Португалия - Лига Португал 2 (2016 - 2017)
18:00
Витория Гимараеш Б
Варзин
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.10 | 4.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.38 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.65 | 2.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.04.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гимараеш, а гостите от Повуа ди Варзин. Разстоянието между двата града е 39.6 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио Д. Афонсу Енрикеш, който има капацитет от 30 165 места. Размерите на терена са 106 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Ещадио Д. Афонсу Енрикеш. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Витория Гимараеш Б - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2017 | Лига Португал 2 | Жил Висенте | 2 - 0 | Витория Гимараеш Б | 2.43 | 2.94 | 2.89 |
| 10.04.2017 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 2 - 0 | Визела | 1.71 | 3.33 | 4.67 |
| 02.04.2017 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 0 - 0 | Витория Гимараеш Б | 1.83 | 3.30 | 4.04 |
| 20.03.2017 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 1 - 0 | Кова Да Пиедаде | 1.60 | 3.56 | 5.31 |
| 15.03.2017 | Лига Португал 2 | Фафе | 2 - 4 | Витория Гимараеш Б | 2.11 | 3.07 | 3.35 |
| 11.03.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 2 - 2 | Витория Гимараеш Б | 1.59 | 3.38 | 5.82 |
| 05.03.2017 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 2 - 0 | Пенафиел | 2.30 | 3.22 | 2.86 |
| 26.02.2017 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 1 - 0 | Витория Гимараеш Б | 1.71 | 3.33 | 4.72 |
| 20.02.2017 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 3 - 1 | Олянензе | 1.77 | 3.39 | 4.20 |
| 15.02.2017 | Лига Португал 2 | Портимонензе | 1 - 0 | Витория Гимараеш Б | 1.32 | 4.61 | 8.18 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи в последните 4 домакинства.
Варзин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2017 | Лига Португал 2 | Варзин | 0 - 1 | Порто Б | 2.03 | 3.15 | 3.44 |
| 09.04.2017 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 0 - 1 | Варзин | 2.01 | 3.02 | 3.72 |
| 02.04.2017 | Лига Португал 2 | Варзин | 1 - 1 | Пенафиел | 2.02 | 3.15 | 3.51 |
| 26.03.2017 | Лига Португал 2 | Варзин | 0 - 2 | Академика Коимбра | 2.25 | 2.87 | 3.28 |
| 19.03.2017 | Лига Португал 2 | Портимонензе | 0 - 1 | Варзин | 1.65 | 3.42 | 4.90 |
| 11.03.2017 | Лига Португал 2 | Фреамунде | 1 - 3 | Варзин | 2.34 | 2.81 | 3.17 |
| 05.03.2017 | Лига Португал 2 | Варзин | 0 - 0 | Санта Клара | 2.45 | 2.86 | 2.97 |
| 26.02.2017 | Лига Португал 2 | Олянензе | 0 - 1 | Варзин | 3.05 | 3.24 | 2.17 |
| 19.02.2017 | Лига Португал 2 | Варзин | 0 - 1 | Спортинг Брага Б | 2.06 | 3.03 | 3.53 |
| 15.02.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 1 - 2 | Варзин | 2.26 | 3.20 | 2.93 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 победи в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.11.2016 | Лига Португал 2 | Варзин | 1 - 1 | Витория Гимараеш Б | 1.92 | 3.20 | 3.78 |
| 21.02.2016 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 0 - 1 | Варзин | 2.94 | 2.96 | 2.41 |
| 20.09.2015 | Лига Португал 2 | Варзин | 1 - 0 | Витория Гимараеш Б | 2.01 | 3.16 | 3.49 |
В последните 3 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Витория Гимараеш Б имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.
Лига Португал 2 класиране към 19.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Портимонензе | 36 | +28 | 70 |
| 2 | Авеш | 36 | +18 | 68 |
| 3 | Варзин | 36 | +6 | 58 |
| 4 | Жил Висенте | 36 | +7 | 54 |
| 5 | Пенафиел | 36 | +1 | 53 |
| 6 | Униао Мадейра | 37 | +2 | 53 |
| 7 | Бенфика Б | 36 | -1 | 53 |
| 8 | Санта Клара | 36 | -2 | 52 |
| 9 | Спортинг Брага Б | 36 | +10 | 52 |
| 10 | Академика Коимбра | 36 | +6 | 52 |
| 11 | Витория Гимараеш Б | 36 | +6 | 51 |
| 12 | Спортинг Лисабон Б | 36 | +2 | 50 |
| 13 | Порто Б | 36 | +2 | 50 |
| 14 | Спортинг Ковиля | 36 | +1 | 46 |
| 15 | Академико Визеу | 36 | -5 | 45 |
| 16 | Кова Да Пиедаде | 36 | -12 | 45 |
| 17 | Визела | 37 | -9 | 42 |
| 18 | Лейшоес | 36 | 0 | 41 |
| 19 | Фамаликао | 36 | -8 | 41 |
| 20 | Фреамунде | 36 | -9 | 38 |
| 21 | Фафе | 36 | -11 | 36 |
| 22 | Олянензе | 36 | -32 | 22 |
Хронология в първенството
| Витория Гимараеш Б | |
| Варзин | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Витория Гимараеш Б | Витория Гимараеш Б | Варзин | Варзин | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Портимонензе | 1 - 5 | 1 - 0 | 1 - 5 | 2 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 2 | Авеш | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 3 | Варзин | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 4 | Жил Висенте | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 5 | Пенафиел | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 6 | Униао Мадейра | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 7 | Бенфика Б | 3 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 8 | Санта Клара | 5 - 0 | 2 - 1 | 5 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 9 | Спортинг Брага Б | 2 - 0 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 10 | Академика Коимбра | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||
| 11 | Витория Гимараеш Б | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 12 | Спортинг Лисабон Б | 2 - 0 | 2 - 0 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 13 | Порто Б | 3 - 0 | 3 - 0 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 14 | Спортинг Ковиля | 1 - 2 | 2 - 2 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 15 | Академико Визеу | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 16 | Кова Да Пиедаде | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | |||
| 17 | Визела | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 18 | Лейшоес | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 19 | Фамаликао | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 20 | Фреамунде | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 21 | Фафе | 1 - 3 | 2 - 4 | 1 - 3 | 2 - 1 | |||
| 22 | Олянензе | 3 - 1 | 0 - 3 | 3 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Витория Гимараеш Б | Варзин | |
| Позиция | 11 | 3 |
| Точки | 51 | 58 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 1 |
| Точки | 38 | 30 |
Форма в шампионата
| Витория Гимараеш Б | Варзин | |
|
Победи
Равни Загуби |
15
6 15 |
16
10 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
2 4 |
9
3 6 |
Голове в шампионата
| Витория Гимараеш Б | Варзин | |
|
Вкарани
Получени |
48
42 |
43
37 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
31
17 |
24
22 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.10 | 4.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.38 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.65 | 2.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.04.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
