Португалия - Лига Португал 2 (2017 - 2018)
18:00
Витория Гимараеш Б
Пенафиел
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.25 | 3.10 | 2.29 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 1.37 | 1.35 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.04.2018 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гимараеш, а гостите от Пенафиел. Разстоянието между двата града е 26.3 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио Д. Афонсу Енрикеш, който има капацитет от 30 165 места. Размерите на терена са 106 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Ещадио Д. Афонсу Енрикеш. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Витория Гимараеш Б - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.04.2018 | Лига Португал 2 | Ароука | 0 - 1 | Витория Гимараеш Б | 1.51 | 3.72 | 5.98 |
| 30.03.2018 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 2 - 2 | Лейшоес | 2.44 | 3.10 | 2.71 |
| 25.03.2018 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 0 - 2 | Санта Клара | 3.01 | 3.02 | 2.29 |
| 17.03.2018 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 1 - 1 | Витория Гимараеш Б | 1.73 | 3.36 | 4.51 |
| 10.03.2018 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 2 - 0 | Жил Висенте | 2.10 | 3.06 | 3.39 |
| 04.03.2018 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 1 - 1 | Витория Гимараеш Б | 1.90 | 3.17 | 3.86 |
| 25.02.2018 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 0 - 0 | Академико Визеу | 3.01 | 3.16 | 2.24 |
| 17.02.2018 | Лига Португал 2 | Академика Коимбра | 1 - 2 | Витория Гимараеш Б | 1.45 | 3.98 | 6.47 |
| 11.02.2018 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 1 - 0 | Кова Да Пиедаде | 2.17 | 3.09 | 3.22 |
| 04.02.2018 | Лига Португал 2 | Реал СК Кейлуж | 1 - 3 | Витория Гимараеш Б | 2.22 | 3.18 | 3.03 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Пенафиел - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.04.2018 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 1 - 1 | Бенфика Б | 1.59 | 3.69 | 5.00 |
| 31.03.2018 | Лига Португал 2 | Жил Висенте | 2 - 1 | Пенафиел | 2.91 | 3.00 | 2.37 |
| 18.03.2018 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 3 - 0 | Санта Клара | 2.33 | 2.93 | 3.04 |
| 14.03.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 3 - 4 | Пенафиел | 3.57 | 3.18 | 1.99 |
| 10.03.2018 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 2 - 0 | Униао Мадейра | 1.72 | 3.33 | 4.59 |
| 04.03.2018 | Лига Португал 2 | Академика Коимбра | 1 - 1 | Пенафиел | 1.72 | 3.38 | 4.51 |
| 25.02.2018 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 1 - 0 | Реал СК Кейлуж | 1.84 | 3.26 | 3.96 |
| 18.02.2018 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 1 - 3 | Пенафиел | 2.48 | 2.94 | 2.83 |
| 10.02.2018 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 2 - 3 | Варзин | 1.83 | 3.18 | 4.24 |
| 04.02.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 0 - 0 | Пенафиел | 2.43 | 3.10 | 2.75 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.11.2017 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 2 - 1 | Витория Гимараеш Б | 1.63 | 3.58 | 4.95 |
| 05.03.2017 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 2 - 0 | Пенафиел | 2.30 | 3.22 | 2.86 |
| 28.09.2016 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 1 - 0 | Витория Гимараеш Б | 1.80 | 3.23 | 4.24 |
| 27.02.2016 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 3 - 0 | Витория Гимараеш Б | 1.75 | 3.24 | 4.66 |
| 30.09.2015 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 2 - 3 | Пенафиел | 2.69 | 2.98 | 2.60 |
| 12.05.2013 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 2 - 4 | Пенафиел | 2.71 | 3.04 | 2.48 |
| 29.12.2012 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 4 - 0 | Витория Гимараеш Б | 2.21 | 3.00 | 3.19 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 6 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Витория Гимараеш Б имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Лига Португал 2 класиране към 11.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Насионал Мадейра | 32 | +23 | 59 |
| 2 | Санта Клара | 32 | +10 | 55 |
| 3 | Пенафиел | 32 | +10 | 54 |
| 4 | Ароука | 32 | +10 | 54 |
| 5 | Порто Б | 32 | +3 | 52 |
| 6 | Академико Визеу | 32 | +8 | 51 |
| 7 | Академика Коимбра | 32 | +17 | 51 |
| 8 | Лейшоес | 32 | +7 | 48 |
| 9 | Фамаликао | 32 | +2 | 46 |
| 10 | Витория Гимараеш Б | 32 | -2 | 45 |
| 11 | Оливейрензе | 32 | -2 | 42 |
| 12 | Бенфика Б | 32 | -7 | 42 |
| 13 | Спортинг Ковиля | 32 | -5 | 42 |
| 14 | Варзин | 32 | -2 | 40 |
| 15 | Кова Да Пиедаде | 32 | -7 | 37 |
| 16 | Спортинг Брага Б | 32 | -10 | 33 |
| 17 | Жил Висенте | 32 | -13 | 33 |
| 18 | Униао Мадейра | 32 | -11 | 32 |
| 19 | Спортинг Лисабон Б | 32 | -20 | 32 |
| 20 | Реал СК Кейлуж | 32 | -11 | 28 |
Хронология в първенството
| Витория Гимараеш Б | |
| Пенафиел | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Витория Гимараеш Б | Витория Гимараеш Б | Пенафиел | Пенафиел | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Насионал Мадейра | 2 - 3 | 2 - 3 | 0 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 2 | Санта Клара | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 2 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 3 | Пенафиел | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 4 | Ароука | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 2 | 2 - 0 | |||
| 5 | Порто Б | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 6 | Академико Визеу | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 1 - 4 | 1 - 4 | ||
| 7 | Академика Коимбра | 0 - 3 | 1 - 2 | 0 - 3 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 8 | Лейшоес | 2 - 2 | 3 - 2 | 2 - 2 | 1 - 1 | |||
| 9 | Фамаликао | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 10 | Витория Гимараеш Б | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 11 | Оливейрензе | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 12 | Бенфика Б | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 3 - 4 | 3 - 4 | ||
| 13 | Спортинг Ковиля | 3 - 0 | 2 - 1 | 3 - 0 | 0 - 1 | |||
| 14 | Варзин | 2 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 3 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 15 | Кова Да Пиедаде | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 16 | Спортинг Брага Б | 3 - 1 | 3 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 17 | Жил Висенте | 2 - 0 | 3 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 18 | Униао Мадейра | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 19 | Спортинг Лисабон Б | 1 - 2 | 4 - 1 | 3 - 4 | 3 - 4 | |||
| 20 | Реал СК Кейлуж | 4 - 3 | 1 - 3 | 4 - 3 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Витория Гимараеш Б | Пенафиел | |
| Позиция | 10 | 3 |
| Точки | 45 | 54 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 5 |
| Точки | 25 | 22 |
Форма в шампионата
| Витория Гимараеш Б | Пенафиел | |
|
Победи
Равни Загуби |
13
6 13 |
15
9 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
4 5 |
6
4 5 |
Голове в шампионата
| Витория Гимараеш Б | Пенафиел | |
|
Вкарани
Получени |
41
43 |
48
38 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
23
20 |
25
25 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.25 | 3.10 | 2.29 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 1.37 | 1.35 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.04.2018 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
