Нидерландия - Ерсте Дивизи (2016 - 2017)
вторник, 25 април, 2017
21:00
21:00
Йънг Утрехт
Ден Бош
5 - 0
(3 - 0, 2 - 0)
Прогнози на потребителите
1 33% за Йънг Утрехт
X 17% за равен
2 50% за Ден Бош
Общо гласували: 6
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.80 | 2.90 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.25 | 1.73 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.15 | 1.67 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.04.2017 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Утрехт, а гостите от Хертогенбош. Разстоянието между двата града е 45.3 км. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Йънг Утрехт - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2017 | Ерсте Дивизи | Телстар | 3 - 1 | Йънг Утрехт | 1.97 | 3.50 | 3.33 |
| 17.04.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 0 - 2 | Камбур | 7.52 | 4.59 | 1.34 |
| 14.04.2017 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 2 - 1 | Йънг Утрехт | 1.26 | 5.70 | 8.06 |
| 10.04.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 2 - 1 | ТОП Ос | 2.09 | 3.76 | 2.86 |
| 03.04.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Аякс | 2 - 0 | Йънг Утрехт | 1.21 | 6.20 | 9.57 |
| 17.03.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 3 - 1 | ФК Айндховен | 4.03 | 3.80 | 1.71 |
| 13.03.2017 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 4 - 1 | Йънг Утрехт | 1.33 | 4.63 | 7.86 |
| 10.03.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 0 - 1 | Ахил '29 | 1.68 | 3.72 | 4.36 |
| 06.03.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 0 - 0 | ВВВ Венло | 7.51 | 4.55 | 1.35 |
| 24.02.2017 | Ерсте Дивизи | Хелмонд Спорт | 1 - 1 | Йънг Утрехт | 1.60 | 3.92 | 4.65 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Ден Бош - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2017 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 1 - 1 | Фортуна Ситард | 2.48 | 3.39 | 2.53 |
| 17.04.2017 | Ерсте Дивизи | Хелмонд Спорт | 2 - 0 | Ден Бош | 2.12 | 3.43 | 3.01 |
| 14.04.2017 | Ерсте Дивизи | Ахил '29 | 2 - 1 | Ден Бош | 3.25 | 3.50 | 2.00 |
| 07.04.2017 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 2 - 1 | МВВ Маастрихт | 3.38 | 3.50 | 1.95 |
| 31.03.2017 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 4 - 2 | Ден Бош | 1.72 | 3.78 | 4.06 |
| 17.03.2017 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 1 - 1 | Ваалвийк | 2.28 | 3.40 | 2.74 |
| 13.03.2017 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 0 - 2 | ВВВ Венло | 5.01 | 3.80 | 1.59 |
| 10.03.2017 | Ерсте Дивизи | Камбур | 0 - 1 | Ден Бош | 1.34 | 4.68 | 7.32 |
| 03.03.2017 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 1 - 1 | Еммен | 2.49 | 3.29 | 2.57 |
| 24.02.2017 | Ерсте Дивизи | Телстар | 2 - 0 | Ден Бош | 2.56 | 3.34 | 2.48 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.2016 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 1 - 0 | Йънг Утрехт | 1.74 | 3.68 | 4.07 |
Ерсте Дивизи класиране към 25.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ВВВ Венло | 36 | +42 | 77 |
| 2 | Йънг Аякс | 36 | +35 | 70 |
| 3 | Камбур | 36 | +34 | 68 |
| 4 | Йънг ПСВ | 36 | +26 | 63 |
| 5 | Волендам | 36 | +20 | 59 |
| 6 | МВВ Маастрихт | 36 | +12 | 58 |
| 7 | Алмере Сити | 36 | +10 | 58 |
| 8 | НАК Бреда | 36 | +10 | 58 |
| 9 | Еммен | 36 | +9 | 52 |
| 10 | ФК Айндховен | 36 | -4 | 52 |
| 11 | Ваалвийк | 36 | -11 | 50 |
| 12 | Де Граафшап | 36 | +8 | 49 |
| 13 | Хелмонд Спорт | 36 | -16 | 47 |
| 14 | Ден Бош | 36 | -15 | 42 |
| 15 | Телстар | 36 | -16 | 40 |
| 16 | ТОП Ос | 36 | -26 | 38 |
| 17 | Фортуна Ситард | 36 | -13 | 36 |
| 18 | Йънг Утрехт | 36 | -29 | 31 |
| 19 | Дордрехт | 36 | -25 | 24 |
| 20 | Ахил '29 | 36 | -51 | 18 |
Хронология в първенството
| Йънг Утрехт | |
| Ден Бош | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Йънг Утрехт | Йънг Утрехт | Ден Бош | Ден Бош | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ВВВ Венло | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 2 | Йънг Аякс | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 2 | 1 - 2 | 5 - 2 | 5 - 2 | |
| 3 | Камбур | 0 - 2 | 4 - 2 | 0 - 2 | 3 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 4 | Йънг ПСВ | 0 - 2 | 2 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 5 - 4 | 5 - 4 | |
| 5 | Волендам | 2 - 4 | 2 - 2 | 2 - 4 | 2 - 5 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 6 | МВВ Маастрихт | 1 - 2 | 4 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 7 | Алмере Сити | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 3 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 8 | НАК Бреда | 0 - 2 | 4 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 9 | Еммен | 3 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 10 | ФК Айндховен | 3 - 1 | 2 - 1 | 3 - 1 | 0 - 2 | 4 - 2 | 4 - 2 | |
| 11 | Ваалвийк | 1 - 3 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 12 | Де Граафшап | 3 - 2 | 3 - 1 | 3 - 2 | 2 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 13 | Хелмонд Спорт | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 14 | Ден Бош | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 15 | Телстар | 2 - 1 | 3 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 16 | ТОП Ос | 2 - 1 | 4 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 17 | Фортуна Ситард | 3 - 0 | 4 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | 0 - 4 | 0 - 4 | |
| 18 | Йънг Утрехт | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 19 | Дордрехт | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 20 | Ахил '29 | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Йънг Утрехт | Ден Бош | |
| Позиция | 18 | 14 |
| Точки | 31 | 42 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 12 |
| Точки | 25 | 15 |
Форма в шампионата
| Йънг Утрехт | Ден Бош | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
7 21 |
11
9 16 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
4 7 |
4
3 11 |
Голове в шампионата
| Йънг Утрехт | Ден Бош | |
|
Вкарани
Получени |
42
71 |
47
62 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
25
26 |
25
38 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.80 | 2.90 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.25 | 1.73 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.15 | 1.67 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.04.2017 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 33% за Йънг Утрехт
X 17% за равен
2 50% за Ден Бош
Общо гласували: 6
