Приятелски Срещи - Клубни
19:00
Йънг Бойс
(Швейцария)
Вил
(Швейцария)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 5.38 | 6.49 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.09 | 3.10 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.05 | 1.11 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.90 | 1.38 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.80 | 1.92 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.65 | 2.12 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.07.2024 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Берн, а гостите от Вил. Разстоянието между двата града е 133.5 км.
Отговорна Игра
Йънг Бойс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.07.2024 | Приятелски срещи | Йънг Бойс | 1 - 0 | Аарау | 1.29 | 5.03 | 8.07 |
| 10.07.2024 | Приятелски срещи | Кривбас Кривой Рог | 2 - 2 | Йънг Бойс | 4.54 | 3.96 | 1.64 |
| 06.07.2024 | Приятелски срещи | Вестерло | 1 - 0 | Йънг Бойс | 4.96 | 4.25 | 1.49 |
| 02.07.2024 | Приятелски срещи | Йънг Бойс | 4 - 0 | Ксамакс | 1.31 | 5.26 | 6.59 |
| 28.06.2024 | Приятелски срещи | Йънг Бойс | 0 - 2 | Тун | - | - | - |
| 25.05.2024 | Група за Титлата | Йънг Бойс | 3 - 0 | Винтертур | 1.40 | 5.04 | 5.92 |
| 20.05.2024 | Група за Титлата | Сервет | 0 - 1 | Йънг Бойс | 2.02 | 3.78 | 3.11 |
| 16.05.2024 | Група за Титлата | Йънг Бойс | 3 - 1 | Санкт Гален | 1.96 | 3.94 | 3.14 |
| 11.05.2024 | Група за Титлата | Йънг Бойс | 0 - 1 | Лугано | 1.93 | 3.83 | 3.28 |
| 05.05.2024 | Група за Титлата | Цюрих | 0 - 2 | Йънг Бойс | 2.53 | 3.42 | 2.52 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Вил - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.07.2024 | Приятелски срещи | Брюл Санкт Гален | 1 - 5 | Вил | - | - | - |
| 28.06.2024 | Приятелски срещи | Фрайбург II | 0 - 1 | Вил | - | - | - |
| 22.06.2024 | Приятелски срещи | Цюрих | 5 - 4 | Вил | 1.17 | 6.59 | 10.96 |
| 20.05.2024 | Чалъндж Лига | Вил | 0 - 3 | Тун | 3.44 | 3.70 | 1.82 |
| 17.05.2024 | Чалъндж Лига | Аарау | 0 - 4 | Вил | 2.51 | 3.46 | 2.37 |
| 09.05.2024 | Чалъндж Лига | Вил | 3 - 1 | Баден | 1.58 | 3.81 | 4.73 |
| 03.05.2024 | Чалъндж Лига | Сион | 4 - 0 | Вил | 1.47 | 4.08 | 5.48 |
| 27.04.2024 | Чалъндж Лига | Вил | 0 - 1 | Шафхаузен | 2.00 | 3.32 | 3.24 |
| 23.04.2024 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 2 - 2 | Вил | 2.44 | 3.23 | 2.57 |
| 20.04.2024 | Чалъндж Лига | Вадуц | 3 - 1 | Вил | 2.31 | 3.40 | 2.61 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 7 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.01.2024 | Приятелски срещи | Йънг Бойс | 1 - 0 | Вил | 1.29 | 5.12 | 8.54 |
| 26.01.2019 | Приятелски срещи | Йънг Бойс | 4 - 2 | Вил | 1.27 | 5.31 | 7.96 |
| 15.07.2014 | Приятелски срещи | Йънг Бойс | 1 - 1 | Вил | 1.32 | 5.09 | 6.30 |
| 09.12.2012 | Купа на Швейцария | Вил | 3 - 3 | Йънг Бойс | 4.92 | 3.94 | 1.55 |
| 02.07.2012 | Приятелски срещи | Йънг Бойс | 3 - 0 | Вил | 1.36 | 4.45 | 6.71 |
| 15.03.2007 | Купа на Швейцария | Вил | 2 - 1 | Йънг Бойс | 4.99 | 3.47 | 1.60 |
| 24.04.2004 | Суперлига | Йънг Бойс | 5 - 1 | Вил | - | - | - |
| 17.03.2004 | Суперлига | Вил | 1 - 3 | Йънг Бойс | - | - | - |
| 26.10.2003 | Суперлига | Вил | 0 - 1 | Йънг Бойс | - | - | - |
| 09.08.2003 | Суперлига | Йънг Бойс | 2 - 1 | Вил | - | - | - |
В последните 10 директни срещи домакините имат 7 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Йънг Бойс имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 5 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 5.38 | 6.49 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.09 | 3.10 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.05 | 1.11 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.90 | 1.38 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.80 | 1.92 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.65 | 2.12 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.07.2024 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра