Норвегия - Елитсериен (2026)
събота, 16 май, 2026
21:00
Волеренга Осло
Сарпсборг 08
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.85 |
4.00 |
3.60 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.29 |
1.22 |
1.91 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.40 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Осло, а гостите от Сарпсборг.
Разстоянието между двата града е 72.9 км.
Мачът ще се играе на стадион
Улевол,
който има капацитет от
25 572 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Улевол.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Волеренга Осло - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.05.2026 |
Елитсериен |
ХамКам |
1 - 0 |
Волеренга Осло |
2.80 |
3.52 |
2.23 |
| 03.05.2026 |
Елитсериен |
Волеренга Осло |
2 - 2 |
КФУМ Осло |
1.90 |
3.65 |
3.45 |
| 26.04.2026 |
Елитсериен |
Молде |
5 - 1 |
Волеренга Осло |
1.91 |
3.72 |
3.36 |
| 19.04.2026 |
Елитсериен |
Волеренга Осло |
0 - 2 |
Лилестрьом |
2.40 |
3.58 |
2.57 |
| 12.04.2026 |
Елитсериен |
Фредрикстад |
1 - 1 |
Волеренга Осло |
2.32 |
3.56 |
2.65 |
| 06.04.2026 |
Елитсериен |
Волеренга Осло |
0 - 1 |
Викинг Ставангер |
2.75 |
3.65 |
2.22 |
| 27.03.2026 |
Приятелски срещи |
Волеренга Осло |
3 - 3 |
ИФК Гьотеборг |
- |
- |
- |
| 22.03.2026 |
Елитсериен |
Розенборг |
0 - 2 |
Волеренга Осло |
2.18 |
3.54 |
2.91 |
| 15.03.2026 |
Елитсериен |
Волеренга Осло |
1 - 0 |
Сандефьорд |
1.89 |
3.84 |
3.34 |
| 07.03.2026 |
Приятелски срещи |
Волеренга Осло |
4 - 3 |
Стрьомгодсет |
1.55 |
4.08 |
4.38 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 6 домакинства.
Сарпсборг 08 - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Елитсериен |
Сарпсборг 08 |
2 - 1 |
Фредрикстад |
1.94 |
3.60 |
3.39 |
| 03.05.2026 |
Елитсериен |
Лилестрьом |
4 - 0 |
Сарпсборг 08 |
1.70 |
4.04 |
3.94 |
| 26.04.2026 |
Елитсериен |
КФУМ Осло |
1 - 0 |
Сарпсборг 08 |
2.24 |
3.59 |
2.74 |
| 19.04.2026 |
Елитсериен |
Сарпсборг 08 |
0 - 1 |
Тромсьо |
3.19 |
3.39 |
2.08 |
| 15.04.2026 |
Елитсериен |
Сарпсборг 08 |
1 - 1 |
Бодьо Глимт |
5.75 |
5.00 |
1.40 |
| 12.04.2026 |
Елитсериен |
Розенборг |
2 - 1 |
Сарпсборг 08 |
2.24 |
3.46 |
2.83 |
| 06.04.2026 |
Елитсериен |
Сарпсборг 08 |
1 - 1 |
Старт Кристиансанд |
1.70 |
3.88 |
4.14 |
| 26.03.2026 |
Приятелски срещи |
Сарпсборг 08 |
2 - 2 |
ХамКам |
- |
- |
- |
| 22.03.2026 |
Елитсериен |
Сандефьорд |
0 - 2 |
Сарпсборг 08 |
2.02 |
3.84 |
3.02 |
| 08.03.2026 |
Купа на Норвегия |
Фредрикстад |
2 - 1 |
Сарпсборг 08 |
2.13 |
3.47 |
2.87 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.08.2025 |
Елитсериен |
Волеренга Осло |
4 - 0 |
Сарпсборг 08 |
1.88 |
3.87 |
3.41 |
| 06.04.2025 |
Елитсериен |
Сарпсборг 08 |
1 - 1 |
Волеренга Осло |
2.20 |
3.46 |
2.95 |
| 01.02.2025 |
Приятелски срещи |
Волеренга Осло |
1 - 0 |
Сарпсборг 08 |
2.06 |
3.74 |
2.78 |
| 09.03.2024 |
Приятелски срещи |
Волеренга Осло |
5 - 3 |
Сарпсборг 08 |
2.75 |
3.79 |
2.19 |
| 05.11.2023 |
Елитсериен |
Сарпсборг 08 |
3 - 2 |
Волеренга Осло |
1.97 |
3.87 |
3.27 |
| 16.04.2023 |
Елитсериен |
Волеренга Осло |
0 - 2 |
Сарпсборг 08 |
2.00 |
3.58 |
3.39 |
| 27.01.2023 |
Приятелски срещи |
Волеренга Осло |
4 - 1 |
Сарпсборг 08 |
- |
- |
- |
| 29.10.2022 |
Елитсериен |
Волеренга Осло |
3 - 3 |
Сарпсборг 08 |
1.98 |
3.84 |
3.28 |
| 17.07.2022 |
Елитсериен |
Сарпсборг 08 |
0 - 1 |
Волеренга Осло |
2.01 |
3.72 |
3.31 |
| 28.10.2021 |
Елитсериен |
Сарпсборг 08 |
2 - 1 |
Волеренга Осло |
2.39 |
3.52 |
2.74 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 3 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Волеренга Осло имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 4 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Елитсериен класиране към 16.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Тромсьо |
10 |
7 |
2 |
1 |
17 |
8 |
+9 |
23 |
| 2 |
Викинг Ставангер |
8 |
7 |
0 |
1 |
21 |
6 |
+15 |
21 |
| 3 |
Лилестрьом |
8 |
5 |
1 |
2 |
13 |
6 |
+7 |
16 |
| 4 |
Бодьо Глимт |
7 |
4 |
1 |
2 |
14 |
7 |
+7 |
13 |
| 5 |
Молде |
8 |
4 |
1 |
3 |
14 |
10 |
+4 |
13 |
| 6 |
ХамКам |
7 |
4 |
1 |
2 |
12 |
12 |
0 |
13 |
| 7 |
Сандефьорд |
8 |
4 |
1 |
3 |
7 |
7 |
0 |
13 |
| 8 |
Бран Берген |
8 |
3 |
1 |
4 |
19 |
12 |
+7 |
10 |
| 9 |
Кристиансунд |
7 |
2 |
2 |
3 |
7 |
11 |
-4 |
8 |
| 9 |
Сарпсборг 08 |
8 |
2 |
2 |
4 |
7 |
11 |
-4 |
8 |
| 11 |
Волеренга Осло |
8 |
2 |
2 |
4 |
7 |
12 |
-5 |
8 |
| 12 |
КФУМ Осло |
8 |
2 |
2 |
4 |
9 |
15 |
-6 |
8 |
| 13 |
Розенборг |
8 |
2 |
2 |
4 |
5 |
11 |
-6 |
8 |
| 14 |
Фредрикстад |
8 |
2 |
1 |
5 |
10 |
17 |
-7 |
7 |
| 15 |
Старт Кристиансанд |
8 |
0 |
4 |
4 |
6 |
16 |
-10 |
4 |
| 16 |
Олесунд |
7 |
0 |
3 |
4 |
7 |
14 |
-7 |
3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Волеренга Осло |
|
| Сарпсборг 08 |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Волеренга Осло |
Волеренга Осло |
|
Сарпсборг 08 |
Сарпсборг 08 |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Тромсьо |
|
|
|
|
0 - 1 |
|
|
| 2 |
Викинг Ставангер |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
| 3 |
Лилестрьом |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
4 - 0 |
4 - 0 |
| 4 |
Бодьо Глимт |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 5 |
Молде |
|
5 - 1 |
|
|
|
|
|
| 6 |
ХамКам |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
|
| 7 |
Сандефьорд |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 8 |
Бран Берген |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Кристиансунд |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Сарпсборг 08 |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 11 |
Волеренга Осло |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 12 |
КФУМ Осло |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 13 |
Розенборг |
|
0 - 2 |
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 14 |
Фредрикстад |
|
1 - 1 |
|
|
2 - 1 |
|
|
| 15 |
Старт Кристиансанд |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 16 |
Олесунд |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Волеренга Осло |
Сарпсборг 08 |
| Победи |
2 |
2 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
4 |
4 |
| Вкарани Голове |
7 |
7 |
| Получени Голове |
12 |
11 |
| Средно Вкарани |
0.88 |
0.88 |
| Средно Получени |
1.50 |
1.38 |
| Мачове Вкарал |
62% |
62% |
| Мачове Получил |
75% |
88% |
| Гол/Гол |
38% |
50% |
| Над 1.5 |
62% |
75% |
| Над 2.5 |
25% |
38% |
| Над 3.5 |
25% |
12% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
2 |
3 |
| Вкарани Голове |
3 |
3 |
| Получени Голове |
5 |
7 |
| Средно Вкарани |
0.75 |
0.75 |
| Средно Получени |
1.25 |
1.75 |
| Мачове Вкарал |
50% |
50% |
| Мачове Получил |
75% |
75% |
| Гол/Гол |
25% |
25% |
| Над 1.5 |
50% |
75% |
| Над 2.5 |
25% |
50% |
| Над 3.5 |
25% |
25% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.85 |
4.00 |
3.60 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.29 |
1.22 |
1.91 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.40 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака