Норвегия - Купа на Норвегия (2024)
19:00
Волеренга Осло
ХамКам
с резултат 4 - 3 в продълженията
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 3.60 | 2.70 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.29 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.08 | 1.73 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.05.2024 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Осло, а гостите от Хамар. Разстоянието между двата града е 99.6 км. Мачът ще се играе на стадион Улевол, който има капацитет от 25 572 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Улевол. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Отговорна Игра
Волеренга Осло - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.05.2024 | Първа Дивизия | Волеренга Осло | 1 - 0 | Брюне | 1.60 | 3.91 | 4.61 |
| 01.05.2024 | Купа на Норвегия | Волеренга Осло | 0 - 0 | Тромсьо | 2.75 | 3.46 | 2.21 |
| 28.04.2024 | Първа Дивизия | Мьондален | 5 - 3 | Волеренга Осло | 4.85 | 3.99 | 1.56 |
| 25.04.2024 | Купа на Норвегия | Опсал | 0 - 4 | Волеренга Осло | 17.08 | 9.56 | 1.08 |
| 20.04.2024 | Първа Дивизия | Лин Осло | 1 - 1 | Волеренга Осло | 4.06 | 3.71 | 1.71 |
| 14.04.2024 | Първа Дивизия | Волеренга Осло | 1 - 3 | Стабек | 1.57 | 3.98 | 4.78 |
| 06.04.2024 | Първа Дивизия | Рауфос | 1 - 2 | Волеренга Осло | 5.29 | 4.04 | 1.52 |
| 01.04.2024 | Първа Дивизия | Волеренга Осло | 1 - 1 | Согндал | 1.33 | 4.80 | 7.32 |
| 26.03.2024 | Приятелски срещи | АИК Стокхолм | 4 - 0 | Волеренга Осло | 2.35 | 3.94 | 2.41 |
| 17.03.2024 | Приятелски срещи | Волеренга Осло | 3 - 1 | Тромсьо | 3.11 | 3.75 | 1.99 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
ХамКам - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.05.2024 | Елитсериен | Кристиансунд | 1 - 1 | ХамКам | 2.31 | 3.27 | 2.91 |
| 01.05.2024 | Купа на Норвегия | Айерсун | 1 - 3 | ХамКам | 2.97 | 3.45 | 2.23 |
| 28.04.2024 | Елитсериен | Лилестрьом | 1 - 1 | ХамКам | 1.51 | 4.11 | 5.65 |
| 24.04.2024 | Купа на Норвегия | Елверум | 2 - 4 | ХамКам | 10.06 | 7.93 | 1.16 |
| 21.04.2024 | Елитсериен | ХамКам | 0 - 1 | Стрьомгодсет | 2.41 | 3.23 | 2.80 |
| 17.04.2024 | Елитсериен | Бран Берген | 1 - 0 | ХамКам | 1.27 | 5.53 | 8.65 |
| 14.04.2024 | Елитсериен | Розенборг | 1 - 0 | ХамКам | 1.62 | 3.82 | 5.11 |
| 07.04.2024 | Елитсериен | ХамКам | 0 - 1 | Молде | 5.15 | 4.29 | 1.51 |
| 02.04.2024 | Елитсериен | КФУМ Осло | 1 - 1 | ХамКам | 2.27 | 3.38 | 2.93 |
| 23.03.2024 | Приятелски срещи | Тромсьо | 0 - 1 | ХамКам | 1.68 | 4.10 | 3.92 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 8 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.11.2023 | Елитсериен | ХамКам | 0 - 2 | Волеренга Осло | 3.74 | 3.79 | 1.85 |
| 16.05.2023 | Елитсериен | Волеренга Осло | 3 - 0 | ХамКам | 1.61 | 3.97 | 5.01 |
| 14.08.2022 | Елитсериен | ХамКам | 1 - 1 | Волеренга Осло | 3.69 | 3.75 | 1.87 |
| 16.05.2022 | Елитсериен | Волеренга Осло | 1 - 1 | ХамКам | 1.70 | 3.71 | 4.47 |
| 18.03.2022 | Приятелски срещи | Волеренга Осло | 1 - 3 | ХамКам | - | - | - |
В последните 5 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Волеренга Осло имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране в Елитсериен
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бодьо Глимт | 6 | +11 | 16 |
| 2 | Бран Берген | 7 | +6 | 14 |
| 3 | Молде | 7 | +5 | 13 |
| 4 | Фредрикстад | 6 | +3 | 11 |
| 5 | Стрьомгодсет | 6 | -1 | 10 |
| 6 | Викинг Ставангер | 6 | +1 | 9 |
| 7 | КФУМ Осло | 6 | +1 | 9 |
| 8 | Кристиансунд | 6 | 0 | 9 |
| 9 | Розенборг | 6 | -1 | 9 |
| 10 | Од БК | 7 | -3 | 8 |
| 11 | Сарпсборг 08 | 6 | 0 | 7 |
| 12 | Лилестрьом | 6 | -4 | 7 |
| 13 | Хаугесунд | 6 | -4 | 6 |
| 14 | Сандефьорд | 5 | -2 | 4 |
| 15 | ХамКам | 7 | -4 | 3 |
| 16 | Тромсьо | 5 | -8 | 0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 3.60 | 2.70 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.29 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.08 | 1.73 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.05.2024 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра