Португалия - Примейра Лига (2017 - 2018)
22:30
Витория Гимараеш
Витория Сетубал
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 3.60 | 5.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.29 | 2.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.04.2018 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гимараеш, а гостите от Сетубал. Разстоянието между двата града е 328.6 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио Д. Афонсу Енрикеш, който има капацитет от 30 165 места. Размерите на терена са 106 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Ещадио Д. Афонсу Енрикеш. Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Витория Гимараеш - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.04.2018 | Примейра Лига | Витория Гимараеш | 3 - 0 | Рио Аве | 2.21 | 3.23 | 3.12 |
| 31.03.2018 | Примейра Лига | Бенфика | 2 - 0 | Витория Гимараеш | 1.13 | 7.44 | 15.21 |
| 18.03.2018 | Примейра Лига | Витория Гимараеш | 2 - 1 | Авеш | 2.05 | 3.27 | 3.44 |
| 11.03.2018 | Примейра Лига | Портимонензе | 2 - 1 | Витория Гимараеш | 2.07 | 3.27 | 3.38 |
| 04.03.2018 | Примейра Лига | Витория Гимараеш | 0 - 0 | Б-САД | 1.81 | 3.41 | 4.20 |
| 24.02.2018 | Примейра Лига | Маритимо | 3 - 2 | Витория Гимараеш | 2.68 | 3.04 | 2.64 |
| 18.02.2018 | Примейра Лига | Витория Гимараеш | 0 - 5 | Спортинг Брага | 2.61 | 3.17 | 2.65 |
| 11.02.2018 | Примейра Лига | Боавища | 1 - 0 | Витория Гимараеш | 2.76 | 2.99 | 2.62 |
| 04.02.2018 | Примейра Лига | Витория Гимараеш | 3 - 2 | Пасош Ферейра | 1.70 | 3.60 | 4.66 |
| 31.01.2018 | Примейра Лига | Спортинг Лисабон | 1 - 0 | Витория Гимараеш | 1.30 | 5.19 | 8.68 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Витория Сетубал - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.04.2018 | Примейра Лига | Витория Сетубал | 1 - 2 | Бенфика | 9.63 | 4.98 | 1.29 |
| 29.03.2018 | Примейра Лига | Авеш | 1 - 4 | Витория Сетубал | 1.98 | 3.22 | 3.73 |
| 16.03.2018 | Примейра Лига | Витория Сетубал | 1 - 1 | Портимонензе | 2.36 | 3.16 | 2.91 |
| 11.03.2018 | Примейра Лига | Маритимо | 4 - 2 | Витория Сетубал | 2.21 | 3.01 | 3.35 |
| 04.03.2018 | Примейра Лига | Витория Сетубал | 1 - 0 | Рио Аве | 2.58 | 3.04 | 2.73 |
| 25.02.2018 | Примейра Лига | Боавища | 4 - 0 | Витория Сетубал | 2.15 | 2.95 | 3.62 |
| 18.02.2018 | Примейра Лига | Витория Сетубал | 1 - 0 | Пасош Ферейра | 2.26 | 3.00 | 3.32 |
| 10.02.2018 | Примейра Лига | Спортинг Брага | 3 - 1 | Витория Сетубал | 1.48 | 3.96 | 6.66 |
| 05.02.2018 | Примейра Лига | Витория Сетубал | 3 - 0 | Б-САД | 2.37 | 2.87 | 3.23 |
| 31.01.2018 | Примейра Лига | Шавеш | 2 - 2 | Витория Сетубал | 1.82 | 3.29 | 4.46 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.12.2017 | Примейра Лига | Витория Сетубал | 1 - 2 | Витория Гимараеш | 3.06 | 3.04 | 2.37 |
| 28.04.2017 | Примейра Лига | Витория Сетубал | 0 - 2 | Витория Гимараеш | 3.71 | 3.19 | 2.01 |
| 18.12.2016 | Примейра Лига | Витория Гимараеш | 3 - 1 | Витория Сетубал | 1.83 | 3.31 | 4.41 |
| 13.02.2016 | Примейра Лига | Витория Гимараеш | 2 - 2 | Витория Сетубал | 1.80 | 3.39 | 4.42 |
| 18.09.2015 | Примейра Лига | Витория Сетубал | 2 - 2 | Витория Гимараеш | 2.51 | 3.04 | 2.83 |
| 14.03.2015 | Примейра Лига | Витория Гимараеш | 0 - 1 | Витория Сетубал | 1.72 | 3.53 | 4.75 |
| 21.01.2015 | Купа на Лигата | Витория Сетубал | 2 - 0 | Витория Гимараеш | 2.62 | 3.05 | 2.62 |
