Австрия - Втора Лига (2016 - 2017)
21:30
ВШГ Сваровски Тирол
Вакер Инсбрук
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.88 | 3.30 | 2.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.33 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2017 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ватенс, а гостите от Инсбрук. Разстоянието между двата града е 15.2 км. Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
ВШГ Сваровски Тирол - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.2017 | Втора Лига | Флоридсдорфер АК | 0 - 2 | ВШГ Св. Тирол | 2.39 | 3.16 | 2.76 |
| 14.04.2017 | Втора Лига | ВШГ Св. Тирол | 3 - 3 | Блау-Вайс Линц | 2.68 | 3.09 | 2.52 |
| 07.04.2017 | Втора Лига | Аустрия Лустенау | 2 - 2 | ВШГ Св. Тирол | 1.58 | 3.81 | 4.95 |
| 31.03.2017 | Втора Лига | ВШГ Св. Тирол | 5 - 0 | Лиферинг Залцбург | 2.90 | 3.28 | 2.27 |
| 17.03.2017 | Втора Лига | ВШГ Св. Тирол | 1 - 1 | Хорн | 2.67 | 3.12 | 2.48 |
| 14.03.2017 | Втора Лига | ЛАСК Линц | 2 - 0 | ВШГ Св. Тирол | 1.25 | 5.28 | 9.08 |
| 10.03.2017 | Втора Лига | Капфенберг | 2 - 1 | ВШГ Св. Тирол | 2.18 | 3.26 | 3.06 |
| 03.03.2017 | Втора Лига | ВШГ Св. Тирол | 3 - 0 | Винер Нойщат | 2.15 | 3.17 | 3.16 |
| 24.02.2017 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 0 - 1 | ВШГ Св. Тирол | 1.67 | 3.52 | 4.68 |
| 17.01.2017 | Приятелски срещи | Алтах | 4 - 0 | ВШГ Св. Тирол | 1.38 | 4.43 | 6.38 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 равенства в последните 4 домакинства.
Вакер Инсбрук - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.2017 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 3 - 3 | Капфенберг | 1.67 | 3.61 | 4.65 |
| 14.04.2017 | Втора Лига | Флоридсдорфер АК | 1 - 2 | Вакер Инсбрук | 2.90 | 3.13 | 2.32 |
| 07.04.2017 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 2 - 2 | Винер Нойщат | 1.65 | 3.62 | 4.71 |
| 31.03.2017 | Втора Лига | Хорн | 1 - 2 | Вакер Инсбрук | 2.18 | 3.20 | 3.10 |
| 17.03.2017 | Втора Лига | Блау-Вайс Линц | 3 - 1 | Вакер Инсбрук | 2.31 | 3.14 | 2.91 |
| 13.03.2017 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 1 - 0 | Аустрия Лустенау | 3.05 | 3.10 | 2.26 |
| 10.03.2017 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 0 - 2 | Лиферинг Залцбург | 2.24 | 3.30 | 2.90 |
| 03.03.2017 | Втора Лига | ЛАСК Линц | 3 - 1 | Вакер Инсбрук | 1.56 | 3.80 | 5.26 |
| 24.02.2017 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 0 - 1 | ВШГ Св. Тирол | 1.67 | 3.52 | 4.68 |
| 04.02.2017 | Приятелски срещи | Алтах | 1 - 1 | Вакер Инсбрук | 1.44 | 4.63 | 5.25 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2017 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 0 - 1 | ВШГ Св. Тирол | 1.67 | 3.52 | 4.68 |
| 30.09.2016 | Втора Лига | ВШГ Св. Тирол | 2 - 1 | Вакер Инсбрук | 3.27 | 3.29 | 2.05 |
| 05.08.2016 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 1 - 2 | ВШГ Св. Тирол | 1.81 | 3.56 | 3.84 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач. На домашния терен на ВШГ Сваровски Тирол имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Втора Лига класиране към 21.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ЛАСК Линц | 29 | +31 | 63 |
| 2 | Лиферинг Залцбург | 28 | +6 | 47 |
| 3 | Аустрия Лустенау | 29 | +11 | 46 |
| 4 | Вакер Инсбрук | 29 | -3 | 39 |
| 5 | ВШГ Сваровски Тирол | 29 | -2 | 38 |
| 6 | Капфенберг | 29 | -2 | 36 |
| 7 | Блау-Вайс Линц | 29 | -2 | 33 |
| 8 | Винер Нойщат | 28 | -17 | 32 |
| 9 | Хорн | 29 | -9 | 29 |
| 10 | Флоридсдорфер АК | 29 | -13 | 26 |
Хронология в първенството
| ВШГ Сваровски Тирол | |
| Вакер Инсбрук | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | ВШГ Сваровски Тирол | ВШГ Сваровски Тирол | Вакер Инсбрук | Вакер Инсбрук | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ЛАСК Линц | 3 - 2 | 2 - 0 | 3 - 2 | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 2 | Лиферинг Залцбург | 5 - 0 | 0 - 0 | 5 - 0 | 0 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 3 | Аустрия Лустенау | 2 - 4 | 2 - 2 | 2 - 4 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 4 | Вакер Инсбрук | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | - | - | - | |
| 5 | ВШГ Сваровски Тирол | - | - | - | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 6 | Капфенберг | 3 - 3 | 2 - 1 | 3 - 3 | 3 - 3 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 7 | Блау-Вайс Линц | 3 - 3 | 0 - 0 | 3 - 3 | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 8 | Винер Нойщат | 3 - 0 | 2 - 1 | 3 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 9 | Хорн | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 10 | Флоридсдорфер АК | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
Класиране в шампионата
| ВШГ Сваровски Тирол | Вакер Инсбрук | |
| Позиция | 5 | 4 |
| Точки | 38 | 39 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 5 |
| Точки | 22 | 16 |
Форма в шампионата
| ВШГ Сваровски Тирол | Вакер Инсбрук | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
11 9 |
10
9 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
7 2 |
4
4 6 |
Голове в шампионата
| ВШГ Сваровски Тирол | Вакер Инсбрук | |
|
Вкарани
Получени |
39
41 |
40
43 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
26
18 |
21
25 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.88 | 3.30 | 2.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.33 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2017 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
