Португалия - Лига Португал 2 (2017 - 2018)
17:00
Витория Гимараеш Б
Спортинг Ковиля
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.10 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.36 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.39 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.16 | 5.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.01.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гимараеш, а гостите от Ковиля. Разстоянието между двата града е 145.0 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио Д. Афонсу Енрикеш, който има капацитет от 30 165 места. Размерите на терена са 106 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Ещадио Д. Афонсу Енрикеш. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Витория Гимараеш Б - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.01.2018 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 1 - 2 | Витория Гимараеш Б | 2.09 | 3.20 | 3.29 |
| 14.01.2018 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 2 - 1 | Варзин | 2.43 | 2.98 | 2.88 |
| 06.01.2018 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 2 - 3 | Насионал Мадейра | 2.95 | 3.15 | 2.27 |
| 21.12.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 1 - 2 | Витория Гимараеш Б | 1.88 | 3.53 | 3.63 |
| 16.12.2017 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 1 - 0 | Бенфика Б | 2.85 | 3.24 | 2.29 |
| 10.12.2017 | Лига Португал 2 | Порто Б | 1 - 0 | Витория Гимараеш Б | 1.61 | 3.76 | 4.76 |
| 02.12.2017 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 3 - 1 | Спортинг Брага Б | 2.42 | 3.18 | 2.70 |
| 26.11.2017 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 2 - 1 | Витория Гимараеш Б | 1.63 | 3.58 | 4.95 |
| 12.11.2017 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 3 - 2 | Витория Гимараеш Б | 1.71 | 3.40 | 4.58 |
| 06.11.2017 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 1 - 2 | Ароука | 3.00 | 2.91 | 2.38 |
Общо 5 победи и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Спортинг Ковиля - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.01.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 1 - 0 | Санта Клара | 2.66 | 2.87 | 2.70 |
| 13.01.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 0 - 1 | Спортинг Ковиля | 2.19 | 3.07 | 3.22 |
| 07.01.2018 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 0 - 1 | Спортинг Ковиля | 1.90 | 3.03 | 4.19 |
| 21.12.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 3 - 0 | Жил Висенте | 2.16 | 2.98 | 3.38 |
| 17.12.2017 | Лига Португал 2 | Академика Коимбра | 2 - 0 | Спортинг Ковиля | 1.62 | 3.42 | 5.41 |
| 10.12.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 2 - 0 | Униао Мадейра | 2.10 | 3.03 | 3.51 |
| 03.12.2017 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 1 - 0 | Спортинг Ковиля | 2.17 | 2.95 | 3.37 |
| 26.11.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 0 - 0 | Реал СК Кейлуж | 1.73 | 3.39 | 4.49 |
| 05.11.2017 | Лига Португал 2 | Варзин | 0 - 0 | Спортинг Ковиля | 2.07 | 3.08 | 3.47 |
| 01.11.2017 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 0 - 0 | Спортинг Ковиля | 1.80 | 3.18 | 4.42 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.08.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 2 - 1 | Витория Гимараеш Б | 1.89 | 3.11 | 3.99 |
| 11.03.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 2 - 2 | Витория Гимараеш Б | 1.59 | 3.38 | 5.82 |
| 02.10.2016 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 1 - 2 | Спортинг Ковиля | 2.38 | 2.98 | 2.91 |
| 30.04.2016 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 1 - 1 | Спортинг Ковиля | 2.44 | 3.09 | 2.75 |
| 13.12.2015 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 0 - 1 | Витория Гимараеш Б | 1.87 | 3.22 | 3.99 |
| 25.02.2015 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 2 - 0 | Витория Гимараеш Б | 1.92 | 3.21 | 3.70 |
| 12.10.2014 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 2 - 1 | Спортинг Ковиля | 2.14 | 3.19 | 3.11 |
| 13.01.2013 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 2 - 0 | Витория Гимараеш Б | 1.87 | 3.22 | 3.94 |
| 12.08.2012 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 0 - 0 | Спортинг Ковиля | 2.62 | 2.93 | 2.63 |
В последните 9 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 4 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Витория Гимараеш Б имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Лига Португал 2 класиране към 29.01.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Порто Б | 21 | +11 | 41 |
| 2 | Академика Коимбра | 21 | +12 | 37 |
| 3 | Насионал Мадейра | 21 | +9 | 35 |
| 4 | Академико Визеу | 21 | +5 | 35 |
| 5 | Лейшоес | 21 | +4 | 35 |
| 6 | Спортинг Ковиля | 21 | +5 | 33 |
| 7 | Пенафиел | 21 | +2 | 33 |
| 8 | Ароука | 21 | +1 | 33 |
| 9 | Санта Клара | 21 | +2 | 32 |
| 10 | Фамаликао | 21 | +6 | 30 |
| 11 | Бенфика Б | 21 | -6 | 28 |
| 12 | Кова Да Пиедаде | 21 | -1 | 27 |
| 13 | Спортинг Лисабон Б | 21 | -8 | 26 |
| 14 | Униао Мадейра | 21 | -2 | 23 |
| 15 | Витория Гимараеш Б | 21 | -10 | 23 |
| 16 | Варзин | 21 | -2 | 22 |
| 17 | Жил Висенте | 21 | -3 | 22 |
| 18 | Оливейрензе | 21 | -9 | 22 |
| 19 | Спортинг Брага Б | 21 | -8 | 20 |
| 20 | Реал СК Кейлуж | 21 | -8 | 17 |
Хронология в първенството
| Витория Гимараеш Б | |
| Спортинг Ковиля | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Витория Гимараеш Б | Витория Гимараеш Б | Спортинг Ковиля | Спортинг Ковиля | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Порто Б | 1 - 0 | 2 - 1 | |||||
| 2 | Академика Коимбра | 0 - 3 | 0 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 3 | Насионал Мадейра | 2 - 3 | 2 - 3 | 0 - 1 | ||||
| 4 | Академико Визеу | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 5 | Лейшоес | 3 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 6 | Спортинг Ковиля | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 7 | Пенафиел | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 8 | Ароука | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 0 | ||||
| 9 | Санта Клара | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 10 | Фамаликао | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 1 | ||||
| 11 | Бенфика Б | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 12 | Кова Да Пиедаде | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 13 | Спортинг Лисабон Б | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 14 | Униао Мадейра | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | ||||
| 15 | Витория Гимараеш Б | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 16 | Варзин | 2 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 17 | Жил Висенте | 3 - 0 | 3 - 0 | |||||
| 18 | Оливейрензе | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 19 | Спортинг Брага Б | 3 - 1 | 3 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 20 | Реал СК Кейлуж | 4 - 3 | 4 - 3 | 0 - 0 | ||||
Класиране в шампионата
| Витория Гимараеш Б | Спортинг Ковиля | |
| Позиция | 15 | 6 |
| Точки | 23 | 33 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 7 |
| Точки | 14 | 13 |
Форма в шампионата
| Витория Гимараеш Б | Спортинг Ковиля | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
2 12 |
9
6 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
2 4 |
3
4 4 |
Голове в шампионата
| Витория Гимараеш Б | Спортинг Ковиля | |
|
Вкарани
Получени |
25
35 |
21
16 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
15
16 |
8
10 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.10 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.36 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.39 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.16 | 5.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.01.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
