Норвегия - Елитсериен (2017)
19:00
Волеренга Осло
Стабек
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 3.80 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.29 | 2.15 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.15 | 1.67 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.05.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Осло, а гостите от Берум. Разстоянието между двата града е 13.6 км. Мачът ще се играе на стадион Улевол, който има капацитет от 25 572 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Улевол. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Волеренга Осло - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.04.2017 | Елитсериен | Од БК | 2 - 1 | Волеренга Осло | 1.85 | 3.50 | 3.95 |
| 23.04.2017 | Елитсериен | Волеренга Осло | 3 - 0 | Согндал | 1.74 | 3.58 | 4.47 |
| 17.04.2017 | Елитсериен | Молде | 4 - 0 | Волеренга Осло | 1.70 | 3.76 | 4.44 |
| 09.04.2017 | Елитсериен | Волеренга Осло | 1 - 2 | Сандефьорд | 1.51 | 4.05 | 6.00 |
| 06.04.2017 | Елитсериен | Хаугесунд | 4 - 3 | Волеренга Осло | 2.38 | 3.24 | 2.86 |
| 03.04.2017 | Елитсериен | Волеренга Осло | 1 - 0 | Викинг Ставангер | 1.98 | 3.38 | 3.62 |
| 25.03.2017 | Приятелски срещи | Конгсвингер | 2 - 1 | Волеренга Осло | 3.30 | 4.39 | 1.72 |
| 18.03.2017 | Приятелски срещи | Волеренга Осло | 4 - 0 | Сандефьорд | 1.67 | 3.73 | 4.16 |
| 05.03.2017 | Приятелски срещи | Волеренга Осло | 6 - 0 | ИФК Мариехамн | 1.57 | 3.63 | 5.17 |
| 27.02.2017 | Приятелски срещи | Волеренга Осло | 1 - 2 | Шахтьор Солигорск | 2.37 | 3.60 | 2.39 |
Общо 4 победи и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Стабек - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.04.2017 | Елитсериен | Стабек | 0 - 3 | Хаугесунд | 2.13 | 3.45 | 3.13 |
| 23.04.2017 | Елитсериен | Тромсьо | 0 - 3 | Стабек | 1.87 | 3.46 | 3.88 |
| 17.04.2017 | Елитсериен | Стабек | 3 - 0 | Сарпсборг 08 | 2.79 | 3.37 | 2.36 |
| 09.04.2017 | Елитсериен | Стабек | 2 - 0 | Од БК | 3.51 | 3.39 | 1.99 |
| 05.04.2017 | Елитсериен | Согндал | 4 - 1 | Стабек | 2.01 | 3.32 | 3.59 |
| 02.04.2017 | Елитсериен | Стабек | 3 - 1 | Олесунд | 2.12 | 3.29 | 3.28 |
| 26.03.2017 | Приятелски срещи | Мьондален | 0 - 3 | Стабек | 2.61 | 3.37 | 2.31 |
| 19.03.2017 | Приятелски срещи | Сарпсборг 08 | 3 - 1 | Стабек | 1.88 | 3.55 | 3.39 |
| 10.03.2017 | Приятелски срещи | Стабек | 1 - 0 | Сандефьорд | 2.00 | 3.57 | 3.03 |
| 07.03.2017 | Приятелски срещи | Стабек | 3 - 3 | Стрьомен | 1.61 | 3.75 | 4.40 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.02.2017 | Приятелски срещи | Волеренга Осло | 2 - 1 | Стабек | 1.97 | 3.60 | 3.07 |
| 16.10.2016 | Елитсериен | Волеренга Осло | 1 - 1 | Стабек | 1.79 | 3.64 | 4.10 |
| 09.04.2016 | Елитсериен | Стабек | 2 - 1 | Волеренга Осло | 2.11 | 3.32 | 3.30 |
| 20.02.2016 | Приятелски срещи | Стабек | 1 - 2 | Волеренга Осло | 2.25 | 3.30 | 2.70 |
| 01.08.2015 | Елитсериен | Стабек | 2 - 0 | Волеренга Осло | 2.06 | 3.46 | 3.34 |
| 09.05.2015 | Елитсериен | Волеренга Осло | 0 - 2 | Стабек | 1.69 | 3.86 | 4.37 |
| 07.02.2015 | Приятелски срещи | Стабек | 0 - 0 | Волеренга Осло | 2.50 | 3.60 | 2.30 |
| 29.07.2014 | Елитсериен | Волеренга Осло | 3 - 2 | Стабек | 1.38 | 4.92 | 7.30 |
| 05.05.2014 | Елитсериен | Стабек | 0 - 3 | Волеренга Осло | 4.24 | 3.78 | 2.28 |
| 22.02.2014 | Приятелски срещи | Волеренга Осло | 3 - 1 | Стабек | 1.75 | 3.75 | 3.80 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Волеренга Осло имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Елитсериен класиране към 07.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Розенборг | 6 | +9 | 16 |
| 2 | Сарпсборг 08 | 6 | +7 | 12 |
| 3 | Стабек | 6 | +4 | 12 |
| 4 | Бран Берген | 6 | +6 | 11 |
| 5 | Молде | 7 | +4 | 11 |
| 6 | Олесунд | 7 | +1 | 11 |
| 7 | Хаугесунд | 6 | +2 | 10 |
| 8 | Од БК | 6 | -4 | 9 |
| 9 | Стрьомгодсет | 6 | -2 | 8 |
| 10 | Сандефьорд | 6 | -2 | 7 |
| 11 | Тромсьо | 6 | -2 | 7 |
| 12 | Волеренга Осло | 6 | -3 | 6 |
| 13 | Лилестрьом | 6 | -5 | 6 |
| 14 | Кристиансунд | 6 | -6 | 6 |
| 15 | Викинг Ставангер | 6 | -3 | 4 |
| 16 | Согндал | 6 | -6 | 4 |
Хронология в първенството
| Волеренга Осло | |
| Стабек | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Волеренга Осло | Волеренга Осло | Стабек | Стабек | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Розенборг | |||||||
| 2 | Сарпсборг 08 | 3 - 0 | ||||||
| 3 | Стабек | - | - | - | ||||
| 4 | Бран Берген | |||||||
| 5 | Молде | 4 - 0 | ||||||
| 6 | Олесунд | 3 - 1 | ||||||
| 7 | Хаугесунд | 4 - 3 | 0 - 3 | |||||
| 8 | Од БК | 2 - 1 | 2 - 0 | |||||
| 9 | Стрьомгодсет | |||||||
| 10 | Сандефьорд | 1 - 2 | 1 - 2 | |||||
| 11 | Тромсьо | 0 - 3 | 0 - 3 | |||||
| 12 | Волеренга Осло | - | - | - | ||||
| 13 | Лилестрьом | |||||||
| 14 | Кристиансунд | |||||||
| 15 | Викинг Ставангер | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 16 | Согндал | 3 - 0 | 3 - 0 | 4 - 1 | 4 - 1 | |||
Класиране в шампионата
| Волеренга Осло | Стабек | |
| Позиция | 12 | 3 |
| Точки | 6 | 12 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 6 |
| Точки | 6 | 3 |
Форма в шампионата
| Волеренга Осло | Стабек | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
0 4 |
4
0 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
0 1 |
1
0 1 |
Голове в шампионата
| Волеренга Осло | Стабек | |
|
Вкарани
Получени |
9
12 |
12
8 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
5
2 |
4
4 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 3.80 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.29 | 2.15 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.15 | 1.67 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.05.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