| 24.10.2014 | Примейра Лига | Витория Сетубал | 0 - 1 | Витория Гимараеш | 2.71 | 3.18 | 2.52 |
| 08.02.2014 | Примейра Лига | Витория Сетубал | 3 - 2 | Витория Гимараеш | 2.96 | 3.10 | 2.38 |
| 31.08.2013 | Примейра Лига | Витория Гимараеш | 1 - 4 | Витория Сетубал | 1.80 | 3.46 | 4.28 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 4 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Витория Гимараеш имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Примейра Лига класиране към 14.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бенфика | 29 | +58 | 74 |
| 2 | Порто | 29 | +56 | 73 |
| 3 | Спортинг Брага | 30 | +43 | 68 |
| 4 | Спортинг Лисабон | 29 | +37 | 68 |
| 5 | Рио Аве | 29 | -3 | 43 |
| 6 | Маритимо | 29 | -8 | 43 |
| 7 | Шавеш | 29 | -12 | 37 |
| 8 | Боавища | 29 | -10 | 37 |
| 9 | Витория Гимараеш | 29 | -13 | 36 |
| 10 | Портимонензе | 29 | -6 | 35 |
| 11 | Б-САД | 29 | -11 | 33 |
| 12 | Тондела | 29 | -9 | 31 |
| 13 | Витория Сетубал | 29 | -17 | 28 |
| 14 | Морейрензе | 29 | -17 | 28 |
| 15 | Пасош Ферейра | 30 | -23 | 28 |
| 16 | Авеш | 29 | -16 | 25 |
| 17 | Фейрензе | 29 | -17 | 24 |
| 18 | Ещорил Прая | 29 | -32 | 23 |
Хронология в първенството
| Витория Гимараеш | |
| Витория Сетубал | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Витория Гимараеш | Витория Гимараеш | Витория Сетубал | Витория Сетубал | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Бенфика | 1 - 3 | 2 - 0 | 1 - 3 | 1 - 2 | 6 - 0 | 6 - 0 | |
| 2 | Порто | 4 - 2 | 0 - 5 | |||||
| 3 | Спортинг Брага | 0 - 5 | 2 - 1 | 0 - 5 | 2 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 4 | Спортинг Лисабон | 0 - 5 | 1 - 0 | 0 - 5 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 5 | Рио Аве | 3 - 0 | 0 - 1 | 3 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 6 | Маритимо | 2 - 1 | 3 - 2 | 2 - 1 | 3 - 1 | 4 - 2 | 4 - 2 | |
| 7 | Шавеш | 3 - 2 | 4 - 3 | 3 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 8 | Боавища | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 9 | Витория Гимараеш | - | - | - | 1 - 2 | |||
| 10 | Портимонензе | 3 - 3 | 2 - 1 | 3 - 3 | 1 - 1 | 5 - 2 | 5 - 2 | |
| 11 | Б-САД | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 12 | Тондела | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 13 | Витория Сетубал | 1 - 2 | - | - | - | |||
| 14 | Морейрензе | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 15 | Пасош Ферейра | 3 - 2 | 0 - 0 | 3 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 16 | Авеш | 2 - 1 | 1 - 3 | 2 - 1 | 0 - 1 | 1 - 4 | 1 - 4 | |
| 17 | Фейрензе | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 18 | Ещорил Прая | 3 - 1 | 3 - 0 | 3 - 1 | 2 - 2 | |||
Класиране в шампионата
| Витория Гимараеш | Витория Сетубал | |
| Позиция | 9 | 13 |
| Точки | 36 | 28 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 17 |
| Точки | 26 | 7 |
Форма в шампионата
| Витория Гимараеш | Витория Сетубал | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
3 15 |
6
10 13 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
2 4 |
1
4 9 |
Голове в шампионата
| Витория Гимараеш | Витория Сетубал | |
|
Вкарани
Получени |
38
51 |
35
52 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
22
24 |
16
34 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 3.60 | 5.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.29 | 2.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.04.2018 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
