Португалия - Лига Португал 2 (2026 - 2027)
неделя, 6 септември, 2026
13:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.21 |
3.01 |
3.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.31 |
1.32 |
1.58 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.58 |
2.22 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.62 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.53 |
2.35 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.17 |
4.47 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.99 |
1.72 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Визела, а гостите от Фелгейраш.
Разстоянието между двата града е 9.5 км.
Мачът ще се играе в 11:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Визела - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Лига Португал 2 |
Торензе |
0 - 3 |
Визела |
1.95 |
3.20 |
3.61 |
| 22.08.2026 |
Лига Португал 2 |
Визела |
0 - 0 |
Амаранте |
1.87 |
3.28 |
3.76 |
| 16.08.2026 |
Лига Португал 2 |
Портимонензе |
2 - 0 |
Визела |
3.17 |
3.21 |
2.10 |
| 09.08.2026 |
Лига Португал 2 |
Визела |
1 - 0 |
Униао Лейрия |
2.34 |
3.23 |
2.73 |
| 01.08.2026 |
Приятелски срещи |
Визела |
0 - 1 |
Селта Фортуна |
2.19 |
3.31 |
2.82 |
| 16.05.2026 |
Лига Португал 2 |
Торензе |
4 - 0 |
Визела |
1.90 |
3.26 |
3.63 |
| 09.05.2026 |
Лига Португал 2 |
Визела |
1 - 0 |
Униао Лейрия |
2.19 |
3.23 |
2.91 |
| 02.05.2026 |
Лига Португал 2 |
Академико Визеу |
0 - 0 |
Визела |
2.10 |
3.20 |
3.14 |
| 26.04.2026 |
Лига Португал 2 |
Визела |
1 - 0 |
Спортинг Лисабон Б |
1.87 |
3.34 |
3.67 |
| 19.04.2026 |
Лига Португал 2 |
Визела |
0 - 2 |
Фарензе |
2.02 |
3.11 |
3.46 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 6 домакинства.
Фелгейраш 1932 - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Лига Португал 2 |
Фелгейраш 1932 |
2 - 1 |
Шавеш |
2.23 |
3.09 |
3.00 |
| 24.08.2026 |
Лига Португал 2 |
Фарензе |
1 - 1 |
Фелгейраш 1932 |
2.04 |
3.03 |
3.53 |
| 17.08.2026 |
Лига Португал 2 |
Фелгейраш 1932 |
1 - 1 |
АВС Футбол САД |
2.26 |
3.10 |
2.94 |
| 09.08.2026 |
Лига Португал 2 |
Фейрензе |
0 - 0 |
Фелгейраш 1932 |
2.60 |
2.91 |
2.66 |
| 17.05.2026 |
Лига Португал 2 |
Оливейрензе |
1 - 5 |
Фелгейраш 1932 |
2.78 |
3.26 |
2.26 |
| 09.05.2026 |
Лига Португал 2 |
Фелгейраш 1932 |
1 - 1 |
Портимонензе |
1.88 |
3.31 |
3.67 |
| 04.05.2026 |
Лига Португал 2 |
Порто Б |
1 - 0 |
Фелгейраш 1932 |
2.84 |
3.09 |
2.32 |
| 25.04.2026 |
Лига Португал 2 |
Фелгейраш 1932 |
2 - 1 |
Униао Лейрия |
2.67 |
3.07 |
2.45 |
| 20.04.2026 |
Лига Португал 2 |
Спортинг Лисабон Б |
0 - 1 |
Фелгейраш 1932 |
2.60 |
3.09 |
2.50 |
| 10.04.2026 |
Лига Португал 2 |
Фелгейраш 1932 |
0 - 0 |
Пасош Ферейра |
1.71 |
3.41 |
4.46 |
Общо 4 победи, 5 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.03.2026 |
Лига Португал 2 |
Фелгейраш 1932 |
0 - 1 |
Визела |
2.30 |
3.05 |
2.88 |
| 24.10.2025 |
Лига Португал 2 |
Визела |
2 - 2 |
Фелгейраш 1932 |
2.06 |
3.19 |
3.26 |
| 26.04.2025 |
Лига Португал 2 |
Визела |
1 - 1 |
Фелгейраш 1932 |
1.59 |
3.69 |
4.82 |
| 15.12.2024 |
Лига Португал 2 |
Фелгейраш 1932 |
2 - 1 |
Визела |
2.23 |
3.19 |
2.93 |
В последните 4 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Визела имат изиграни 2 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите нямат победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Лига Португал 2 класиране към 06.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Лузитания |
4 |
3 |
1 |
0 |
7 |
2 |
+5 |
10 |
| 2 |
Академика Коимбра |
4 |
3 |
0 |
1 |
7 |
3 |
+4 |
9 |
| 3 |
Спортинг Лисабон Б |
4 |
3 |
0 |
1 |
4 |
3 |
+1 |
9 |
| 4 |
Пенафиел |
4 |
2 |
1 |
1 |
7 |
3 |
+4 |
7 |
| 5 |
Фарензе |
4 |
2 |
1 |
1 |
7 |
5 |
+2 |
7 |
| 6 |
Визела |
4 |
2 |
1 |
1 |
4 |
2 |
+2 |
7 |
| 7 |
Бенфика Б |
4 |
2 |
1 |
1 |
4 |
3 |
+1 |
7 |
| 7 |
Портимонензе |
4 |
2 |
1 |
1 |
4 |
3 |
+1 |
7 |
| 9 |
Униао Лейрия |
4 |
2 |
0 |
2 |
7 |
5 |
+2 |
6 |
| 10 |
Фелгейраш 1932 |
4 |
1 |
3 |
0 |
4 |
3 |
+1 |
6 |
| 11 |
Лейшоес |
4 |
2 |
0 |
2 |
5 |
5 |
0 |
6 |
| 12 |
АВС Футбол САД |
4 |
1 |
2 |
1 |
5 |
4 |
+1 |
5 |
| 13 |
Амаранте |
4 |
1 |
1 |
2 |
2 |
3 |
-1 |
4 |
| 14 |
Тондела |
4 |
1 |
0 |
3 |
2 |
6 |
-4 |
3 |
| 15 |
Порто Б |
4 |
1 |
0 |
3 |
2 |
8 |
-6 |
3 |
| 16 |
Торензе |
4 |
0 |
2 |
2 |
5 |
9 |
-4 |
2 |
| 17 |
Фейрензе |
4 |
0 |
1 |
3 |
0 |
4 |
-4 |
1 |
| 18 |
Шавеш |
4 |
0 |
1 |
3 |
4 |
9 |
-5 |
1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Визела |
|
| Фелгейраш 1932 |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Визела |
Визела |
|
Фелгейраш 1932 |
Фелгейраш 1932 |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Лузитания |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Академика Коимбра |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Спортинг Лисабон Б |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Пенафиел |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Фарензе |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 6 |
Визела |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 7 |
Бенфика Б |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Портимонензе |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
|
| 9 |
Униао Лейрия |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
| 10 |
Фелгейраш 1932 |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 11 |
Лейшоес |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
АВС Футбол САД |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 13 |
Амаранте |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
| 14 |
Тондела |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Порто Б |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Торензе |
|
0 - 3 |
|
|
|
|
|
| 17 |
Фейрензе |
|
|
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 18 |
Шавеш |
|
|
|
|
2 - 1 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Визела |
Фелгейраш 1932 |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
1 |
3 |
| Загуби |
1 |
0 |
| Вкарани Голове |
4 |
4 |
| Получени Голове |
2 |
3 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
0.50 |
0.75 |
| Мачове Вкарал |
50% |
75% |
| Мачове Получил |
25% |
75% |
| Гол/Гол |
0% |
75% |
| Над 1.5 |
50% |
75% |
| Над 2.5 |
25% |
25% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
1 |
1 |
| Получени Голове |
0 |
1 |
| Средно Вкарани |
0.50 |
0.50 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.50 |
| Мачове Вкарал |
50% |
50% |
| Мачове Получил |
0% |
50% |
| Гол/Гол |
0% |
50% |
| Над 1.5 |
0% |
50% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.21 |
3.01 |
3.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.31 |
1.32 |
1.58 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.58 |
2.22 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.62 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.53 |
2.35 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.17 |
4.47 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.99 |
1.72 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака