България - Втора ПФЛ (2026 - 2027)
неделя, 6 септември, 2026
19:00
19:00
Янтра Габрово
Марек Дупница
Прогнози на потребителите
1 100% за Янтра Габрово
X 0% за равен
2 0% за Марек Дупница
Общо гласували: 4
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Габрово, а гостите от Дупница. Разстоянието между двата града е 192.5 км. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Янтра Габрово - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Втора ПФЛ | Янтра Габрово | 2 - 0 | Пирин Благоевград | 1.13 | 6.38 | 13.11 |
| 29.08.2026 | Втора ПФЛ | Несебър | 1 - 1 | Янтра Габрово | 3.49 | 3.12 | 1.96 |
| 23.08.2026 | Втора ПФЛ | Янтра Габрово | 1 - 0 | Спортист Своге | 1.52 | 3.54 | 5.61 |
| 16.08.2026 | Втора ПФЛ | Добруджа Добрич | 0 - 1 | Янтра Габрово | 2.46 | 3.49 | 2.37 |
| 11.08.2026 | Втора ПФЛ | Янтра Габрово | 3 - 2 | Монтана | 2.16 | 3.12 | 3.02 |
| 03.08.2026 | Втора ПФЛ | Етър Велико Търново | 2 - 1 | Янтра Габрово | 1.75 | 3.50 | 3.87 |
| 25.07.2026 | Втора ПФЛ | Янтра Габрово | 0 - 2 | Спартак Плевен | 1.46 | 3.60 | 6.01 |
| 10.07.2026 | Приятелски срещи | Янтра Габрово | 1 - 1 | Фратрия Варна | - | - | - |
| 07.07.2026 | Приятелски срещи | Янтра Габрово | 0 - 2 | Спартак Плевен | - | - | - |
| 04.07.2026 | Приятелски срещи | Янтра Габрово | 3 - 2 | Лудогорец Р. II | - | - | - |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 7 домакинства.
Марек Дупница - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Втора ПФЛ | Марек Дупница | 1 - 0 | Несебър | 1.64 | 3.35 | 4.75 |
| 29.08.2026 | Втора ПФЛ | Спортист Своге | 0 - 0 | Марек Дупница | 2.13 | 3.04 | 3.11 |
| 23.08.2026 | Втора ПФЛ | Марек Дупница | 4 - 2 | Добруджа Добрич | 1.71 | 3.47 | 4.18 |
| 16.08.2026 | Втора ПФЛ | Монтана | 1 - 0 | Марек Дупница | 1.66 | 3.35 | 4.57 |
| 07.08.2026 | Втора ПФЛ | Етър Велико Търново | 1 - 0 | Марек Дупница | 1.68 | 3.34 | 4.55 |
| 01.08.2026 | Втора ПФЛ | Спартак Плевен | 2 - 1 | Марек Дупница | 2.18 | 2.85 | 3.16 |
| 25.07.2026 | Втора ПФЛ | Фратрия Варна | 0 - 1 | Марек Дупница | 1.34 | 4.08 | 7.58 |
| 11.07.2026 | Приятелски срещи | Пирин Благоевград | 0 - 2 | Марек Дупница | - | - | - |
| 03.07.2026 | Приятелски срещи | ЦСКА София | 3 - 0 | Марек Дупница | - | - | - |
| 27.06.2026 | Приятелски срещи | Септември София | 3 - 0 | Марек Дупница | - | - | - |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 8 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.03.2026 | Втора ПФЛ | Марек Дупница | 1 - 2 | Янтра Габрово | 2.46 | 2.77 | 2.78 |
| 24.08.2025 | Втора ПФЛ | Янтра Габрово | 1 - 0 | Марек Дупница | 1.55 | 3.45 | 5.26 |
| 08.12.2024 | Втора ПФЛ | Янтра Габрово | 1 - 1 | Марек Дупница | 1.68 | 3.13 | 4.59 |
| 28.07.2024 | Втора ПФЛ | Марек Дупница | 1 - 1 | Янтра Габрово | 2.10 | 2.78 | 3.41 |
| 20.05.2024 | Втора ПФЛ | Янтра Габрово | 1 - 2 | Марек Дупница | - | - | - |
| 03.11.2023 | Втора ПФЛ | Марек Дупница | 1 - 1 | Янтра Габрово | 2.33 | 2.85 | 3.00 |
| 11.12.2021 | Втора ПФЛ | Марек Дупница | 0 - 1 | Янтра Габрово | 1.69 | 3.46 | 4.71 |
| 04.08.2021 | Втора ПФЛ | Янтра Габрово | 0 - 0 | Марек Дупница | 1.70 | 3.52 | 4.37 |
В последните 8 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Янтра Габрово имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Втора ПФЛ класиране към 06.09.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фратрия Варна | 7 | +5 | 14 |
| 2 | Янтра Габрово | 7 | +2 | 13 |
| 3 | Вихрен Сандански | 6 | +5 | 12 |
| 4 | ЦСКА София II | 6 | +4 | 11 |
| 5 | Етър Велико Търново | 6 | +5 | 11 |
| 6 | Черноморец Бургас | 7 | +3 | 11 |
| 7 | Монтана | 6 | +4 | 10 |
| 8 | Марек Дупница | 7 | +1 | 10 |
| 9 | Берое | 6 | +3 | 10 |
| 10 | Несебър | 7 | +3 | 10 |
| 11 | Рилски Спортист | 7 | 0 | 9 |
| 12 | Хебър Пазарджик | 7 | -1 | 8 |
| 13 | Лудогорец Разград II | 7 | -3 | 8 |
| 14 | Локомотив Горна Оряховица | 6 | -4 | 7 |
| 15 | Спартак Плевен | 6 | -3 | 7 |
| 16 | Спортист Своге | 7 | -2 | 6 |
| 17 | Добруджа Добрич | 6 | -1 | 5 |
| 18 | Пирин Благоевград | 7 | -21 | 0 |
Хронология в първенството
| Янтра Габрово | |
| Марек Дупница | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Янтра Габрово | Янтра Габрово | Марек Дупница | Марек Дупница | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Фратрия Варна | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 2 | Янтра Габрово | - | - | - | ||||
| 3 | Вихрен Сандански | |||||||
| 4 | ЦСКА София II | |||||||
| 5 | Етър Велико Търново | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 6 | Черноморец Бургас | |||||||
| 7 | Монтана | 3 - 2 | 3 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 8 | Марек Дупница | - | - | - | ||||
| 9 | Берое | |||||||
| 10 | Несебър | 1 - 1 | 1 - 0 | |||||
| 11 | Рилски Спортист | |||||||
| 12 | Хебър Пазарджик | |||||||
| 13 | Лудогорец Разград II | |||||||
| 14 | Локомотив Горна Оряховица | |||||||
| 15 | Спартак Плевен | 0 - 2 | 0 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 16 | Спортист Своге | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 17 | Добруджа Добрич | 0 - 1 | 4 - 2 | |||||
| 18 | Пирин Благоевград | 2 - 0 | 2 - 0 | |||||
Представяне в Шампионата
| Янтра Габрово | Марек Дупница | |
| Победи | 4 | 3 |
| Равни | 1 | 1 |
| Загуби | 2 | 3 |
| Вкарани Голове | 9 | 7 |
| Получени Голове | 7 | 6 |
| Средно Вкарани | 1.29 | 1.00 |
| Средно Получени | 1.00 | 0.86 |
| Мачове Вкарал | 86% | 57% |
| Мачове Получил | 57% | 57% |
| Гол/Гол | 43% | 29% |
| Над 1.5 | 71% | 29% |
| Над 2.5 | 29% | 29% |
| Над 3.5 | 14% | 14% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 3 | 1 |
| Равни | 0 | 1 |
| Загуби | 1 | 3 |
| Вкарани Голове | 6 | 2 |
| Получени Голове | 4 | 4 |
| Средно Вкарани | 1.50 | 0.40 |
| Средно Получени | 1.00 | 0.80 |
| Мачове Вкарал | 75% | 40% |
| Мачове Получил | 50% | 60% |
| Гол/Гол | 25% | 20% |
| Над 1.5 | 75% | 20% |
| Над 2.5 | 25% | 20% |
| Над 3.5 | 25% | 0% |
Прогнози на потребителите
1 100% за Янтра Габрово
X 0% за равен
2 0% за Марек Дупница
Общо гласували: 4
За да гласувате, щракнете на знака
