 |
Йънг АЗ Алкмаар |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Ваалвийк |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 13 |
Ден Бош |
|
1 - 4 |
|
|
|
|
|
| 14 |
Дордрехт |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Йънг Аякс |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
ТОП Ос |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 17 |
ФК Айндховен |
|
|
|
|
|
|
|
| 18 |
Хелмонд Спорт |
|
|
|
|
|
|
|
| 19 |
Де Граафшап |
|
|
|
|
|
|
|
| 20 |
Йънг Утрехт |
|
1 - 3 |
|
|
2 - 1 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Витес |
ТОП Ос |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
1 |
3 |
| Вкарани Голове |
8 |
3 |
| Получени Голове |
6 |
7 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
0.75 |
| Средно Получени |
1.50 |
1.75 |
| Мачове Вкарал |
75% |
50% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
75% |
50% |
| Над 1.5 |
100% |
75% |
| Над 2.5 |
75% |
75% |
| Над 3.5 |
50% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
1 |
2 |
| Вкарани Голове |
1 |
0 |
| Получени Голове |
4 |
4 |
| Средно Вкарани |
0.50 |
0.00 |
| Средно Получени |
2.00 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
50% |
0% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
50% |
| Над 2.5 |
50% |
50% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.56 |
4.10 |
4.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.18 |
1.22 |
2.30 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.25 |
3.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.50 |
1.50 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.62 |
2.20 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака