Нидерландия - Ерсте Дивизи (2016 - 2017)
21:00
Йънг Аякс
Йънг Утрехт
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 7.00 | 11.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.06 | 1.11 | 4.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.06 | 10.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 8.00 | 1.08 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 4.00 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 2.00 | 1.73 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.04.2017 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Амстердам, а гостите от Утрехт. Разстоянието между двата града е 35.2 км. Мачът ще се играе на стадион Шпортпарк де Тоекомст, който има капацитет от 5 000 места. Снимки от Google карта стадион Шпортпарк де Тоекомст. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Йънг Аякс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2017 | Ерсте Дивизи | НАК Бреда | 4 - 3 | Йънг Аякс | 2.08 | 3.67 | 2.93 |
| 13.03.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Аякс | 1 - 1 | Волендам | 1.62 | 3.95 | 4.44 |
| 10.03.2017 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 3 - 2 | Йънг Аякс | 1.96 | 3.64 | 3.24 |
| 03.03.2017 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 0 - 3 | Йънг Аякс | 4.05 | 4.17 | 1.65 |
| 24.02.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Аякс | 1 - 1 | ФК Айндховен | 1.58 | 4.06 | 4.62 |
| 17.02.2017 | Ерсте Дивизи | Ахил '29 | 2 - 3 | Йънг Аякс | 6.39 | 4.85 | 1.37 |
| 14.02.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Аякс | 1 - 1 | МВВ Маастрихт | 1.61 | 4.04 | 4.46 |
| 06.02.2017 | Ерсте Дивизи | Фортуна Ситард | 5 - 2 | Йънг Аякс | 5.05 | 3.93 | 1.56 |
| 03.02.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Аякс | 4 - 1 | Ваалвийк | 1.51 | 4.34 | 4.93 |
| 30.01.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Аякс | 6 - 3 | Алмере Сити | 1.59 | 4.18 | 4.46 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 равенства в последните 5 домакинства.
Йънг Утрехт - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 3 - 1 | ФК Айндховен | 4.03 | 3.80 | 1.71 |
| 13.03.2017 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 4 - 1 | Йънг Утрехт | 1.33 | 4.63 | 7.86 |
| 10.03.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 0 - 1 | Ахил '29 | 1.68 | 3.72 | 4.36 |
| 06.03.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 0 - 0 | ВВВ Венло | 7.51 | 4.55 | 1.35 |
| 24.02.2017 | Ерсте Дивизи | Хелмонд Спорт | 1 - 1 | Йънг Утрехт | 1.60 | 3.92 | 4.65 |
| 17.02.2017 | Ерсте Дивизи | Фортуна Ситард | 4 - 1 | Йънг Утрехт | 1.79 | 3.66 | 3.85 |
| 13.02.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 2 - 4 | Волендам | 3.81 | 3.71 | 1.78 |
| 06.02.2017 | Ерсте Дивизи | Ваалвийк | 1 - 2 | Йънг Утрехт | 1.78 | 3.68 | 3.84 |
| 03.02.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 0 - 2 | Йънг ПСВ | 2.76 | 3.35 | 2.30 |
| 30.01.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 3 - 2 | Де Граафшап | 2.90 | 3.49 | 2.16 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.11.2016 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 2 - 2 | Йънг Аякс | 4.15 | 4.03 | 1.65 |
Ерсте Дивизи класиране към 03.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ВВВ Венло | 32 | +40 | 69 |
| 2 | Йънг Аякс | 31 | +30 | 58 |
| 3 | Волендам | 32 | +23 | 57 |
| 4 | Йънг ПСВ | 32 | +24 | 56 |
| 5 | Камбур | 32 | +21 | 56 |
| 6 | МВВ Маастрихт | 32 | +15 | 56 |
| 7 | НАК Бреда | 32 | +13 | 56 |
| 8 | Алмере Сити | 32 | +11 | 54 |
| 9 | Ваалвийк | 32 | -1 | 49 |
| 10 | Еммен | 32 | +8 | 46 |
| 11 | ФК Айндховен | 32 | -6 | 46 |
| 12 | Хелмонд Спорт | 32 | -14 | 41 |
| 13 | Де Граафшап | 32 | +1 | 39 |
| 14 | Ден Бош | 32 | -13 | 38 |
| 15 | Телстар | 32 | -14 | 34 |
| 16 | ТОП Ос | 32 | -25 | 34 |
| 17 | Фортуна Ситард | 32 | -16 | 29 |
| 18 | Йънг Утрехт | 31 | -23 | 28 |
| 19 | Дордрехт | 32 | -22 | 22 |
| 20 | Ахил '29 | 32 | -52 | 11 |
Хронология в първенството
| Йънг Аякс | |
| Йънг Утрехт | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Йънг Аякс | Йънг Аякс | Йънг Утрехт | Йънг Утрехт | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ВВВ Венло | 0 - 4 | 0 - 4 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 2 | Йънг Аякс | - | - | - | 2 - 2 | |||
| 3 | Волендам | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 4 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 4 | Йънг ПСВ | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 5 | Камбур | 1 - 3 | 4 - 2 | 4 - 2 | ||||
| 6 | МВВ Маастрихт | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 2 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 7 | НАК Бреда | 2 - 1 | 4 - 3 | 2 - 1 | 0 - 2 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 8 | Алмере Сити | 6 - 3 | 1 - 4 | 6 - 3 | 1 - 1 | |||
| 9 | Ваалвийк | 4 - 1 | 3 - 2 | 4 - 1 | 1 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 10 | Еммен | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 3 - 1 | |||
| 11 | ФК Айндховен | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 12 | Хелмонд Спорт | 2 - 4 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 13 | Де Граафшап | 4 - 2 | 3 - 2 | 4 - 2 | 3 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 14 | Ден Бош | 5 - 2 | 1 - 2 | 5 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 15 | Телстар | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 16 | ТОП Ос | 7 - 0 | 0 - 3 | 7 - 0 | 4 - 2 | 4 - 2 | ||
| 17 | Фортуна Ситард | 2 - 1 | 5 - 2 | 2 - 1 | 3 - 0 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 18 | Йънг Утрехт | 2 - 2 | - | - | - | |||
| 19 | Дордрехт | 0 - 2 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 20 | Ахил '29 | 7 - 1 | 2 - 3 | 7 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Йънг Аякс | Йънг Утрехт | |
| Позиция | 2 | 18 |
| Точки | 58 | 28 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 20 |
| Точки | 34 | 6 |
Форма в шампионата
| Йънг Аякс | Йънг Утрехт | |
|
Победи
Равни Загуби |
17
7 7 |
7
7 17 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
4 1 |
1
3 11 |
Голове в шампионата
| Йънг Аякс | Йънг Утрехт | |
|
Вкарани
Получени |
78
48 |
38
61 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
44
20 |
15
38 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 7.00 | 11.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.06 | 1.11 | 4.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.06 | 10.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 8.00 | 1.08 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 4.00 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 2.00 | 1.73 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.04.2017 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
