Румъния - Лига I (2016 - 2017)
14:00
Волунтари
Газ Метан Медиаш
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.60 | 3.10 | 2.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.38 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.02.2017 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Волунтари, а гостите от Медиаш. Разстоянието между двата града е 235.3 км. Мачът ще се играе на стадион Ангел Йорданеску, който има капацитет от 2 250 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Ангел Йорданеску. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Волунтари - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.02.2017 | Лига I | ФК ФКСБ | 2 - 2 | Волунтари | 1.39 | 4.23 | 7.27 |
| 04.02.2017 | Лига I | Университатя Крайова | 5 - 0 | Волунтари | 1.46 | 3.88 | 6.79 |
| 17.12.2016 | Лига I | Волунтари | 2 - 1 | Клуж | 4.14 | 3.35 | 1.82 |
| 14.12.2016 | Купа на Румъния | Волунтари | 3 - 0 | Търгу Муреш | 1.52 | 3.72 | 5.72 |
| 09.12.2016 | Лига I | Поли Тимишоара | 1 - 0 | Волунтари | 2.52 | 3.10 | 2.71 |
| 04.12.2016 | Лига I | Волунтари | 1 - 2 | Астра Гюргево | 3.40 | 3.15 | 2.10 |
| 01.12.2016 | Лига I | Пандури | 1 - 1 | Волунтари | 2.77 | 3.21 | 2.38 |
| 26.11.2016 | Лига I | Волунтари | 1 - 2 | Динамо Букурещ | 4.01 | 3.40 | 1.83 |
| 18.11.2016 | Лига I | Ботошани | 0 - 1 | Волунтари | 1.61 | 3.68 | 5.14 |
| 05.11.2016 | Лига I | Волунтари | 1 - 0 | Конкордия Кяжна | 2.79 | 3.17 | 2.43 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Газ Метан Медиаш - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.02.2017 | Лига I | Газ Метан Медиаш | 1 - 2 | Клуж | 2.95 | 3.03 | 2.36 |
| 06.02.2017 | Лига I | Поли Тимишоара | 1 - 1 | Газ Метан Медиаш | 3.05 | 3.00 | 2.35 |
| 19.12.2016 | Лига I | Газ Метан Медиаш | 0 - 1 | Астра Гюргево | 2.61 | 2.96 | 2.73 |
| 15.12.2016 | Купа на Румъния | Газ Метан Медиаш | 1 - 3 | Динамо Букурещ | 2.84 | 3.13 | 2.37 |
| 10.12.2016 | Лига I | Пандури | 2 - 5 | Газ Метан Медиаш | 3.00 | 2.96 | 2.40 |
| 05.12.2016 | Лига I | Газ Метан Медиаш | 4 - 0 | Динамо Букурещ | 3.10 | 3.08 | 2.27 |
| 30.11.2016 | Лига I | Ботошани | 0 - 0 | Газ Метан Медиаш | 2.04 | 3.14 | 3.59 |
| 26.11.2016 | Лига I | Газ Метан Медиаш | 3 - 1 | Конкордия Кяжна | 1.85 | 3.22 | 4.19 |
| 21.11.2016 | Лига I | Виторул Констанца | 1 - 1 | Газ Метан Медиаш | 1.90 | 3.33 | 3.81 |
| 04.11.2016 | Лига I | Газ Метан Медиаш | 2 - 1 | Политехника Яш | 2.07 | 2.98 | 3.72 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 равенства в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.10.2016 | Лига I | Газ Метан Медиаш | 1 - 0 | Волунтари | 2.14 | 3.11 | 3.33 |
Лига I класиране към 18.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Виторул Констанца | 23 | +14 | 48 |
| 2 | ФК ФКСБ | 23 | +11 | 42 |
| 3 | Университатя Крайова | 23 | +11 | 40 |
| 4 | Газ Метан Медиаш | 23 | +11 | 38 |
| 5 | Клуж | 24 | +17 | 37 |
| 6 | Динамо Букурещ | 23 | +3 | 32 |
| 7 | Астра Гюргево | 22 | -3 | 32 |
| 8 | Ботошани | 23 | +1 | 29 |
| 9 | Политехника Яш | 22 | -1 | 26 |
| 10 | Волунтари | 23 | -7 | 26 |
| 11 | Конкордия Кяжна | 23 | -14 | 21 |
| 12 | Пандури | 23 | -13 | 19 |
| 13 | Търгу Муреш | 24 | -17 | 10 |
| 14 | Поли Тимишоара | 23 | -13 | 10 |
Хронология в първенството
| Волунтари | |
| Газ Метан Медиаш | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Волунтари | Волунтари | Газ Метан Медиаш | Газ Метан Медиаш | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Виторул Констанца | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 2 | ФК ФКСБ | 2 - 3 | 2 - 2 | 2 - 3 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 3 | Университатя Крайова | 0 - 1 | 5 - 0 | 0 - 1 | 2 - 2 | |||
| 4 | Газ Метан Медиаш | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 5 | Клуж | 2 - 1 | 5 - 0 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 6 | Динамо Букурещ | 1 - 2 | 3 - 1 | 1 - 2 | 4 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Астра Гюргево | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 8 | Ботошани | 4 - 2 | 0 - 1 | 4 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 9 | Политехника Яш | 1 - 2 | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 10 | Волунтари | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 11 | Конкордия Кяжна | 1 - 0 | 0 - 4 | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 12 | Пандури | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 3 | 2 - 5 | 2 - 5 | |
| 13 | Търгу Муреш | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||
| 14 | Поли Тимишоара | 4 - 1 | 1 - 0 | 4 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Волунтари | Газ Метан Медиаш | |
| Позиция | 10 | 4 |
| Точки | 26 | 38 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 4 |
| Точки | 14 | 17 |
Форма в шампионата
| Волунтари | Газ Метан Медиаш | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
5 11 |
10
8 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
2 5 |
4
5 2 |
Голове в шампионата
| Волунтари | Газ Метан Медиаш | |
|
Вкарани
Получени |
29
36 |
35
24 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
16
14 |
16
11 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.60 | 3.10 | 2.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.38 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.02.2017 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
