Швейцария - Купа на Швейцария (2016 - 2017)
сряда, 1 март, 2017
20:30
2 - 2
(2 - 0, 0 - 2, 3 - 5)
Краен победител Винтертур
с резултат 3 - 5 в продълженията
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
7.50 |
13.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.05 |
1.10 |
5.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.05 |
11.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
11.00 |
1.05 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
2.50 |
1.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
01.03.2017 16:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Берн, а гостите от Винтертур.
Разстоянието между двата града е 115.9 км.
Мачът ще се играе на стадион
Стад дьо Сюис,
който има капацитет от
31 120 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Стад дьо Сюис.
Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Йънг Бойс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 25.02.2017 |
Суперлига |
Грасхопърс |
2 - 3 |
Йънг Бойс |
3.59 |
3.61 |
1.88 |
| 18.02.2017 |
Суперлига |
Йънг Бойс |
2 - 2 |
Санкт Гален |
1.42 |
4.62 |
6.02 |
| 12.02.2017 |
Суперлига |
Люцерн |
4 - 1 |
Йънг Бойс |
2.43 |
3.51 |
2.55 |
| 05.02.2017 |
Суперлига |
Йънг Бойс |
3 - 1 |
Сион |
1.82 |
3.67 |
3.72 |
| 28.01.2017 |
Приятелски срещи |
Йънг Бойс |
1 - 1 |
Ксамакс |
1.40 |
4.50 |
5.67 |
| 18.01.2017 |
Приятелски срещи |
Йънг Бойс |
2 - 0 |
Вюрцбургер Кикерс |
2.40 |
3.60 |
2.40 |
| 15.01.2017 |
Приятелски срещи |
Йънг Бойс |
1 - 2 |
Хановер 96 |
2.44 |
3.81 |
2.27 |
| 10.01.2017 |
Приятелски срещи |
Йънг Бойс |
3 - 4 |
Шафхаузен |
1.21 |
5.65 |
8.89 |
| 11.12.2016 |
Суперлига |
Тун |
2 - 3 |
Йънг Бойс |
3.18 |
3.51 |
2.03 |
| 08.12.2016 |
ЛЕ група B |
Йънг Бойс |
3 - 0 |
Астана |
1.62 |
4.04 |
5.44 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 7 домакинства.
Винтертур - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 25.02.2017 |
Чалъндж Лига |
Шафхаузен |
2 - 1 |
Винтертур |
1.92 |
3.43 |
3.48 |
| 20.02.2017 |
Чалъндж Лига |
Винтертур |
2 - 1 |
Волен |
2.27 |
3.15 |
2.92 |
| 11.02.2017 |
Чалъндж Лига |
Винтертур |
1 - 4 |
Сервет |
2.77 |
3.26 |
2.32 |
| 04.02.2017 |
Чалъндж Лига |
Киасо |
4 - 1 |
Винтертур |
2.46 |
3.05 |
2.74 |
| 14.01.2017 |
Приятелски срещи |
Грасхопърс |
3 - 1 |
Винтертур |
1.49 |
4.03 |
5.11 |
| 06.01.2017 |
Приятелски срещи |
Санкт Гален |
4 - 1 |
Винтертур |
1.86 |
3.88 |
3.30 |
| 12.12.2016 |
Чалъндж Лига |
Винтертур |
0 - 2 |
Цюрих |
6.43 |
4.42 |
1.39 |
| 03.12.2016 |
Чалъндж Лига |
Сервет |
1 - 1 |
Винтертур |
1.86 |
3.45 |
3.66 |
| 27.11.2016 |
Чалъндж Лига |
Винтертур |
0 - 1 |
Шафхаузен |
2.15 |
3.27 |
3.02 |
| 19.11.2016 |
Чалъндж Лига |
Волен |
1 - 0 |
Винтертур |
2.69 |
3.31 |
2.35 |
Общо 1 победа, 1 равенство и 8 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 5 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 24.06.2014 |
Приятелски срещи |
Йънг Бойс |
3 - 1 |
Винтертур |
1.43 |
4.33 |
5.42 |
| 09.07.2013 |
Приятелски срещи |
Йънг Бойс |
1 - 1 |
Винтертур |
- |
- |
- |
| 02.02.2013 |
Приятелски срещи |
Винтертур |
0 - 2 |
Йънг Бойс |
4.00 |
3.75 |
1.65 |
| 27.11.2011 |
Купа на Швейцария |
Винтертур |
1 - 1 |
Йънг Бойс |
6.97 |
4.40 |
1.38 |
| 28.01.2011 |
Приятелски срещи |
Йънг Бойс |
1 - 1 |
Винтертур |
1.27 |
5.00 |
8.33 |
| 07.07.2010 |
Приятелски срещи |
Йънг Бойс |
4 - 2 |
Винтертур |
1.45 |
3.92 |
5.87 |
В последните 6 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
нямат победа
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Йънг Бойс имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите нямат победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Йънг Бойс класиране в Суперлига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Базел |
22 |
19 |
2 |
1 |
62 |
19 |
+43 |
59 |
| 2 |
Йънг Бойс |
22 |
12 |
6 |
4 |
51 |
33 |
+18 |
42 |
| 3 |
Сион |
22 |
12 |
2 |
8 |
45 |
36 |
+9 |
38 |
| 4 |
Люцерн |
22 |
10 |
4 |
8 |
46 |
42 |
+4 |
34 |
| 5 |
Санкт Гален |
22 |
7 |
5 |
10 |
25 |
32 |
-7 |
26 |
| 6 |
Лугано |
22 |
6 |
7 |
9 |
28 |
40 |
-12 |
25 |
| 7 |
Тун |
22 |
5 |
8 |
9 |
29 |
40 |
-11 |
23 |
| 8 |
Грасхопърс |
22 |
6 |
4 |
12 |
28 |
40 |
-12 |
22 |
| 9 |
Лозана Спорт |
22 |
5 |
4 |
13 |
38 |
45 |
-7 |
19 |
| 10 |
Вадуц |
22 |
4 |
6 |
12 |
28 |
53 |
-25 |
18 |
Винтертур класиране в Чалъндж Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Цюрих |
22 |
17 |
4 |
1 |
58 |
14 |
+44 |
55 |
| 2 |
Ксамакс |
22 |
14 |
4 |
4 |
41 |
22 |
+19 |
46 |
| 3 |
Сервет |
22 |
11 |
4 |
7 |
35 |
32 |
+3 |
37 |
| 4 |
Аарау |
22 |
9 |
6 |
7 |
36 |
38 |
-2 |
33 |
| 5 |
Ле Монт |
22 |
6 |
7 |
9 |
17 |
26 |
-9 |
25 |
| 6 |
Вил |
21 |
7 |
6 |
8 |
25 |
24 |
+1 |
24 |
| 7 |
Волен |
22 |
7 |
1 |
14 |
26 |
42 |
-16 |
22 |
| 8 |
Киасо |
22 |
5 |
6 |
11 |
26 |
34 |
-8 |
21 |
| 9 |
Винтертур |
22 |
5 |
6 |
11 |
22 |
37 |
-15 |
21 |
| 10 |
Шафхаузен |
21 |
5 |
2 |
14 |
27 |
44 |
-17 |
17 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
7.50 |
13.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.05 |
1.10 |
5.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.05 |
11.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
11.00 |
1.05 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
2.50 |
1.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
01.03.2017 16:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите