Румъния - Лига I (2016 - 2017)
14:00
Волунтари
Клуж
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.33 | 3.50 | 1.83 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.30 | 1.22 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 1.36 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.12.2016 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Волунтари, а гостите от Клуж-Напока. Разстоянието между двата града е 323.3 км. Мачът ще се играе на стадион Ангел Йорданеску, който има капацитет от 2 250 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Ангел Йорданеску. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Волунтари - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.12.2016 | Купа на Румъния | Волунтари | 3 - 0 | Търгу Муреш | 1.52 | 3.72 | 5.72 |
| 09.12.2016 | Лига I | Поли Тимишоара | 1 - 0 | Волунтари | 2.52 | 3.10 | 2.71 |
| 04.12.2016 | Лига I | Волунтари | 1 - 2 | Астра Гюргево | 3.40 | 3.15 | 2.10 |
| 01.12.2016 | Лига I | Пандури | 1 - 1 | Волунтари | 2.77 | 3.21 | 2.38 |
| 26.11.2016 | Лига I | Волунтари | 1 - 2 | Динамо Букурещ | 4.01 | 3.40 | 1.83 |
| 18.11.2016 | Лига I | Ботошани | 0 - 1 | Волунтари | 1.61 | 3.68 | 5.14 |
| 05.11.2016 | Лига I | Волунтари | 1 - 0 | Конкордия Кяжна | 2.79 | 3.17 | 2.43 |
| 31.10.2016 | Лига I | Виторул Констанца | 2 - 1 | Волунтари | 1.51 | 4.01 | 5.71 |
| 23.10.2016 | Лига I | Политехника Яш | 1 - 2 | Волунтари | 2.02 | 3.19 | 3.56 |
| 16.10.2016 | Лига I | Волунтари | 1 - 1 | Търгу Муреш | 1.72 | 3.52 | 4.50 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Клуж - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.12.2016 | Купа на Румъния | Клуж | 2 - 0 | Политехника Яш | 1.53 | 3.72 | 5.94 |
| 09.12.2016 | Лига I | Университатя Крайова | 2 - 1 | Клуж | 2.17 | 3.03 | 3.36 |
| 05.12.2016 | Лига I | Клуж | 2 - 2 | Поли Тимишоара | 1.32 | 4.69 | 8.53 |
| 01.12.2016 | Лига I | Астра Гюргево | 1 - 2 | Клуж | 2.36 | 3.08 | 2.93 |
| 28.11.2016 | Лига I | Клуж | 0 - 1 | Пандури | 1.41 | 4.07 | 7.48 |
| 21.11.2016 | Лига I | Динамо Букурещ | 0 - 2 | Клуж | 2.12 | 3.23 | 3.23 |
| 07.11.2016 | Лига I | Клуж | 1 - 0 | Ботошани | 1.75 | 3.41 | 4.35 |
| 28.10.2016 | Лига I | Конкордия Кяжна | 1 - 2 | Клуж | 3.60 | 3.13 | 2.04 |
| 21.10.2016 | Лига I | Виторул Констанца | 2 - 1 | Клуж | 2.23 | 3.15 | 3.10 |
| 14.10.2016 | Лига I | Клуж | 1 - 0 | Политехника Яш | 1.66 | 3.43 | 5.18 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.2016 | Лига I | Клуж | 5 - 0 | Волунтари | 1.77 | 3.41 | 4.38 |
| 13.05.2016 | Група за Изпадане | Клуж | 2 - 1 | Волунтари | 1.62 | 3.61 | 4.91 |
| 30.03.2016 | Група за Изпадане | Волунтари | 1 - 0 | Клуж | 2.81 | 2.95 | 2.51 |
| 07.11.2015 | Лига I | Волунтари | 2 - 2 | Клуж | 3.26 | 3.09 | 2.15 |
| 31.07.2015 | Лига I | Клуж | 2 - 0 | Волунтари | 1.75 | 3.33 | 4.35 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Волунтари имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Лига I класиране към 17.12.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Виторул Констанца | 20 | +8 | 39 |
| 2 | Газ Метан Медиаш | 20 | +13 | 37 |
| 3 | ФК ФКСБ | 20 | +10 | 37 |
| 4 | Университатя Крайова | 21 | +7 | 37 |
| 5 | Динамо Букурещ | 20 | +7 | 32 |
| 6 | Клуж | 20 | +15 | 30 |
| 7 | Астра Гюргево | 20 | -5 | 26 |
| 8 | Ботошани | 20 | +2 | 25 |
| 9 | Волунтари | 20 | -3 | 22 |
| 10 | Политехника Яш | 20 | -3 | 22 |
| 11 | Пандури | 20 | -7 | 18 |
| 12 | Конкордия Кяжна | 21 | -15 | 17 |
| 13 | Поли Тимишоара | 20 | -12 | 8 |
| 14 | Търгу Муреш | 20 | -17 | 6 |
Хронология в първенството
| Волунтари | |
| Клуж | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Волунтари | Волунтари | Клуж | Клуж | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Виторул Констанца | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 2 | Газ Метан Медиаш | 1 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 3 | ФК ФКСБ | 2 - 3 | 2 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 4 | Университатя Крайова | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 5 | Динамо Букурещ | 1 - 2 | 3 - 1 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 6 | Клуж | 5 - 0 | - | - | - | |||
| 7 | Астра Гюргево | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 5 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 8 | Ботошани | 4 - 2 | 0 - 1 | 4 - 2 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 9 | Волунтари | - | - | - | 5 - 0 | |||
| 10 | Политехника Яш | 1 - 2 | 1 - 0 | |||||
| 11 | Пандури | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 12 | Конкордия Кяжна | 1 - 0 | 0 - 4 | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 13 | Поли Тимишоара | 4 - 1 | 1 - 0 | 4 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 14 | Търгу Муреш | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | |||
Класиране в шампионата
| Волунтари | Клуж | |
| Позиция | 9 | 6 |
| Точки | 22 | 30 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 2 |
| Точки | 11 | 17 |
Форма в шампионата
| Волунтари | Клуж | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
4 10 |
10
6 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
2 5 |
5
2 3 |
Голове в шампионата
| Волунтари | Клуж | |
|
Вкарани
Получени |
25
28 |
33
18 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
13 |
16
13 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.33 | 3.50 | 1.83 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.30 | 1.22 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 1.36 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.12.2016 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
