Португалия - Купа на Лигата (2016 - 2017)
сряда, 25 януари, 2017
22:45
Витория Сетубал
Спортинг Брага
0 - 3
(0 - 1, 0 - 2)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.50 |
3.30 |
2.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.67 |
1.33 |
1.29 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.50 |
1.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.75 |
1.40 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.62 |
2.25 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.73 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
25.01.2017 20:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сетубал, а гостите от Брага.
Разстоянието между двата града е 338.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Ещадио до Бонфим,
който има капацитет от
18 694 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Ещадио до Бонфим.
Мачът ще се играе в 20:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Витория Сетубал - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.01.2017 |
Примейра Лига |
Б-САД |
1 - 2 |
Витория Сетубал |
2.15 |
2.99 |
3.61 |
| 18.01.2017 |
Приятелски срещи |
Витория Сетубал |
0 - 0 |
Мюнхен 1860 |
2.23 |
3.25 |
2.79 |
| 14.01.2017 |
Примейра Лига |
Витория Сетубал |
1 - 0 |
Насионал Мадейра |
2.22 |
3.13 |
3.24 |
| 08.01.2017 |
Примейра Лига |
Боавища |
1 - 0 |
Витория Сетубал |
2.43 |
2.83 |
3.20 |
| 04.01.2017 |
Купа на Лигата |
Витория Сетубал |
2 - 1 |
Спортинг Лисабон |
6.25 |
4.03 |
1.48 |
| 29.12.2016 |
Купа на Лигата |
Витория Сетубал |
1 - 0 |
Ароука |
2.18 |
3.09 |
3.27 |
| 23.12.2016 |
Примейра Лига |
Витория Сетубал |
3 - 0 |
Тондела |
2.01 |
3.14 |
3.78 |
| 18.12.2016 |
Примейра Лига |
Витория Гимараеш |
3 - 1 |
Витория Сетубал |
1.83 |
3.31 |
4.41 |
| 14.12.2016 |
Купа на Португалия |
Витория Сетубал |
0 - 1 |
Спортинг Лисабон |
7.67 |
4.16 |
1.39 |
| 09.12.2016 |
Примейра Лига |
Витория Сетубал |
2 - 0 |
Ещорил Прая |
2.02 |
3.12 |
3.77 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 5 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 7 домакинства.
Спортинг Брага - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.01.2017 |
Примейра Лига |
Спортинг Брага |
1 - 2 |
Витория Гимараеш |
1.96 |
3.30 |
3.81 |
| 16.01.2017 |
Примейра Лига |
Спортинг Брага |
2 - 0 |
Тондела |
1.34 |
4.57 |
8.65 |
| 11.01.2017 |
Купа на Лигата |
Маритимо |
0 - 1 |
Спортинг Брага |
2.32 |
3.19 |
2.90 |
| 07.01.2017 |
Примейра Лига |
Насионал Мадейра |
0 - 0 |
Спортинг Брага |
3.41 |
3.25 |
2.09 |
| 02.01.2017 |
Купа на Лигата |
Спортинг Брага |
4 - 0 |
Спортинг Ковиля |
1.54 |
3.70 |
5.95 |
| 29.12.2016 |
Купа на Лигата |
Спортинг Брага |
1 - 2 |
Рио Аве |
1.73 |
3.43 |
4.59 |
| 22.12.2016 |
Примейра Лига |
Спортинг Брага |
2 - 1 |
Морейрензе |
1.58 |
3.67 |
5.82 |
| 18.12.2016 |
Примейра Лига |
Спортинг Лисабон |
0 - 1 |
Спортинг Брага |
1.35 |
4.51 |
9.05 |
| 14.12.2016 |
Купа на Португалия |
Спортинг Брага |
1 - 2 |
Спортинг Ковиля |
1.50 |
3.83 |
6.10 |
| 11.12.2016 |
Примейра Лига |
Спортинг Брага |
3 - 0 |
Пасош Ферейра |
1.67 |
3.57 |
4.95 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 1 равенство
в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 24.09.2016 |
Примейра Лига |
Спортинг Брага |
2 - 1 |
Витория Сетубал |
1.51 |
3.96 |
6.11 |
| 29.04.2016 |
Примейра Лига |
Спортинг Брага |
3 - 2 |
Витория Сетубал |
1.48 |
4.06 |
6.32 |
| 02.01.2016 |
Примейра Лига |
Витория Сетубал |
1 - 1 |
Спортинг Брага |
4.05 |
3.33 |
1.88 |
| 23.05.2015 |
Примейра Лига |
Спортинг Брага |
5 - 0 |
Витория Сетубал |
1.35 |
4.62 |
8.51 |
| 18.01.2015 |
Примейра Лига |
Витория Сетубал |
1 - 3 |
Спортинг Брага |
4.19 |
3.38 |
1.85 |
| 21.04.2014 |
Примейра Лига |
Витория Сетубал |
1 - 1 |
Спортинг Брага |
3.19 |
3.38 |
2.13 |
| 14.12.2013 |
Примейра Лига |
Спортинг Брага |
2 - 0 |
Витория Сетубал |
1.33 |
4.62 |
9.25 |
| 19.05.2013 |
Примейра Лига |
Витория Сетубал |
0 - 1 |
Спортинг Брага |
3.39 |
3.31 |
2.08 |
| 20.01.2013 |
Примейра Лига |
Спортинг Брага |
4 - 1 |
Витория Сетубал |
1.32 |
4.92 |
8.33 |
| 10.02.2012 |
Примейра Лига |
Спортинг Брага |
3 - 0 |
Витория Сетубал |
1.21 |
5.53 |
13.64 |
В последните 10 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 8 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Витория Сетубал имат изиграни 4 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Витория Сетубал класиране
Неизвестна дивизия или няма класиране към момента
Спортинг Брага класиране в Примейра Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Бенфика |
18 |
14 |
3 |
1 |
41 |
11 |
+30 |
45 |
| 2 |
Порто |
18 |
12 |
5 |
1 |
35 |
9 |
+26 |
41 |
| 3 |
Спортинг Брага |
18 |
11 |
3 |
4 |
30 |
15 |
+15 |
36 |
| 4 |
Спортинг Лисабон |
18 |
10 |
5 |
3 |
31 |
18 |
+13 |
35 |
| 5 |
Витория Гимараеш |
18 |
10 |
4 |
4 |
29 |
20 |
+9 |
34 |
| 6 |
Шавеш |
18 |
6 |
9 |
3 |
21 |
17 |
+4 |
27 |
| 7 |
Маритимо |
18 |
8 |
3 |
7 |
17 |
16 |
+1 |
27 |
| 8 |
Витория Сетубал |
18 |
7 |
4 |
7 |
19 |
18 |
+1 |
25 |
| 9 |
Боавища |
18 |
6 |
6 |
6 |
22 |
22 |
0 |
24 |
| 10 |
Рио Аве |
18 |
7 |
3 |
8 |
23 |
26 |
-3 |
24 |
| 11 |
Ароука |
18 |
7 |
2 |
9 |
18 |
23 |
-5 |
23 |
| 12 |
Б-САД |
18 |
5 |
5 |
8 |
12 |
18 |
-6 |
20 |
| 13 |
Фейрензе |
18 |
5 |
3 |
10 |
14 |
32 |
-18 |
18 |
| 14 |
Морейрензе |
18 |
5 |
2 |
11 |
17 |
29 |
-12 |
17 |
| 15 |
Пасош Ферейра |
18 |
4 |
5 |
9 |
17 |
28 |
-11 |
17 |
| 16 |
Ещорил Прая |
18 |
4 |
3 |
11 |
12 |
22 |
-10 |
15 |
| 17 |
Насионал Мадейра |
18 |
3 |
3 |
12 |
14 |
28 |
-14 |
12 |
| 18 |
Тондела |
18 |
2 |
4 |
12 |
13 |
33 |
-20 |
10 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.50 |
3.30 |
2.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.67 |
1.33 |
1.29 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.50 |
1.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.75 |
1.40 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.62 |
2.25 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.73 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
25.01.2017 20:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите