Нидерландия - Ерсте Дивизи (2016 - 2017)
21:00
ВВВ Венло
ФК Айндховен
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 4.33 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.22 | 2.63 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 4.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.00 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.40 | 1.53 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.57 | 2.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.12.2016 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Венло, а гостите от Айндховен. Разстоянието между двата града е 48.5 км. Мачът ще се играе на стадион Де Коел, който има капацитет от 8 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Де Коел. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
ВВВ Венло - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.12.2016 | Ерсте Дивизи | Еммен | 1 - 2 | ВВВ Венло | 3.32 | 3.44 | 2.00 |
| 02.12.2016 | Ерсте Дивизи | ВВВ Венло | 1 - 1 | Телстар | 1.24 | 5.59 | 9.49 |
| 28.11.2016 | Ерсте Дивизи | ВВВ Венло | 4 - 0 | Ваалвийк | 1.38 | 4.60 | 6.74 |
| 25.11.2016 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 0 - 2 | ВВВ Венло | 2.91 | 3.41 | 2.19 |
| 18.11.2016 | Ерсте Дивизи | НАК Бреда | 0 - 0 | ВВВ Венло | 2.59 | 3.27 | 2.49 |
| 04.11.2016 | Ерсте Дивизи | ВВВ Венло | 3 - 1 | Дордрехт | 1.32 | 4.93 | 7.55 |
| 31.10.2016 | Ерсте Дивизи | Йънг Аякс | 0 - 4 | ВВВ Венло | 2.27 | 3.51 | 2.71 |
| 27.10.2016 | КНВБ Купа | Цволе | 2 - 1 | ВВВ Венло | 1.98 | 3.50 | 3.37 |
| 21.10.2016 | Ерсте Дивизи | ВВВ Венло | 3 - 1 | Ден Бош | 1.30 | 4.96 | 8.32 |
| 14.10.2016 | Ерсте Дивизи | Фортуна Ситард | 2 - 0 | ВВВ Венло | 5.19 | 3.91 | 1.55 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
ФК Айндховен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.12.2016 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 6 - 2 | НАК Бреда | 2.63 | 3.37 | 2.41 |
| 02.12.2016 | Ерсте Дивизи | Хелмонд Спорт | 3 - 0 | ФК Айндховен | 2.34 | 3.39 | 2.69 |
| 28.11.2016 | Ерсте Дивизи | Фортуна Ситард | 1 - 1 | ФК Айндховен | 3.40 | 3.51 | 1.94 |
| 25.11.2016 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 2 - 1 | Дордрехт | 1.58 | 3.92 | 4.91 |
| 18.11.2016 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 0 - 2 | ФК Айндховен | 3.03 | 3.53 | 2.08 |
| 04.11.2016 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 2 - 1 | Йънг Утрехт | 1.47 | 4.13 | 5.90 |
| 30.10.2016 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 2 - 0 | Камбур | 3.01 | 3.43 | 2.12 |
| 27.10.2016 | КНВБ Купа | ФК Айндховен | 1 - 2 | Хееренвеен | 5.71 | 4.36 | 1.46 |
| 21.10.2016 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 4 - 1 | ФК Айндховен | 2.60 | 3.39 | 2.43 |
| 14.10.2016 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 0 - 1 | Еммен | 1.72 | 3.80 | 4.02 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.03.2016 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 2 - 0 | ВВВ Венло | 2.88 | 3.47 | 2.18 |
| 20.11.2015 | Ерсте Дивизи | ВВВ Венло | 1 - 0 | ФК Айндховен | 1.71 | 3.74 | 4.13 |
| 10.04.2015 | Ерсте Дивизи | ВВВ Венло | 2 - 1 | ФК Айндховен | 2.98 | 3.33 | 2.15 |
| 26.09.2014 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 1 - 0 | ВВВ Венло | 1.59 | 3.82 | 4.85 |
| 23.09.2014 | КНВБ Купа | ВВВ Венло | 0 - 0 | ФК Айндховен | 2.55 | 3.37 | 2.43 |
| 31.01.2014 | Ерсте Дивизи | ВВВ Венло | 2 - 1 | ФК Айндховен | 1.81 | 3.66 | 3.69 |
| 02.08.2013 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 0 - 0 | ВВВ Венло | 5.31 | 3.96 | 1.53 |
| 30.01.2009 | Ерсте Дивизи | ВВВ Венло | 6 - 0 | ФК Айндховен | 1.29 | 4.74 | 8.85 |
| 22.08.2008 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 1 - 3 | ВВВ Венло | 4.30 | 3.48 | 1.71 |
| 06.04.2007 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 0 - 5 | ВВВ Венло | 3.65 | 3.30 | 1.84 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на ВВВ Венло имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Ерсте Дивизи класиране към 16.12.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ВВВ Венло | 18 | +21 | 38 |
| 2 | Йънг Аякс | 18 | +22 | 36 |
| 3 | МВВ Маастрихт | 18 | +11 | 36 |
| 4 | Волендам | 18 | +15 | 32 |
| 5 | Алмере Сити | 18 | +9 | 32 |
| 6 | Йънг ПСВ | 18 | +11 | 31 |
| 7 | Хелмонд Спорт | 18 | +8 | 31 |
| 8 | Камбур | 18 | +5 | 29 |
| 9 | ФК Айндховен | 18 | -3 | 29 |
| 10 | НАК Бреда | 18 | +2 | 28 |
| 11 | Ваалвийк | 18 | -1 | 28 |
| 12 | Еммен | 18 | +4 | 26 |
| 13 | ТОП Ос | 18 | -7 | 23 |
| 14 | Ден Бош | 18 | -12 | 22 |
| 15 | Телстар | 18 | -7 | 21 |
| 16 | Де Граафшап | 18 | -3 | 15 |
| 17 | Йънг Утрехт | 18 | -12 | 14 |
| 18 | Дордрехт | 18 | -15 | 11 |
| 19 | Фортуна Ситард | 18 | -14 | 9 |
| 20 | Ахил '29 | 18 | -34 | 2 |
Хронология в първенството
| ВВВ Венло | |
| ФК Айндховен | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | ВВВ Венло | ВВВ Венло | ФК Айндховен | ФК Айндховен | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ВВВ Венло | - | - | - | ||||
| 2 | Йънг Аякс | 0 - 4 | 2 - 1 | |||||
| 3 | МВВ Маастрихт | 1 - 2 | 1 - 1 | |||||
| 4 | Волендам | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 5 | Алмере Сити | 0 - 2 | 4 - 0 | 4 - 0 | ||||
| 6 | Йънг ПСВ | 1 - 2 | 1 - 2 | 4 - 1 | 4 - 1 | |||
| 7 | Хелмонд Спорт | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||||
| 8 | Камбур | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | ||||
| 9 | ФК Айндховен | - | - | - | ||||
| 10 | НАК Бреда | 0 - 0 | 6 - 2 | |||||
| 11 | Ваалвийк | 4 - 0 | 4 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 12 | Еммен | 1 - 2 | 0 - 1 | |||||
| 13 | ТОП Ос | 2 - 0 | 2 - 0 | 6 - 2 | 6 - 2 | |||
| 14 | Ден Бош | 3 - 1 | 3 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 15 | Телстар | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 4 | 1 - 4 | |||
| 16 | Де Граафшап | 0 - 2 | 4 - 1 | 4 - 1 | ||||
| 17 | Йънг Утрехт | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | ||||
| 18 | Дордрехт | 3 - 1 | 3 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 19 | Фортуна Ситард | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 20 | Ахил '29 | 0 - 3 | 2 - 1 | |||||
Класиране в шампионата
| ВВВ Венло | ФК Айндховен | |
| Позиция | 1 | 9 |
| Точки | 38 | 29 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 11 |
| Точки | 19 | 10 |
Форма в шампионата
| ВВВ Венло | ФК Айндховен | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
2 4 |
9
2 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
1 2 |
3
1 5 |
Голове в шампионата
| ВВВ Венло | ФК Айндховен | |
|
Вкарани
Получени |
34
13 |
30
33 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
18
7 |
13
24 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 4.33 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.22 | 2.63 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 4.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.00 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.40 | 1.53 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.57 | 2.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.12.2016 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
