Финландия - Купа на Лигата (2025)
18:00
ВПС Вааса
АС Оулу
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.13 | 3.34 | 2.90 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.34 | 1.27 | 1.61 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.88 | 1.23 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.97 | 1.73 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.37 | 2.85 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.16 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.02.2025 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Вааса, а гостите от Оулу. Разстоянието между двата града е 283.7 км. Мачът ще се играе на стадион Хиеталахти, който има капацитет от 4 600 места. Размерите на терена са 107 x 67 m. Снимки от Google карта стадион Хиеталахти. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Отговорна Игра
ВПС Вааса - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.02.2025 | Купа на Лигата | КуПС Куопио | 2 - 0 | ВПС Вааса | 1.77 | 3.57 | 3.69 |
| 25.01.2025 | Купа на Лигата | ВПС Вааса | 2 - 0 | Яро | 1.64 | 3.73 | 4.11 |
| 17.01.2025 | Приятелски срещи | АС Оулу | 3 - 3 | ВПС Вааса | 2.25 | 3.61 | 2.64 |
| 23.10.2024 | Плейофи | ВПС Вааса | 0 - 1 | Гнистан Хелзинки | 2.08 | 3.32 | 3.23 |
| 19.10.2024 | Група за Титлата | Хака | 2 - 3 | ВПС Вааса | 2.11 | 3.72 | 2.85 |
| 04.10.2024 | Група за Титлата | ВПС Вааса | 0 - 2 | Илвес Тампере | 3.76 | 3.69 | 1.80 |
| 28.09.2024 | Група за Титлата | Сейняйоен ЯК | 1 - 4 | ВПС Вааса | 1.54 | 4.37 | 4.70 |
| 20.09.2024 | Група за Титлата | ВПС Вааса | 1 - 1 | ХИК Хелзинки | 4.85 | 3.96 | 1.58 |
| 14.09.2024 | Група за Титлата | КуПС Куопио | 3 - 1 | ВПС Вааса | 1.52 | 4.03 | 5.35 |
| 01.09.2024 | Вейкауслига | ВПС Вааса | 1 - 3 | ХИК Хелзинки | 3.02 | 3.46 | 2.10 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
АС Оулу - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.02.2025 | Купа на Лигата | АС Оулу | 1 - 2 | Илвес Тампере | 3.53 | 3.66 | 1.79 |
| 17.01.2025 | Приятелски срещи | АС Оулу | 3 - 3 | ВПС Вааса | 2.25 | 3.61 | 2.64 |
| 11.01.2025 | Приятелски срещи | АС Оулу | 3 - 1 | Яро | 1.80 | 3.58 | 3.77 |
| 19.10.2024 | Група за Изпадане | АС Оулу | 1 - 2 | ИФК Мариехамн | 2.30 | 3.50 | 2.67 |
| 05.10.2024 | Група за Изпадане | Екеняс ИФ | 1 - 1 | АС Оулу | 3.29 | 3.51 | 1.97 |
| 27.09.2024 | Група за Изпадане | Гнистан Хелзинки | 1 - 0 | АС Оулу | 1.68 | 3.84 | 4.18 |
| 24.09.2024 | Група за Изпадане | АС Оулу | 1 - 0 | Интер Турку | 2.78 | 3.28 | 2.33 |
| 14.09.2024 | Група за Изпадане | АС Оулу | 3 - 0 | ФК Лахти | 2.24 | 3.19 | 2.98 |
| 01.09.2024 | Вейкауслига | ИФК Мариехамн | 2 - 1 | АС Оулу | 2.47 | 3.06 | 2.73 |
| 24.08.2024 | Вейкауслига | АС Оулу | 0 - 1 | Хака | 2.44 | 3.33 | 2.62 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 2 загуби в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.01.2025 | Приятелски срещи | АС Оулу | 3 - 3 | ВПС Вааса | 2.25 | 3.61 | 2.64 |
| 19.06.2024 | Вейкауслига | ВПС Вааса | 1 - 1 | АС Оулу | 1.64 | 3.86 | 4.44 |
| 27.04.2024 | Вейкауслига | АС Оулу | 1 - 2 | ВПС Вааса | 2.91 | 3.54 | 2.15 |
| 17.02.2024 | Купа на Лигата | ВПС Вааса | 1 - 1 | АС Оулу | 2.24 | 3.35 | 2.89 |
| 15.07.2023 | Вейкауслига | ВПС Вааса | 3 - 0 | АС Оулу | 2.35 | 3.31 | 2.82 |
| 22.06.2023 | Купа на Финландия | АС Оулу | 0 - 0 | ВПС Вааса | 2.19 | 3.11 | 3.06 |
| 13.05.2023 | Вейкауслига | АС Оулу | 2 - 1 | ВПС Вааса | 2.06 | 3.26 | 3.50 |
| 11.02.2023 | Купа на Лигата | АС Оулу | 1 - 1 | ВПС Вааса | 2.27 | 3.23 | 2.77 |
| 22.10.2022 | Плейофи | АС Оулу | 0 - 0 | ВПС Вааса | 2.74 | 3.28 | 2.44 |
| 08.10.2022 | Група за Изпадане | ВПС Вааса | 2 - 1 | АС Оулу | 1.66 | 4.03 | 4.35 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 6 пъти са завършили наравно. На домашния терен на ВПС Вааса имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране във Вейкауслига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | КуПС Куопио | 22 | +17 | 44 |
| 2 | ХИК Хелзинки | 22 | +20 | 43 |
| 3 | Илвес Тампере | 22 | +20 | 39 |
| 4 | Сейняйоен ЯК | 22 | +7 | 36 |
| 5 | Хака | 22 | +3 | 35 |
| 6 | ВПС Вааса | 22 | -2 | 32 |
| 7 | Интер Турку | 22 | +9 | 31 |
| 8 | Гнистан Хелзинки | 22 | -2 | 30 |
| 9 | АС Оулу | 22 | -10 | 21 |
| 10 | ИФК Мариехамн | 22 | -18 | 20 |
| 11 | ФК Лахти | 22 | -12 | 19 |
| 12 | Екеняс ИФ | 22 | -32 | 13 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.13 | 3.34 | 2.90 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.34 | 1.27 | 1.61 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.88 | 1.23 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.97 | 1.73 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.37 | 2.85 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.16 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.02.2025 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра