Лига Европа

четвъртък, 4 август, 2011
22:15
Витория Гимараеш

Витория Гимараеш
(Португалия)

Мидтиланд

Мидтиланд
(Дания)

2 - 1
(1 - 1,  1 - 0)
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 100% за Витория Гимараеш
X 0% за равен
2 0% за Мидтиланд
Общо гласували: 1
Реклама


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 1.67 3.80 5.00
Двоен шанс 1X 12 X2
Ср. коеф. 1.14 1.21 2.10
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   1.29 3.50
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 1.5 3.00 1.38
Ср. коеф. 2.5 1.70 2.10
Ср. коеф. 3.5 1.25 3.80

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.08.2011 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Обща информация за мача

Домакините са от Гимараеш (Португалия), а гостите от Хернинг (Дания). Разстоянието между двата града е 2 054.3 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио Д. Афонсу Енрикеш, който има капацитет от 30 165 места. Размерите на терена са 106 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Ещадио Д. Афонсу Енрикеш. Мачът ще се играе в 20:15 местно време.

Реклама
Спортно Колело на Късмета


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Витория Гимараеш - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
28.07.2011 Лига Европа Мидтиланд 0 - 0 Витория Гимараеш 2.22 3.19 3.01
15.07.2011 Приятелски срещи Витория Гимараеш 0 - 1 Рио Аве 1.85 3.30 3.80
13.07.2011 Приятелски срещи Витория Гимараеш 4 - 1 Бейра Мар 1.60 3.63 4.80
06.07.2011 Приятелски срещи Брашов 0 - 4 Витория Гимараеш - - -
22.05.2011 Купа на Португалия Витория Гимараеш 2 - 6 Порто 8.32 4.60 1.32
14.05.2011 Примейра Лига Навал 0 - 3 Витория Гимараеш 3.98 3.26 1.87
08.05.2011 Примейра Лига Витория Гимараеш 1 - 0 Бейра Мар 1.84 3.26 4.21
29.04.2011 Примейра Лига Пасош Ферейра 2 - 1 Витория Гимараеш 2.49 2.99 2.85
16.04.2011 Примейра Лига Витория Гимараеш 2 - 0 Маритимо 2.29 3.04 3.09
11.04.2011 Примейра Лига Спортинг Брага 3 - 1 Витория Гимараеш 1.72 3.35 4.81

Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.

Мидтиланд - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
01.08.2011 Суперлига Олборг 1 - 0 Мидтиланд 2.36 3.30 2.82
28.07.2011 Лига Европа Мидтиланд 0 - 0 Витория Гимараеш 2.22 3.19 3.01
25.07.2011 Суперлига Кьоге 2 - 3 Мидтиланд 4.97 3.78 1.63
21.07.2011 Лига Европа Мидтиланд 5 - 2 Дъ Ню Сейнтс 1.10 7.99 14.71
17.07.2011 Суперлига Мидтиланд 1 - 2 Силкеборг 1.87 3.46 3.94
14.07.2011 Лига Европа Дъ Ню Сейнтс 1 - 3 Мидтиланд 5.38 3.89 1.52
08.07.2011 Приятелски срещи Мидтиланд 5 - 4 Вердер Бремен 5.90 4.10 1.42
03.07.2011 Приятелски срещи Силкеборг 0 - 3 Мидтиланд 2.89 3.26 2.18
01.07.2011 Приятелски срещи Санкт Паули 1 - 0 Мидтиланд 2.16 3.25 3.00
29.05.2011 Суперлига Нордселанд 0 - 0 Мидтиланд 3.00 3.44 2.18

Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 6 гостувания.

Директни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
28.07.2011 Лига Европа Мидтиланд 0 - 0 Витория Гимараеш 2.22 3.19 3.01
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 1.67 3.80 5.00
Двоен шанс 1X 12 X2
Ср. коеф. 1.14 1.21 2.10
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   1.29 3.50
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 1.5 3.00 1.38
Ср. коеф. 2.5 1.70 2.10
Ср. коеф. 3.5 1.25 3.80

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.08.2011 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 100% за Витория Гимараеш
X 0% за равен
2 0% за Мидтиланд
Общо гласували: 1