Норвегия - Елитсериен (2017)
19:00
Волеренга Осло
Согндал
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 3.40 | 5.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.33 | 2.15 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Осло, а гостите от Согндал. Разстоянието между двата града е 247.1 км. Мачът ще се играе на стадион Улевол, който има капацитет от 25 572 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Улевол. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Волеренга Осло - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.04.2017 | Елитсериен | Молде | 4 - 0 | Волеренга Осло | 1.70 | 3.76 | 4.44 |
| 09.04.2017 | Елитсериен | Волеренга Осло | 1 - 2 | Сандефьорд | 1.51 | 4.05 | 6.00 |
| 06.04.2017 | Елитсериен | Хаугесунд | 4 - 3 | Волеренга Осло | 2.38 | 3.24 | 2.86 |
| 03.04.2017 | Елитсериен | Волеренга Осло | 1 - 0 | Викинг Ставангер | 1.98 | 3.38 | 3.62 |
| 25.03.2017 | Приятелски срещи | Конгсвингер | 2 - 1 | Волеренга Осло | 3.30 | 4.39 | 1.72 |
| 18.03.2017 | Приятелски срещи | Волеренга Осло | 4 - 0 | Сандефьорд | 1.67 | 3.73 | 4.16 |
| 05.03.2017 | Приятелски срещи | Волеренга Осло | 6 - 0 | ИФК Мариехамн | 1.57 | 3.63 | 5.17 |
| 27.02.2017 | Приятелски срещи | Волеренга Осло | 1 - 2 | Шахтьор Солигорск | 2.37 | 3.60 | 2.39 |
| 24.02.2017 | Приятелски срещи | Волеренга Осло | 3 - 1 | Хъбей ФК | 2.17 | 3.34 | 2.90 |
| 18.02.2017 | Приятелски срещи | Волеренга Осло | 2 - 1 | Стабек | 1.97 | 3.60 | 3.07 |
Общо 5 победи и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 победи и 2 загуби в последните 7 домакинства.
Согндал - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.04.2017 | Елитсериен | Согндал | 1 - 1 | Стрьомгодсет | 2.84 | 3.30 | 2.36 |
| 09.04.2017 | Елитсериен | Тромсьо | 3 - 0 | Согндал | 2.02 | 3.27 | 3.59 |
| 05.04.2017 | Елитсериен | Согндал | 4 - 1 | Стабек | 2.01 | 3.32 | 3.59 |
| 02.04.2017 | Елитсериен | Сарпсборг 08 | 3 - 1 | Согндал | 1.81 | 3.40 | 4.28 |
| 25.03.2017 | Приятелски срещи | Бран Берген | 1 - 2 | Согндал | 1.95 | 3.47 | 3.25 |
| 18.03.2017 | Приятелски срещи | Стрьомгодсет | 5 - 0 | Согндал | 1.82 | 3.71 | 3.40 |
| 14.03.2017 | Приятелски срещи | Согндал | 1 - 2 | Хьодд | 1.98 | 3.54 | 3.13 |
| 09.03.2017 | Приятелски срещи | Лилестрьом | 4 - 0 | Согндал | 2.09 | 3.41 | 2.92 |
| 28.02.2017 | Приятелски срещи | Спартак Москва | 4 - 1 | Согндал | 1.58 | 3.60 | 4.92 |
| 19.02.2017 | Приятелски срещи | Согндал | 0 - 2 | Осане | 1.41 | 4.92 | 4.97 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 5 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.07.2016 | Елитсериен | Волеренга Осло | 1 - 1 | Согндал | 2.02 | 3.42 | 3.45 |
| 20.03.2016 | Елитсериен | Согндал | 1 - 0 | Волеренга Осло | 2.58 | 3.23 | 2.62 |
| 05.10.2014 | Елитсериен | Волеренга Осло | 2 - 1 | Согндал | 1.70 | 3.73 | 4.48 |
| 12.06.2014 | Елитсериен | Согндал | 2 - 0 | Волеренга Осло | 2.54 | 3.33 | 2.58 |
| 20.10.2013 | Елитсериен | Согндал | 1 - 2 | Волеренга Осло | 2.20 | 3.34 | 3.06 |
| 26.06.2013 | Купа на Норвегия | Волеренга Осло | 3 - 1 | Согндал | 1.71 | 3.66 | 4.17 |
| 01.04.2013 | Елитсериен | Волеренга Осло | 1 - 0 | Согндал | 1.62 | 3.69 | 5.21 |
| 05.11.2012 | Елитсериен | Согндал | 1 - 0 | Волеренга Осло | 2.01 | 3.39 | 3.41 |
| 20.04.2012 | Елитсериен | Волеренга Осло | 0 - 2 | Согндал | 3.07 | 4.04 | 5.04 |
| 07.08.2011 | Елитсериен | Волеренга Осло | 1 - 1 | Согндал | 1.42 | 4.27 | 6.95 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 4 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Волеренга Осло имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Елитсериен класиране към 23.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Розенборг | 4 | +8 | 12 |
| 2 | Молде | 4 | +5 | 9 |
| 3 | Сарпсборг 08 | 4 | +4 | 9 |
| 3 | Стабек | 4 | +4 | 9 |
| 5 | Стрьомгодсет | 5 | 0 | 8 |
| 6 | Бран Берген | 4 | +4 | 7 |
| 7 | Тромсьо | 4 | +3 | 7 |
| 8 | Хаугесунд | 4 | -1 | 6 |
| 9 | Сандефьорд | 5 | -2 | 6 |
| 10 | Од БК | 4 | -2 | 6 |
| 11 | Олесунд | 4 | -2 | 4 |
| 11 | Согндал | 4 | -2 | 4 |
| 13 | Лилестрьом | 4 | -4 | 3 |
| 14 | Кристиансунд | 4 | -4 | 3 |
| 15 | Волеренга Осло | 4 | -5 | 3 |
| 16 | Викинг Ставангер | 4 | -6 | 0 |
Хронология в първенството
| Волеренга Осло | |
| Согндал | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Волеренга Осло | Волеренга Осло | Согндал | Согндал | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Розенборг | |||||||
| 2 | Молде | 4 - 0 | ||||||
| 3 | Сарпсборг 08 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||||
| 3 | Стабек | 4 - 1 | ||||||
| 5 | Стрьомгодсет | 1 - 1 | ||||||
| 6 | Бран Берген | |||||||
| 7 | Тромсьо | 3 - 0 | 3 - 0 | |||||
| 8 | Хаугесунд | 4 - 3 | ||||||
| 9 | Сандефьорд | 1 - 2 | 1 - 2 | |||||
| 10 | Од БК | |||||||
| 11 | Олесунд | |||||||
| 11 | Согндал | - | - | - | ||||
| 13 | Лилестрьом | |||||||
| 14 | Кристиансунд | |||||||
| 15 | Волеренга Осло | - | - | - | ||||
| 16 | Викинг Ставангер | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
Класиране в шампионата
| Волеренга Осло | Согндал | |
| Позиция | 15 | 11 |
| Точки | 3 | 4 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 15 |
| Точки | 3 | 0 |
Форма в шампионата
| Волеренга Осло | Согндал | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 3 |
1
1 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 1 |
0
0 2 |
Голове в шампионата
| Волеренга Осло | Согндал | |
|
Вкарани
Получени |
5
10 |
6
8 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
2
2 |
1
6 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 3.40 | 5.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.33 | 2.15 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
