Норвегия - Елитсериен (2017)
20:00
Волеренга Осло
Викинг Ставангер
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.40 | 3.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.33 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.04.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Осло, а гостите от Ставангер. Разстоянието между двата града е 302.1 км. Мачът ще се играе на стадион Улевол, който има капацитет от 25 572 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Улевол. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Волеренга Осло - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.03.2017 | Приятелски срещи | Конгсвингер | 2 - 1 | Волеренга Осло | 3.30 | 4.39 | 1.72 |
| 18.03.2017 | Приятелски срещи | Волеренга Осло | 4 - 0 | Сандефьорд | 1.67 | 3.73 | 4.16 |
| 05.03.2017 | Приятелски срещи | Волеренга Осло | 6 - 0 | ИФК Мариехамн | 1.57 | 3.63 | 5.17 |
| 27.02.2017 | Приятелски срещи | Волеренга Осло | 1 - 2 | Шахтьор Солигорск | 2.37 | 3.60 | 2.39 |
| 24.02.2017 | Приятелски срещи | Волеренга Осло | 3 - 1 | Хъбей ФК | 2.17 | 3.34 | 2.90 |
| 18.02.2017 | Приятелски срещи | Волеренга Осло | 2 - 1 | Стабек | 1.97 | 3.60 | 3.07 |
| 12.02.2017 | Приятелски срещи | Юргорден | 0 - 3 | Волеренга Осло | 1.80 | 3.77 | 3.47 |
| 01.02.2017 | Приятелски срещи | Нордселанд | 2 - 1 | Волеренга Осло | 2.20 | 3.53 | 2.65 |
| 27.01.2017 | Приятелски срещи | Волеренга Осло | 0 - 1 | Зенит Санкт Петербург | 7.51 | 5.08 | 1.29 |
| 20.01.2017 | Приятелски срещи | Волеренга Осло | 3 - 2 | Стрьомен | 1.32 | 4.77 | 7.01 |
Общо 6 победи и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 победи и 2 загуби в последните 7 домакинства.
Викинг Ставангер - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.03.2017 | Приятелски срещи | Юргорден | 2 - 0 | Викинг Ставангер | 1.75 | 3.84 | 3.58 |
| 18.03.2017 | Приятелски срещи | Викинг Ставангер | 3 - 3 | Саннес Улф | - | - | - |
| 14.03.2017 | Приятелски срещи | Викинг Ставангер | 1 - 0 | Уленсакер Киса | - | - | - |
| 10.03.2017 | Приятелски срещи | Бран Берген | 1 - 2 | Викинг Ставангер | 1.95 | 3.30 | 3.30 |
| 03.03.2017 | Приятелски срещи | Од БК | 4 - 1 | Викинг Ставангер | 1.71 | 4.00 | 3.65 |
| 24.02.2017 | Приятелски срещи | Хаугесунд | 2 - 2 | Викинг Ставангер | 2.33 | 3.36 | 2.63 |
| 17.02.2017 | Приятелски срещи | Викинг Ставангер | 2 - 0 | Йерв Гримстад | 1.72 | 3.59 | 3.99 |
| 11.02.2017 | Приятелски срещи | Викинг Ставангер | 1 - 1 | Старт Кристиансанд | 1.67 | 3.75 | 4.00 |
| 06.11.2016 | Елитсериен | Викинг Ставангер | 0 - 2 | Волеренга Осло | 2.02 | 3.44 | 3.43 |
| 30.10.2016 | Елитсериен | Бодьо Глимт | 0 - 2 | Викинг Ставангер | 1.81 | 3.66 | 3.94 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2016 | Елитсериен | Викинг Ставангер | 0 - 2 | Волеренга Осло | 2.02 | 3.44 | 3.43 |
| 14.03.2016 | Елитсериен | Волеренга Осло | 0 - 2 | Викинг Ставангер | 2.26 | 3.30 | 3.00 |
| 13.09.2015 | Елитсериен | Волеренга Осло | 2 - 4 | Викинг Ставангер | 2.33 | 3.36 | 2.84 |
| 31.05.2015 | Елитсериен | Викинг Ставангер | 3 - 4 | Волеренга Осло | 1.81 | 3.71 | 3.95 |
| 15.02.2015 | Приятелски срещи | Викинг Ставангер | 0 - 2 | Волеренга Осло | 2.37 | 3.43 | 2.49 |
| 02.08.2014 | Елитсериен | Викинг Ставангер | 5 - 5 | Волеренга Осло | 1.74 | 3.67 | 4.26 |
| 11.05.2014 | Елитсериен | Волеренга Осло | 1 - 1 | Викинг Ставангер | 2.58 | 3.31 | 2.56 |
| 22.09.2013 | Елитсериен | Викинг Ставангер | 1 - 0 | Волеренга Осло | 1.52 | 4.10 | 5.70 |
| 07.07.2013 | Елитсериен | Волеренга Осло | 2 - 2 | Викинг Ставангер | 2.46 | 3.29 | 2.68 |
| 18.11.2012 | Елитсериен | Викинг Ставангер | 2 - 1 | Волеренга Осло | 1.65 | 3.89 | 4.58 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 4 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Волеренга Осло имат изиграни 4 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Елитсериен класиране към 03.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Розенборг | 1 | +3 | 3 |
| 2 | Сарпсборг 08 | 1 | +2 | 3 |
| 2 | Стабек | 1 | +2 | 3 |
| 2 | Стрьомгодсет | 1 | +2 | 3 |
| 5 | Лилестрьом | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Молде | 1 | +1 | 3 |
| 7 | Бран Берген | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Тромсьо | 1 | 0 | 1 |
| 9 | Сандефьорд | 1 | -1 | 0 |
| 10 | Кристиансунд | 1 | -1 | 0 |
| 11 | Олесунд | 1 | -2 | 0 |
| 11 | Согндал | 1 | -2 | 0 |
| 11 | Хаугесунд | 1 | -2 | 0 |
| 14 | Од БК | 1 | -3 | 0 |
| 15 | Викинг Ставангер | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Волеренга Осло | 0 | 0 | 0 |
Класиране в шампионата
| Волеренга Осло | Викинг Ставангер | |
| Позиция | 15 | 15 |
| Точки | 0 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 8 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Волеренга Осло | Викинг Ставангер | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Волеренга Осло | Викинг Ставангер | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.40 | 3.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.33 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.04.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
