Нидерландия - Ерсте Дивизи (2016 - 2017)
петък, 17 март, 2017
21:00
21:00
Йънг Утрехт
ФК Айндховен
3 - 1
(2 - 0, 1 - 1)
Прогнози на потребителите
1 38% за Йънг Утрехт
X 15% за равен
2 46% за ФК Айндховен
Общо гласували: 13
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.20 | 4.00 | 1.73 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 1.25 | 1.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.25 | 1.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.25 | 1.62 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.03.2017 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Утрехт, а гостите от Айндховен. Разстоянието между двата града е 76.3 км. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Йънг Утрехт - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.03.2017 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 4 - 1 | Йънг Утрехт | 1.33 | 4.63 | 7.86 |
| 10.03.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 0 - 1 | Ахил '29 | 1.68 | 3.72 | 4.36 |
| 06.03.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 0 - 0 | ВВВ Венло | 7.51 | 4.55 | 1.35 |
| 24.02.2017 | Ерсте Дивизи | Хелмонд Спорт | 1 - 1 | Йънг Утрехт | 1.60 | 3.92 | 4.65 |
| 17.02.2017 | Ерсте Дивизи | Фортуна Ситард | 4 - 1 | Йънг Утрехт | 1.79 | 3.66 | 3.85 |
| 13.02.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 2 - 4 | Волендам | 3.81 | 3.71 | 1.78 |
| 06.02.2017 | Ерсте Дивизи | Ваалвийк | 1 - 2 | Йънг Утрехт | 1.78 | 3.68 | 3.84 |
| 03.02.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 0 - 2 | Йънг ПСВ | 2.76 | 3.35 | 2.30 |
| 30.01.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 3 - 2 | Де Граафшап | 2.90 | 3.49 | 2.16 |
| 20.01.2017 | Ерсте Дивизи | Дордрехт | 3 - 0 | Йънг Утрехт | 1.96 | 3.57 | 3.28 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
ФК Айндховен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.03.2017 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 0 - 5 | Йънг ПСВ | 2.20 | 3.24 | 3.03 |
| 10.03.2017 | Ерсте Дивизи | Еммен | 2 - 0 | ФК Айндховен | 2.00 | 3.40 | 3.32 |
| 03.03.2017 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 4 - 2 | Телстар | 1.52 | 4.00 | 5.35 |
| 24.02.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Аякс | 1 - 1 | ФК Айндховен | 1.58 | 4.06 | 4.62 |
| 19.02.2017 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 0 - 0 | ФК Айндховен | 1.82 | 3.61 | 3.78 |
| 10.02.2017 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 1 - 2 | ТОП Ос | 1.44 | 4.61 | 5.49 |
| 06.02.2017 | Ерсте Дивизи | Ахил '29 | 4 - 3 | ФК Айндховен | 5.65 | 4.12 | 1.48 |
| 03.02.2017 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 4 - 1 | Алмере Сити | 1.99 | 3.58 | 3.20 |
| 27.01.2017 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 3 - 0 | Ваалвийк | 1.83 | 3.66 | 3.62 |
| 20.01.2017 | Ерсте Дивизи | Волендам | 3 - 1 | ФК Айндховен | 1.51 | 4.15 | 5.30 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2016 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 2 - 1 | Йънг Утрехт | 1.47 | 4.13 | 5.90 |
Ерсте Дивизи класиране към 17.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ВВВ Венло | 30 | +47 | 69 |
| 2 | Йънг Аякс | 30 | +31 | 58 |
| 3 | МВВ Маастрихт | 30 | +15 | 54 |
| 4 | Йънг ПСВ | 30 | +22 | 53 |
| 5 | Волендам | 30 | +20 | 53 |
| 6 | Камбур | 30 | +20 | 52 |
| 7 | Алмере Сити | 30 | +9 | 50 |
| 8 | НАК Бреда | 30 | +8 | 50 |
| 9 | Ваалвийк | 30 | +2 | 48 |
| 10 | Еммен | 30 | +7 | 43 |
| 11 | ФК Айндховен | 30 | -6 | 43 |
| 12 | Хелмонд Спорт | 30 | -12 | 38 |
| 13 | Ден Бош | 30 | -11 | 37 |
| 14 | Де Граафшап | 30 | +1 | 36 |
| 15 | Телстар | 30 | -12 | 33 |
| 16 | ТОП Ос | 30 | -27 | 31 |
| 17 | Фортуна Ситард | 30 | -17 | 25 |
| 18 | Йънг Утрехт | 30 | -25 | 25 |
| 19 | Дордрехт | 30 | -24 | 19 |
| 20 | Ахил '29 | 30 | -48 | 10 |
Хронология в първенството
| Йънг Утрехт | |
| ФК Айндховен | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Йънг Утрехт | Йънг Утрехт | ФК Айндховен | ФК Айндховен | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ВВВ Венло | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 2 | Йънг Аякс | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 3 | МВВ Маастрихт | 1 - 2 | 4 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 4 | Йънг ПСВ | 0 - 2 | 2 - 0 | 0 - 2 | 0 - 5 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 5 | Волендам | 2 - 4 | 2 - 2 | 2 - 4 | 0 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 6 | Камбур | 4 - 2 | 2 - 0 | |||||
| 7 | Алмере Сити | 1 - 1 | 1 - 1 | 4 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | ||
| 8 | НАК Бреда | 0 - 2 | 4 - 1 | 0 - 2 | 6 - 2 | |||
| 9 | Ваалвийк | 1 - 3 | 1 - 2 | 1 - 3 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 10 | Еммен | 3 - 1 | 3 - 1 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 11 | ФК Айндховен | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 12 | Хелмонд Спорт | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 13 | Ден Бош | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||||
| 14 | Де Граафшап | 3 - 2 | 3 - 1 | 3 - 2 | 2 - 1 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 15 | Телстар | 2 - 1 | 2 - 1 | 4 - 2 | 1 - 4 | 1 - 4 | ||
| 16 | ТОП Ос | 4 - 2 | 1 - 2 | 6 - 2 | 6 - 2 | |||
| 17 | Фортуна Ситард | 3 - 0 | 4 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 18 | Йънг Утрехт | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 19 | Дордрехт | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | |||
| 20 | Ахил '29 | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 4 - 3 | 4 - 3 | |
Класиране в шампионата
| Йънг Утрехт | ФК Айндховен | |
| Позиция | 18 | 11 |
| Точки | 25 | 43 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 17 | 15 |
| Точки | 19 | 12 |
Форма в шампионата
| Йънг Утрехт | ФК Айндховен | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
7 17 |
13
4 13 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
4 6 |
3
3 9 |
Голове в шампионата
| Йънг Утрехт | ФК Айндховен | |
|
Вкарани
Получени |
35
60 |
49
55 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
20
22 |
18
35 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.20 | 4.00 | 1.73 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 1.25 | 1.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.25 | 1.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.25 | 1.62 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.03.2017 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 38% за Йънг Утрехт
X 15% за равен
2 46% за ФК Айндховен
Общо гласували: 13
