Португалия - Лига Португал 2 (2017 - 2018)
17:00
Витория Гимараеш Б
Насионал Мадейра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.10 | 3.29 | 2.29 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 1.34 | 1.37 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.01.2018 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гимараеш, а гостите от Фуншал. Разстоянието между двата града е 1 240.8 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио Д. Афонсу Енрикеш, който има капацитет от 30 165 места. Размерите на терена са 106 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Ещадио Д. Афонсу Енрикеш. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Витория Гимараеш Б - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.12.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 1 - 2 | Витория Гимараеш Б | 1.88 | 3.53 | 3.63 |
| 16.12.2017 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 1 - 0 | Бенфика Б | 2.85 | 3.24 | 2.29 |
| 10.12.2017 | Лига Португал 2 | Порто Б | 1 - 0 | Витория Гимараеш Б | 1.61 | 3.76 | 4.76 |
| 02.12.2017 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 3 - 1 | Спортинг Брага Б | 2.42 | 3.18 | 2.70 |
| 26.11.2017 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 2 - 1 | Витория Гимараеш Б | 1.63 | 3.58 | 4.95 |
| 12.11.2017 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 3 - 2 | Витория Гимараеш Б | 1.71 | 3.40 | 4.58 |
| 06.11.2017 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 1 - 2 | Ароука | 3.00 | 2.92 | 2.39 |
| 28.10.2017 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 1 - 2 | Фамаликао | 2.79 | 3.03 | 2.45 |
| 22.10.2017 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 1 - 0 | Витория Гимараеш Б | 1.52 | 3.68 | 6.00 |
| 30.09.2017 | Лига Португал 2 | Жил Висенте | 3 - 0 | Витория Гимараеш Б | 1.89 | 3.20 | 3.87 |
Общо 3 победи и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Насионал Мадейра - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.12.2017 | Лига Португал 2 | Насионал Мадейра | 2 - 2 | Ароука | 2.05 | 3.00 | 3.65 |
| 17.12.2017 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 2 - 2 | Насионал Мадейра | 2.33 | 3.00 | 3.03 |
| 10.12.2017 | Лига Португал 2 | Насионал Мадейра | 1 - 1 | Жил Висенте | 1.75 | 3.29 | 4.57 |
| 03.12.2017 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 1 - 1 | Насионал Мадейра | 2.02 | 3.08 | 3.62 |
| 25.11.2017 | Лига Португал 2 | Насионал Мадейра | 2 - 1 | Униао Мадейра | 1.69 | 3.27 | 5.00 |
| 19.11.2017 | Купа на Португалия | Академика Коимбра | 1 - 0 | Насионал Мадейра | 2.08 | 3.06 | 3.49 |
| 05.11.2017 | Лига Португал 2 | Академика Коимбра | 1 - 0 | Насионал Мадейра | 2.31 | 3.06 | 2.98 |
| 29.10.2017 | Лига Португал 2 | Варзин | 0 - 0 | Насионал Мадейра | 2.47 | 3.00 | 2.79 |
| 25.10.2017 | Лига Португал 2 | Насионал Мадейра | 1 - 1 | Спортинг Лисабон Б | 1.65 | 3.55 | 4.77 |
| 21.10.2017 | Лига Португал 2 | Насионал Мадейра | 2 - 1 | Кова Да Пиедаде | 1.65 | 3.49 | 4.83 |
Общо 2 победи, 6 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
Лига Португал 2 класиране към 06.01.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Порто Б | 18 | +8 | 34 |
| 2 | Академико Визеу | 18 | +5 | 32 |
| 3 | Фамаликао | 18 | +9 | 30 |
| 4 | Академика Коимбра | 18 | +8 | 30 |
| 5 | Пенафиел | 18 | +5 | 30 |
| 6 | Санта Клара | 18 | +2 | 28 |
| 7 | Лейшоес | 18 | 0 | 28 |
| 8 | Насионал Мадейра | 18 | +3 | 26 |
| 9 | Ароука | 18 | -3 | 26 |
| 10 | Бенфика Б | 18 | -3 | 25 |
| 11 | Спортинг Ковиля | 18 | +2 | 24 |
| 12 | Кова Да Пиедаде | 18 | -1 | 24 |
| 13 | Спортинг Лисабон Б | 18 | -7 | 24 |
| 14 | Оливейрензе | 18 | -4 | 22 |
| 15 | Жил Висенте | 18 | 0 | 21 |
| 16 | Варзин | 18 | 0 | 21 |
| 17 | Униао Мадейра | 18 | -1 | 19 |
| 18 | Спортинг Брага Б | 18 | -5 | 18 |
| 19 | Витория Гимараеш Б | 18 | -11 | 17 |
| 20 | Реал СК Кейлуж | 18 | -7 | 13 |
Хронология в първенството
| Витория Гимараеш Б | |
| Насионал Мадейра | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Витория Гимараеш Б | Витория Гимараеш Б | Насионал Мадейра | Насионал Мадейра | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Порто Б | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 2 | Академико Визеу | 2 - 1 | 2 - 0 | |||||
| 3 | Фамаликао | 1 - 2 | 1 - 2 | 3 - 0 | ||||
| 4 | Академика Коимбра | 0 - 3 | 0 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 5 | Пенафиел | 2 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 6 | Санта Клара | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 7 | Лейшоес | 3 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||||
| 8 | Насионал Мадейра | - | - | - | ||||
| 9 | Ароука | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 2 | ||||
| 10 | Бенфика Б | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 11 | Спортинг Ковиля | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 12 | Кова Да Пиедаде | 0 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 13 | Спортинг Лисабон Б | 1 - 2 | 1 - 1 | |||||
| 14 | Оливейрензе | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 15 | Жил Висенте | 3 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 16 | Варзин | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 17 | Униао Мадейра | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 18 | Спортинг Брага Б | 3 - 1 | 3 - 1 | 5 - 4 | 5 - 4 | |||
| 19 | Витория Гимараеш Б | - | - | - | ||||
| 20 | Реал СК Кейлуж | 4 - 3 | 4 - 3 | 0 - 4 | ||||
Класиране в шампионата
| Витория Гимараеш Б | Насионал Мадейра | |
| Позиция | 19 | 8 |
| Точки | 17 | 26 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 17 | 7 |
| Точки | 11 | 10 |
Форма в шампионата
| Витория Гимараеш Б | Насионал Мадейра | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
2 11 |
6
8 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
2 3 |
2
4 3 |
Голове в шампионата
| Витория Гимараеш Б | Насионал Мадейра | |
|
Вкарани
Получени |
19
30 |
27
24 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
11
12 |
13
13 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.10 | 3.29 | 2.29 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 1.34 | 1.37 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.01.2018 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
