Португалия - Лига Португал 2 (2016 - 2017)
18:00
Визела
Фафе
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 3.10 | 3.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.38 | 1.73 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Визела, а гостите от Фафе. Разстоянието между двата града е 14.5 км. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Визела - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2017 | Лига Португал 2 | Визела | 1 - 1 | Олянензе | 1.59 | 3.57 | 5.24 |
| 10.04.2017 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 2 - 0 | Визела | 1.71 | 3.33 | 4.67 |
| 02.04.2017 | Лига Португал 2 | Визела | 2 - 1 | Портимонензе | 4.26 | 3.00 | 1.88 |
| 26.03.2017 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 1 - 1 | Визела | 1.40 | 3.73 | 8.50 |
| 19.03.2017 | Лига Португал 2 | Порто Б | 0 - 0 | Визела | 1.65 | 3.38 | 5.05 |
| 15.03.2017 | Лига Португал 2 | Визела | 1 - 1 | Спортинг Ковиля | 3.05 | 2.76 | 2.44 |
| 11.03.2017 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 3 - 0 | Визела | 1.77 | 3.21 | 4.51 |
| 05.03.2017 | Лига Португал 2 | Визела | 0 - 1 | Академика Коимбра | 3.40 | 2.85 | 2.22 |
| 26.02.2017 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 0 - 0 | Визела | 1.69 | 3.23 | 5.09 |
| 19.02.2017 | Лига Португал 2 | Визела | 1 - 1 | Лейшоес | 2.50 | 2.86 | 2.90 |
Общо 1 победа, 6 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Фафе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2017 | Лига Португал 2 | Фафе | 0 - 1 | Бенфика Б | 1.65 | 3.56 | 4.89 |
| 15.04.2017 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 3 - 1 | Фафе | 2.16 | 2.99 | 3.31 |
| 09.04.2017 | Лига Португал 2 | Фафе | 1 - 1 | Фамаликао | 2.87 | 3.07 | 2.35 |
| 03.04.2017 | Лига Португал 2 | Фафе | 1 - 2 | Порто Б | 2.99 | 3.13 | 2.25 |
| 19.03.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 1 - 1 | Фафе | 1.73 | 3.24 | 4.72 |
| 15.03.2017 | Лига Португал 2 | Фафе | 2 - 4 | Витория Гимараеш Б | 2.11 | 3.07 | 3.35 |
| 11.03.2017 | Лига Португал 2 | Академика Коимбра | 0 - 0 | Фафе | 1.52 | 3.50 | 6.42 |
| 05.03.2017 | Лига Португал 2 | Фафе | 1 - 2 | Униао Мадейра | 2.44 | 2.99 | 2.83 |
| 26.02.2017 | Лига Португал 2 | Портимонензе | 1 - 0 | Фафе | 1.35 | 4.29 | 8.12 |
| 19.02.2017 | Лига Португал 2 | Фафе | 3 - 3 | Пенафиел | 2.73 | 3.04 | 2.48 |
Общо 4 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.12.2016 | Лига Португал 2 | Фафе | 1 - 1 | Визела | 2.27 | 2.86 | 3.27 |
| 31.07.2016 | Купа на Лигата | Фафе | 0 - 1 | Визела | - | - | - |
В последните 2 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно. Като всички изиграни срещи са на терена на сегашните гости от Фафе.
Лига Португал 2 класиране към 23.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Портимонензе | 37 | +29 | 73 |
| 2 | Авеш | 37 | +17 | 68 |
| 3 | Варзин | 37 | +5 | 58 |
| 4 | Бенфика Б | 37 | 0 | 56 |
| 5 | Пенафиел | 37 | +2 | 56 |
| 6 | Санта Клара | 37 | +1 | 55 |
| 7 | Спортинг Брага Б | 37 | +12 | 55 |
| 8 | Жил Висенте | 37 | +7 | 55 |
| 9 | Витория Гимараеш Б | 37 | +7 | 54 |
| 10 | Академика Коимбра | 37 | +6 | 53 |
| 11 | Униао Мадейра | 37 | +2 | 53 |
| 12 | Порто Б | 37 | +2 | 51 |
| 13 | Спортинг Лисабон Б | 37 | +1 | 50 |
| 14 | Спортинг Ковиля | 37 | +2 | 49 |
| 15 | Академико Визеу | 37 | -6 | 45 |
| 16 | Кова Да Пиедаде | 37 | -15 | 45 |
| 17 | Фамаликао | 37 | -5 | 44 |
| 18 | Визела | 37 | -9 | 42 |
| 19 | Лейшоес | 37 | -3 | 41 |
| 20 | Фреамунде | 37 | -9 | 39 |
| 21 | Фафе | 37 | -12 | 36 |
| 22 | Олянензе | 37 | -34 | 22 |
Хронология в първенството
| Визела | |
| Фафе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Визела | Визела | Фафе | Фафе | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Портимонензе | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 2 | Авеш | 3 - 1 | 2 - 2 | 3 - 1 | 1 - 2 | |||
| 3 | Варзин | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 4 | Бенфика Б | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 5 | Пенафиел | 1 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 3 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 6 | Санта Клара | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 2 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 7 | Спортинг Брага Б | 0 - 0 | 5 - 0 | 0 - 0 | 4 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 8 | Жил Висенте | 2 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 1 | |||
| 9 | Витория Гимараеш Б | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 4 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 10 | Академика Коимбра | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 11 | Униао Мадейра | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 12 | Порто Б | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 2 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 13 | Спортинг Лисабон Б | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 4 | 2 - 4 | |
| 14 | Спортинг Ковиля | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 15 | Академико Визеу | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 16 | Кова Да Пиедаде | 0 - 0 | 1 - 3 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 17 | Фамаликао | 3 - 2 | 3 - 2 | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 18 | Визела | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 19 | Лейшоес | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 20 | Фреамунде | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 21 | Фафе | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 22 | Олянензе | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 2 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
Класиране в шампионата
| Визела | Фафе | |
| Позиция | 18 | 21 |
| Точки | 42 | 36 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 18 | 8 |
| Точки | 25 | 21 |
Форма в шампионата
| Визела | Фафе | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
18 11 |
8
12 17 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
10 3 |
5
6 7 |
Голове в шампионата
| Визела | Фафе | |
|
Вкарани
Получени |
33
42 |
45
57 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
22
19 |
21
25 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 3.10 | 3.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.38 | 1.73 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
