Австрия - Група за Изпадане (2025 - 2026)
събота, 16 май, 2026
18:00
Волфсбергер
ВШГ Сваровски Тирол
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за ВШГ Сваровски Тирол
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.01 |
3.40 |
3.60 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.29 |
1.30 |
1.73 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.85 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.70 |
2.05 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Волфсберг, а гостите от Ватенс.
Разстоянието между двата града е 251.6 км.
Мачът ще се играе на стадион
Лавантал Арена,
който има капацитет от
7 300 места.
Размерите на терена са 105 x 64 m.
Снимки от Google карта
стадион Лавантал Арена.
Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Волфсбергер - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Група за Изпадане |
Рийд |
0 - 1 |
Волфсбергер |
2.07 |
3.38 |
3.29 |
| 04.05.2026 |
Група за Изпадане |
Алтах |
1 - 4 |
Волфсбергер |
2.40 |
3.20 |
2.82 |
| 25.04.2026 |
Група за Изпадане |
Волфсбергер |
1 - 0 |
Грацер АК |
2.24 |
3.30 |
3.00 |
| 21.04.2026 |
Група за Изпадане |
Блау-Вайс Линц |
3 - 0 |
Волфсбергер |
2.01 |
3.42 |
3.46 |
| 18.04.2026 |
Група за Изпадане |
Волфсбергер |
0 - 0 |
Блау-Вайс Линц |
2.48 |
3.27 |
2.69 |
| 11.04.2026 |
Група за Изпадане |
Волфсбергер |
0 - 0 |
Рийд |
2.44 |
3.40 |
2.67 |
| 04.04.2026 |
Група за Изпадане |
ВШГ Св. Тирол |
3 - 1 |
Волфсбергер |
2.60 |
3.38 |
2.51 |
| 21.03.2026 |
Група за Изпадане |
Волфсбергер |
1 - 1 |
Алтах |
2.22 |
3.18 |
3.19 |
| 14.03.2026 |
Група за Изпадане |
Грацер АК |
2 - 0 |
Волфсбергер |
2.63 |
3.17 |
2.60 |
| 08.03.2026 |
Бундеслига |
ЛАСК Линц |
3 - 1 |
Волфсбергер |
1.87 |
3.62 |
3.66 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 3 равенства
в последните 4 домакинства.
ВШГ Сваровски Тирол - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Група за Изпадане |
ВШГ Св. Тирол |
1 - 1 |
Блау-Вайс Линц |
2.78 |
3.23 |
2.42 |
| 02.05.2026 |
Група за Изпадане |
Грацер АК |
4 - 0 |
ВШГ Св. Тирол |
2.29 |
3.06 |
3.13 |
| 25.04.2026 |
Група за Изпадане |
ВШГ Св. Тирол |
1 - 0 |
Рийд |
2.84 |
3.21 |
2.39 |
| 21.04.2026 |
Група за Изпадане |
Алтах |
0 - 0 |
ВШГ Св. Тирол |
2.20 |
3.14 |
3.25 |
| 18.04.2026 |
Група за Изпадане |
ВШГ Св. Тирол |
2 - 2 |
Алтах |
2.57 |
3.11 |
2.71 |
| 11.04.2026 |
Група за Изпадане |
Блау-Вайс Линц |
5 - 0 |
ВШГ Св. Тирол |
2.19 |
3.32 |
3.09 |
| 04.04.2026 |
Група за Изпадане |
ВШГ Св. Тирол |
3 - 1 |
Волфсбергер |
2.60 |
3.38 |
2.51 |
| 21.03.2026 |
Група за Изпадане |
ВШГ Св. Тирол |
1 - 5 |
Грацер АК |
2.41 |
3.10 |
2.90 |
| 14.03.2026 |
Група за Изпадане |
Рийд |
2 - 1 |
ВШГ Св. Тирол |
1.98 |
3.24 |
3.74 |
| 08.03.2026 |
Бундеслига |
ВШГ Св. Тирол |
2 - 0 |
Грацер АК |
2.26 |
3.18 |
3.08 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 3 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 04.04.2026 |
Група за Изпадане |
ВШГ Св. Тирол |
3 - 1 |
Волфсбергер |
2.60 |
3.38 |
2.51 |
| 02.11.2025 |
Бундеслига |
Волфсбергер |
0 - 0 |
ВШГ Св. Тирол |
1.63 |
3.75 |
5.01 |
| 31.08.2025 |
Бундеслига |
ВШГ Св. Тирол |
1 - 1 |
Волфсбергер |
2.86 |
3.39 |
2.31 |
| 22.02.2025 |
Бундеслига |
ВШГ Св. Тирол |
3 - 3 |
Волфсбергер |
3.73 |
3.35 |
1.95 |
| 29.09.2024 |
Бундеслига |
Волфсбергер |
1 - 3 |
ВШГ Св. Тирол |
1.62 |
3.95 |
4.80 |
| 18.05.2024 |
Група за Изпадане |
Волфсбергер |
3 - 1 |
ВШГ Св. Тирол |
2.04 |
3.38 |
3.41 |
| 16.03.2024 |
Група за Изпадане |
ВШГ Св. Тирол |
1 - 1 |
Волфсбергер |
3.01 |
3.47 |
2.20 |
| 17.02.2024 |
Бундеслига |
Волфсбергер |
4 - 1 |
ВШГ Св. Тирол |
1.67 |
3.94 |
4.51 |
| 23.09.2023 |
Бундеслига |
ВШГ Св. Тирол |
2 - 3 |
Волфсбергер |
2.88 |
3.44 |
2.28 |
| 27.05.2023 |
Група за Изпадане |
Волфсбергер |
2 - 0 |
ВШГ Св. Тирол |
2.04 |
3.62 |
3.20 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 2 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Волфсбергер имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Група за Изпадане класиране към 16.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Рийд |
31 |
12 |
6 |
13 |
38 |
40 |
-2 |
28 |
| 2 |
Волфсбергер |
31 |
10 |
8 |
13 |
39 |
42 |
-3 |
25 |
| 3 |
Алтах |
31 |
9 |
12 |
10 |
34 |
39 |
-5 |
24 |
| 4 |
ВШГ Сваровски Тирол |
31 |
10 |
10 |
11 |
40 |
50 |
-10 |
24 |
| 5 |
Грацер АК |
31 |
8 |
10 |
13 |
39 |
45 |
-6 |
24 |
| 6 |
Блау-Вайс Линц |
31 |
8 |
5 |
18 |
37 |
46 |
-9 |
21 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Волфсбергер |
|
| ВШГ Сваровски Тирол |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
*** Хронологията е на база изиграните мачове само в групата
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Волфсбергер |
Волфсбергер |
|
ВШГ Сваровски Тирол |
ВШГ Сваровски Тирол |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Рийд |
0 - 0 |
0 - 1 |
0 - 0 |
|
1 - 0 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 2 |
Волфсбергер |
- |
- |
- |
|
3 - 1 |
|
|
| 3 |
Алтах |
1 - 1 |
1 - 4 |
1 - 1 |
|
2 - 2 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 4 |
ВШГ Сваровски Тирол |
|
3 - 1 |
|
|
- |
- |
- |
| 5 |
Грацер АК |
1 - 0 |
2 - 0 |
1 - 0 |
|
1 - 5 |
4 - 0 |
4 - 0 |
| 6 |
Блау-Вайс Линц |
0 - 0 |
3 - 0 |
0 - 0 |
|
1 - 1 |
5 - 0 |
5 - 0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Волфсбергер |
ВШГ Сваровски Тирол |
| Победи |
10 |
10 |
| Равни |
8 |
10 |
| Загуби |
13 |
11 |
| Вкарани Голове |
39 |
40 |
| Получени Голове |
42 |
50 |
| Средно Вкарани |
1.26 |
1.29 |
| Средно Получени |
1.35 |
1.61 |
| Мачове Вкарал |
74% |
74% |
| Мачове Получил |
74% |
77% |
| Гол/Гол |
58% |
61% |
| Над 1.5 |
77% |
81% |
| Над 2.5 |
58% |
52% |
| Над 3.5 |
32% |
39% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
5 |
3 |
| Равни |
6 |
5 |
| Загуби |
4 |
7 |
| Вкарани Голове |
18 |
14 |
| Получени Голове |
15 |
27 |
| Средно Вкарани |
1.20 |
0.93 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.80 |
| Мачове Вкарал |
73% |
53% |
| Мачове Получил |
60% |
80% |
| Гол/Гол |
53% |
53% |
| Над 1.5 |
67% |
73% |
| Над 2.5 |
53% |
53% |
| Над 3.5 |
20% |
40% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.01 |
3.40 |
3.60 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.29 |
1.30 |
1.73 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.85 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.70 |
2.05 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за ВШГ Сваровски Тирол
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака