Приятелски Срещи - Клубни
16:00
ВВВ Венло
(Нидерландия)
Йънг АЗ Алкмаар
(Нидерландия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.41 | 3.76 | 2.35 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.52 | 1.22 | 1.50 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.64 | 1.09 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.14 | 1.31 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.91 | 1.80 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.16 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.07.2024 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Венло, а гостите от Алкмаар. Разстоянието между двата града е 170.6 км.
Отговорна Игра
ВВВ Венло - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.07.2024 | Приятелски срещи | Юрдинген 05 | 2 - 2 | ВВВ Венло | 5.17 | 4.89 | 1.40 |
| 10.05.2024 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 2 - 0 | ВВВ Венло | 1.63 | 4.25 | 4.21 |
| 03.05.2024 | Ерсте Дивизи | ВВВ Венло | 2 - 0 | Йънг Аякс | 1.95 | 3.69 | 3.31 |
| 26.04.2024 | Ерсте Дивизи | ВВВ Венло | 2 - 3 | Ден Бош | 1.73 | 3.82 | 4.10 |
| 22.04.2024 | Ерсте Дивизи | Йънг АЗ Алкмаар | 2 - 1 | ВВВ Венло | 2.05 | 3.51 | 3.20 |
| 14.04.2024 | Ерсте Дивизи | ВВВ Венло | 0 - 1 | Грьонинген | 4.89 | 3.94 | 1.59 |
| 07.04.2024 | Ерсте Дивизи | Рода | 2 - 1 | ВВВ Венло | 1.64 | 3.99 | 4.38 |
| 29.03.2024 | Ерсте Дивизи | ВВВ Венло | 2 - 0 | ТОП Ос | 1.63 | 3.94 | 4.70 |
| 23.03.2024 | Ерсте Дивизи | Вилем II | 2 - 0 | ВВВ Венло | 1.35 | 4.74 | 7.51 |
| 15.03.2024 | Ерсте Дивизи | НАК Бреда | 1 - 0 | ВВВ Венло | 1.70 | 3.71 | 4.40 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Йънг АЗ Алкмаар - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2024 | Ерсте Дивизи | Йънг Аякс | 1 - 4 | Йънг АЗ Алкмаар | 2.25 | 3.87 | 2.59 |
| 03.05.2024 | Ерсте Дивизи | Йънг АЗ Алкмаар | 2 - 3 | МВВ Маастрихт | 2.05 | 3.97 | 2.89 |
| 26.04.2024 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 1 - 1 | Йънг АЗ Алкмаар | 2.74 | 3.86 | 2.19 |
| 22.04.2024 | Ерсте Дивизи | Йънг АЗ Алкмаар | 2 - 1 | ВВВ Венло | 2.05 | 3.51 | 3.20 |
| 12.04.2024 | Ерсте Дивизи | Вилем II | 4 - 1 | Йънг АЗ Алкмаар | 1.40 | 4.65 | 6.50 |
| 08.04.2024 | Ерсте Дивизи | Йънг АЗ Алкмаар | 3 - 2 | Еммен | 2.35 | 3.48 | 2.70 |
| 29.03.2024 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 2 - 1 | Йънг АЗ Алкмаар | 1.65 | 4.04 | 4.37 |
| 15.03.2024 | Ерсте Дивизи | Йънг АЗ Алкмаар | 2 - 0 | Камбур | 2.48 | 3.52 | 2.53 |
| 11.03.2024 | Ерсте Дивизи | Хелмонд Спорт | 3 - 1 | Йънг АЗ Алкмаар | 1.97 | 3.53 | 3.38 |
| 08.03.2024 | Ерсте Дивизи | Йънг АЗ Алкмаар | 4 - 1 | Йънг ПСВ | 2.11 | 3.62 | 3.01 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2024 | Ерсте Дивизи | Йънг АЗ Алкмаар | 2 - 1 | ВВВ Венло | 2.05 | 3.51 | 3.20 |
| 03.11.2023 | Ерсте Дивизи | ВВВ Венло | 2 - 2 | Йънг АЗ Алкмаар | 2.16 | 3.52 | 3.05 |
| 12.07.2023 | Приятелски срещи | ВВВ Венло | 1 - 2 | Йънг АЗ Алкмаар | 2.25 | 3.55 | 2.72 |
| 03.02.2023 | Ерсте Дивизи | Йънг АЗ Алкмаар | 4 - 3 | ВВВ Венло | 2.48 | 3.48 | 2.54 |
| 28.10.2022 | Ерсте Дивизи | ВВВ Венло | 1 - 2 | Йънг АЗ Алкмаар | 1.86 | 3.72 | 3.69 |
| 21.01.2022 | Ерсте Дивизи | Йънг АЗ Алкмаар | 2 - 0 | ВВВ Венло | 2.56 | 3.51 | 2.51 |
| 27.08.2021 | Ерсте Дивизи | ВВВ Венло | 0 - 1 | Йънг АЗ Алкмаар | 1.74 | 3.89 | 3.89 |
В последните 7 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 6 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на ВВВ Венло имат изиграни 4 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.41 | 3.76 | 2.35 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.52 | 1.22 | 1.50 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.64 | 1.09 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.14 | 1.31 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.91 | 1.80 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.16 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.07.2024 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра