Португалия - Лига Португал 2 (2017 - 2018)
17:00
Витория Гимараеш Б
Санта Клара
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.20 | 3.10 | 2.29 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 1.37 | 1.36 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.64 | 2.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.03.2018 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гимараеш, а гостите от Понта Делгада. Разстоянието между двата града е 1 541.6 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио Д. Афонсу Енрикеш, който има капацитет от 30 165 места. Размерите на терена са 106 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Ещадио Д. Афонсу Енрикеш. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Витория Гимараеш Б - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2018 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 1 - 1 | Витория Гимараеш Б | 1.73 | 3.36 | 4.51 |
| 10.03.2018 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 2 - 0 | Жил Висенте | 2.10 | 3.06 | 3.39 |
| 04.03.2018 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 1 - 1 | Витория Гимараеш Б | 1.90 | 3.17 | 3.86 |
| 25.02.2018 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 0 - 0 | Академико Визеу | 3.01 | 3.16 | 2.24 |
| 17.02.2018 | Лига Португал 2 | Академика Коимбра | 1 - 2 | Витория Гимараеш Б | 1.45 | 3.98 | 6.47 |
| 11.02.2018 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 1 - 0 | Кова Да Пиедаде | 2.17 | 3.09 | 3.22 |
| 04.02.2018 | Лига Португал 2 | Реал СК Кейлуж | 1 - 3 | Витория Гимараеш Б | 2.22 | 3.18 | 3.03 |
| 29.01.2018 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 3 - 0 | Спортинг Ковиля | 2.29 | 2.98 | 3.08 |
| 19.01.2018 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 1 - 2 | Витория Гимараеш Б | 2.09 | 3.20 | 3.29 |
| 14.01.2018 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 2 - 1 | Варзин | 2.43 | 2.98 | 2.88 |
Общо 7 победи и 3 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 домакинства.
Санта Клара - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.03.2018 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 3 - 0 | Санта Клара | 2.33 | 2.93 | 3.04 |
| 10.03.2018 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 4 - 0 | Спортинг Лисабон Б | 1.45 | 3.73 | 7.15 |
| 04.03.2018 | Лига Португал 2 | Варзин | 1 - 1 | Санта Клара | 2.55 | 2.79 | 2.87 |
| 25.02.2018 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 2 - 1 | Жил Висенте | 1.50 | 3.51 | 6.78 |
| 18.02.2018 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 0 - 1 | Санта Клара | 2.90 | 2.95 | 2.42 |
| 11.02.2018 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 2 - 0 | Порто Б | 1.92 | 3.18 | 3.81 |
| 04.02.2018 | Лига Португал 2 | Академика Коимбра | 0 - 1 | Санта Клара | 1.83 | 3.15 | 4.30 |
| 30.01.2018 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 0 - 0 | Спортинг Брага Б | 1.66 | 3.46 | 4.87 |
| 21.01.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 1 - 0 | Санта Клара | 2.66 | 2.87 | 2.70 |
| 14.01.2018 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 1 - 0 | Кова Да Пиедаде | 1.64 | 3.46 | 5.04 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.2017 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 1 - 0 | Витория Гимараеш Б | 1.52 | 3.68 | 6.00 |
| 15.01.2017 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 5 - 0 | Санта Клара | 2.50 | 3.00 | 2.78 |
| 06.08.2016 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 2 - 1 | Витория Гимараеш Б | 2.14 | 3.09 | 3.31 |
| 10.01.2016 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 2 - 0 | Витория Гимараеш Б | 2.15 | 3.05 | 3.30 |
| 08.08.2015 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 0 - 1 | Санта Клара | 1.91 | 3.15 | 3.78 |
| 01.03.2015 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 2 - 0 | Санта Клара | 1.96 | 3.12 | 3.73 |
| 21.09.2014 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 1 - 3 | Витория Гимараеш Б | 2.27 | 3.04 | 2.99 |
| 03.03.2013 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 1 - 0 | Витория Гимараеш Б | 1.64 | 3.47 | 5.24 |
| 07.10.2012 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 2 - 1 | Санта Клара | 2.57 | 2.94 | 2.69 |
В последните 9 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 5 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Витория Гимараеш Б имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Лига Португал 2 класиране към 25.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Насионал Мадейра | 30 | +21 | 53 |
| 2 | Пенафиел | 30 | +11 | 53 |
| 3 | Академика Коимбра | 30 | +20 | 51 |
| 4 | Ароука | 29 | +8 | 50 |
| 5 | Санта Клара | 29 | +8 | 49 |
| 6 | Порто Б | 29 | +4 | 48 |
| 7 | Академико Визеу | 29 | +7 | 47 |
| 8 | Лейшоес | 30 | +6 | 44 |
| 9 | Витория Гимараеш Б | 29 | -1 | 41 |
| 10 | Бенфика Б | 30 | -6 | 41 |
| 11 | Фамаликао | 29 | 0 | 40 |
| 12 | Оливейрензе | 29 | -5 | 36 |
| 13 | Варзин | 29 | -2 | 36 |
| 14 | Спортинг Ковиля | 29 | -6 | 36 |
| 15 | Кова Да Пиедаде | 30 | -7 | 34 |
| 16 | Спортинг Лисабон Б | 30 | -17 | 32 |
| 17 | Униао Мадейра | 30 | -10 | 31 |
| 18 | Жил Висенте | 29 | -9 | 30 |
| 19 | Спортинг Брага Б | 29 | -10 | 29 |
| 20 | Реал СК Кейлуж | 29 | -12 | 23 |
Хронология в първенството
| Витория Гимараеш Б | |
| Санта Клара | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Витория Гимараеш Б | Витория Гимараеш Б | Санта Клара | Санта Клара | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Насионал Мадейра | 2 - 3 | 2 - 3 | 1 - 1 | ||||
| 2 | Пенафиел | 2 - 1 | 1 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 3 | Академика Коимбра | 0 - 3 | 1 - 2 | 0 - 3 | 3 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 4 | Ароука | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 5 | Санта Клара | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 6 | Порто Б | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 7 | Академико Визеу | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 8 | Лейшоес | 3 - 2 | 1 - 1 | |||||
| 9 | Витория Гимараеш Б | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 10 | Бенфика Б | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | |||
| 11 | Фамаликао | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 5 - 2 | 5 - 2 | ||
| 12 | Оливейрензе | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 13 | Варзин | 2 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 14 | Спортинг Ковиля | 3 - 0 | 2 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 15 | Кова Да Пиедаде | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 16 | Спортинг Лисабон Б | 1 - 2 | 4 - 0 | 4 - 3 | 4 - 3 | |||
| 17 | Униао Мадейра | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 18 | Жил Висенте | 2 - 0 | 3 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 19 | Спортинг Брага Б | 3 - 1 | 3 - 1 | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 20 | Реал СК Кейлуж | 4 - 3 | 1 - 3 | 4 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
Класиране в шампионата
| Витория Гимараеш Б | Санта Клара | |
| Позиция | 9 | 5 |
| Точки | 41 | 49 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 5 |
| Точки | 24 | 20 |
Форма в шампионата
| Витория Гимараеш Б | Санта Клара | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
5 12 |
14
7 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
3 4 |
6
2 6 |
Голове в шампионата
| Витория Гимараеш Б | Санта Клара | |
|
Вкарани
Получени |
38
39 |
39
31 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
21
16 |
18
21 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.20 | 3.10 | 2.29 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 1.37 | 1.36 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.64 | 2.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.03.2018 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
