Нидерландия - Ерсте Дивизи (2017 - 2018)
21:00
Йънг Утрехт
Камбур
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.75 | 4.50 | 1.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.62 | 1.19 | 1.16 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.00 | 1.22 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.25 | 1.61 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.01.2018 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Утрехт, а гостите от Леуварден. Разстоянието между двата града е 131.9 км. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Йънг Утрехт - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.01.2018 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 2 - 0 | Йънг Утрехт | 1.65 | 3.93 | 4.25 |
| 12.01.2018 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 0 - 2 | Дордрехт | 2.36 | 3.39 | 2.65 |
| 23.12.2017 | Ерсте Дивизи | Фортуна Ситард | 3 - 1 | Йънг Утрехт | 1.21 | 6.10 | 9.40 |
| 15.12.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 0 - 1 | Телстар | 3.10 | 3.64 | 2.02 |
| 08.12.2017 | Ерсте Дивизи | Волендам | 2 - 1 | Йънг Утрехт | 1.43 | 4.46 | 5.88 |
| 04.12.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 1 - 2 | Еммен | 3.38 | 3.68 | 1.91 |
| 27.11.2017 | Ерсте Дивизи | Го Ахед Игълс | 0 - 0 | Йънг Утрехт | 1.48 | 4.30 | 5.29 |
| 24.11.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 2 - 4 | Алмере Сити | 2.96 | 3.52 | 2.13 |
| 20.11.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 2 - 0 | Йънг Утрехт | 1.53 | 4.15 | 5.00 |
| 03.11.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 1 - 2 | ФК Айндховен | 3.18 | 3.61 | 1.99 |
Общо 1 равенство и 9 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 загуби в последните 5 домакинства.
Камбур - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.01.2018 | Ерсте Дивизи | Йънг Аякс | 3 - 2 | Камбур | 1.53 | 4.26 | 4.83 |
| 15.01.2018 | Ерсте Дивизи | Йънг АЗ Алкмаар | 0 - 1 | Камбур | 4.22 | 3.96 | 1.65 |
| 12.01.2018 | Ерсте Дивизи | Камбур | 3 - 2 | Де Граафшап | 2.39 | 3.42 | 2.61 |
| 22.12.2017 | Ерсте Дивизи | Хелмонд Спорт | 3 - 0 | Камбур | 3.10 | 3.45 | 2.07 |
| 15.12.2017 | Ерсте Дивизи | Камбур | 3 - 0 | Дордрехт | 1.31 | 4.90 | 7.86 |
| 01.12.2017 | Ерсте Дивизи | Камбур | 2 - 1 | Телстар | 1.66 | 3.95 | 4.24 |
| 27.11.2017 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 2 - 1 | Камбур | 2.69 | 3.45 | 2.31 |
| 24.11.2017 | Ерсте Дивизи | Камбур | 2 - 2 | Ден Бош | 1.49 | 4.15 | 5.48 |
| 17.11.2017 | Ерсте Дивизи | Камбур | 1 - 0 | Фортуна Ситард | 1.81 | 3.75 | 3.64 |
| 03.11.2017 | Ерсте Дивизи | НЕК Ниймеген | 3 - 1 | Камбур | 1.79 | 3.65 | 3.84 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.09.2017 | Ерсте Дивизи | Камбур | 2 - 2 | Йънг Утрехт | 1.20 | 6.03 | 9.94 |
| 17.04.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 0 - 2 | Камбур | 7.52 | 4.59 | 1.34 |
| 09.12.2016 | Ерсте Дивизи | Камбур | 4 - 2 | Йънг Утрехт | 1.22 | 5.83 | 9.72 |
В последните 3 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Йънг Утрехт имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.
Ерсте Дивизи класиране към 26.01.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фортуна Ситард | 21 | +27 | 44 |
| 2 | НЕК Ниймеген | 21 | +25 | 43 |
| 3 | Йънг Аякс | 21 | +21 | 42 |
| 4 | Телстар | 21 | +2 | 37 |
| 5 | Йънг ПСВ | 21 | +4 | 34 |
| 6 | Алмере Сити | 21 | +3 | 33 |
| 7 | ТОП Ос | 21 | -1 | 33 |
| 8 | Еммен | 21 | +6 | 32 |
| 9 | Де Граафшап | 21 | +12 | 29 |
| 10 | Ден Бош | 21 | +7 | 29 |
| 11 | ФК Айндховен | 21 | -10 | 28 |
| 12 | МВВ Маастрихт | 21 | -2 | 26 |
| 13 | Камбур | 21 | -5 | 26 |
| 14 | Дордрехт | 21 | -16 | 25 |
| 15 | Го Ахед Игълс | 21 | -5 | 23 |
| 16 | Волендам | 21 | -7 | 23 |
| 17 | Ваалвийк | 21 | -10 | 22 |
| 18 | Хелмонд Спорт | 21 | -10 | 19 |
| 19 | Йънг АЗ Алкмаар | 21 | -18 | 17 |
| 20 | Йънг Утрехт | 21 | -23 | 10 |
Хронология в първенството
| Йънг Утрехт | |
| Камбур | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Йънг Утрехт | Йънг Утрехт | Камбур | Камбур | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Фортуна Ситард | 3 - 1 | 1 - 0 | |||||
| 2 | НЕК Ниймеген | 3 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||||
| 3 | Йънг Аякс | 2 - 1 | 1 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | |||
| 4 | Телстар | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 5 | Йънг ПСВ | 2 - 0 | 0 - 1 | |||||
| 6 | Алмере Сити | 2 - 4 | 2 - 4 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 7 | ТОП Ос | 0 - 3 | 2 - 0 | 0 - 3 | 1 - 3 | |||
| 8 | Еммен | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 9 | Де Граафшап | 1 - 4 | 1 - 4 | 3 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 10 | Ден Бош | 1 - 0 | 2 - 2 | |||||
| 11 | ФК Айндховен | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 12 | МВВ Маастрихт | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 13 | Камбур | 2 - 2 | - | - | - | |||
| 14 | Дордрехт | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 3 - 0 | |||
| 15 | Го Ахед Игълс | 0 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||||
| 16 | Волендам | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 17 | Ваалвийк | 2 - 2 | 1 - 1 | |||||
| 18 | Хелмонд Спорт | 0 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 19 | Йънг АЗ Алкмаар | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 20 | Йънг Утрехт | - | - | - | 2 - 2 | |||
Класиране в шампионата
| Йънг Утрехт | Камбур | |
| Позиция | 20 | 13 |
| Точки | 10 | 26 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 20 | 13 |
| Точки | 7 | 11 |
Форма в шампионата
| Йънг Утрехт | Камбур | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
4 15 |
7
5 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
1 7 |
3
2 6 |
Голове в шампионата
| Йънг Утрехт | Камбур | |
|
Вкарани
Получени |
17
40 |
27
32 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
8
19 |
11
18 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.75 | 4.50 | 1.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.62 | 1.19 | 1.16 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.00 | 1.22 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.25 | 1.61 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.01.2018 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
