Нидерландия - Ерсте Дивизи (2017 - 2018)
21:00
Йънг ПСВ
Волендам
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 3.75 | 3.79 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.25 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.50 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.60 | 1.47 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.61 | 2.20 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.03.2018 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Айндховен, а гостите от Волендам. Разстоянието между двата града е 120.5 км. Мачът ще се играе на стадион Филипс, който има капацитет от 36 500 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Филипс. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Йънг ПСВ - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.03.2018 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 1 - 1 | Камбур | 1.80 | 3.64 | 3.71 |
| 09.03.2018 | Ерсте Дивизи | Ваалвийк | 3 - 2 | Йънг ПСВ | 3.18 | 3.51 | 2.01 |
| 05.03.2018 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 1 - 1 | Еммен | 2.33 | 3.36 | 2.66 |
| 26.02.2018 | Ерсте Дивизи | Йънг АЗ Алкмаар | 2 - 1 | Йънг ПСВ | 3.36 | 3.68 | 1.89 |
| 19.02.2018 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 2 - 1 | Ден Бош | 1.54 | 4.20 | 4.67 |
| 08.02.2018 | Ерсте Дивизи | НЕК Ниймеген | 2 - 0 | Йънг ПСВ | 1.42 | 4.57 | 5.75 |
| 05.02.2018 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 1 - 0 | МВВ Маастрихт | 1.54 | 4.25 | 4.70 |
| 29.01.2018 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 4 - 1 | ФК Айндховен | 1.70 | 3.99 | 3.89 |
| 19.01.2018 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 2 - 3 | Йънг ПСВ | 1.61 | 4.18 | 4.28 |
| 12.01.2018 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 1 - 2 | Хелмонд Спорт | 2.00 | 3.64 | 3.11 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Волендам - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.03.2018 | Ерсте Дивизи | Волендам | 2 - 2 | МВВ Маастрихт | 1.91 | 3.51 | 3.48 |
| 09.03.2018 | Ерсте Дивизи | НЕК Ниймеген | 3 - 0 | Волендам | 1.36 | 4.69 | 6.74 |
| 02.03.2018 | Ерсте Дивизи | Волендам | 3 - 2 | ФК Айндховен | 1.54 | 4.23 | 4.79 |
| 23.02.2018 | Ерсте Дивизи | Телстар | 5 - 2 | Волендам | 2.22 | 3.55 | 2.72 |
| 16.02.2018 | Ерсте Дивизи | Волендам | 4 - 1 | Дордрехт | 1.63 | 4.01 | 4.27 |
| 09.02.2018 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 2 - 1 | Волендам | 1.55 | 4.15 | 4.70 |
| 02.02.2018 | Ерсте Дивизи | Волендам | 2 - 0 | Фортуна Ситард | 2.06 | 3.62 | 3.00 |
| 28.01.2018 | Ерсте Дивизи | Волендам | 4 - 3 | Го Ахед Игълс | 1.72 | 3.97 | 3.82 |
| 19.01.2018 | Ерсте Дивизи | Хелмонд Спорт | 1 - 4 | Волендам | 2.46 | 3.33 | 2.57 |
| 12.01.2018 | Ерсте Дивизи | Волендам | 3 - 1 | ТОП Ос | 1.55 | 4.21 | 4.70 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2017 | Ерсте Дивизи | Волендам | 1 - 0 | Йънг ПСВ | 2.05 | 3.44 | 3.21 |
| 10.04.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 2 - 0 | Волендам | 2.13 | 3.43 | 3.03 |
| 25.11.2016 | Ерсте Дивизи | Волендам | 1 - 0 | Йънг ПСВ | 1.50 | 4.07 | 5.63 |
| 12.02.2016 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 2 - 2 | Волендам | 2.30 | 3.46 | 2.71 |
| 11.09.2015 | Ерсте Дивизи | Волендам | 3 - 0 | Йънг ПСВ | 1.73 | 3.78 | 4.01 |
| 08.05.2015 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 2 - 0 | Волендам | 3.41 | 3.68 | 1.89 |
| 07.11.2014 | Ерсте Дивизи | Волендам | 1 - 0 | Йънг ПСВ | 1.51 | 4.04 | 5.30 |
| 21.03.2014 | Ерсте Дивизи | Волендам | 3 - 1 | Йънг ПСВ | 1.91 | 3.51 | 3.50 |
| 14.10.2013 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 3 - 0 | Волендам | 2.95 | 3.41 | 2.12 |
В последните 9 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 5 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Йънг ПСВ имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Ерсте Дивизи класиране към 16.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | НЕК Ниймеген | 29 | +31 | 59 |
| 2 | Йънг Аякс | 29 | +29 | 58 |
| 3 | Фортуна Ситард | 29 | +27 | 53 |
| 4 | Телстар | 29 | +6 | 51 |
| 5 | Еммен | 29 | +11 | 49 |
| 6 | Де Граафшап | 29 | +23 | 45 |
| 7 | Йънг ПСВ | 29 | +5 | 45 |
| 8 | Дордрехт | 29 | -13 | 43 |
| 9 | ТОП Ос | 29 | -4 | 40 |
| 10 | МВВ Маастрихт | 29 | +2 | 39 |
| 11 | Алмере Сити | 29 | -5 | 39 |
| 12 | Ден Бош | 29 | +8 | 38 |
| 13 | Камбур | 29 | -4 | 38 |
| 14 | Волендам | 29 | -7 | 36 |
| 15 | Йънг АЗ Алкмаар | 29 | -13 | 33 |
| 16 | Хелмонд Спорт | 29 | -7 | 31 |
| 17 | ФК Айндховен | 29 | -25 | 31 |
| 18 | Го Ахед Игълс | 29 | -11 | 30 |
| 19 | Ваалвийк | 29 | -19 | 27 |
| 20 | Йънг Утрехт | 29 | -34 | 17 |
Хронология в първенството
| Йънг ПСВ | |
| Волендам | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Йънг ПСВ | Йънг ПСВ | Волендам | Волендам | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | НЕК Ниймеген | 3 - 3 | 2 - 0 | 3 - 3 | 0 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 2 | Йънг Аякс | 0 - 3 | 0 - 3 | 7 - 0 | 7 - 0 | |||
| 3 | Фортуна Ситард | 2 - 3 | 2 - 3 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 4 | Телстар | 6 - 0 | 6 - 0 | 3 - 4 | 5 - 2 | 5 - 2 | ||
| 5 | Еммен | 1 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 2 - 3 | |||
| 6 | Де Граафшап | 2 - 2 | 2 - 3 | 2 - 2 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 7 | Йънг ПСВ | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 8 | Дордрехт | 2 - 3 | 4 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 9 | ТОП Ос | 0 - 3 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 10 | МВВ Маастрихт | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 11 | Алмере Сити | 3 - 2 | 3 - 2 | 1 - 1 | ||||
| 12 | Ден Бош | 2 - 1 | 5 - 0 | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 13 | Камбур | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | |||
| 14 | Волендам | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 15 | Йънг АЗ Алкмаар | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 16 | Хелмонд Спорт | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 2 | 1 - 4 | 1 - 4 | |
| 17 | ФК Айндховен | 4 - 1 | 1 - 2 | 4 - 1 | 3 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 18 | Го Ахед Игълс | 1 - 1 | 4 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 19 | Ваалвийк | 3 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||
| 20 | Йънг Утрехт | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | ||||
Класиране в шампионата
| Йънг ПСВ | Волендам | |
| Позиция | 7 | 14 |
| Точки | 45 | 36 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 17 |
| Точки | 25 | 11 |
Форма в шампионата
| Йънг ПСВ | Волендам | |
|
Победи
Равни Загуби |
13
6 10 |
10
6 13 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
4 4 |
3
2 9 |
Голове в шампионата
| Йънг ПСВ | Волендам | |
|
Вкарани
Получени |
51
46 |
46
53 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
32
23 |
17
30 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 3.75 | 3.79 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.25 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.50 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.60 | 1.47 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.61 | 2.20 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.03.2018 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
