Турция - ТФФ Първа Лига (2016 - 2017)
12:00
Йени Малатияспор
Денизлиспор
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.30 | 3.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.33 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.02.2017 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Малатия, а гостите от Денизли. Разстоянието между двата града е 808.7 км. Мачът ще се играе на стадион Малатия Иньоню, който има капацитет от 13 000 места. Снимки от Google карта стадион Малатия Иньоню. Мачът ще се играе в 13:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Йени Малатияспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.01.2017 | Първа Лига | Самсунспор | 3 - 0 | Йени Малатияспор | 4.46 | 3.36 | 1.75 |
| 21.01.2017 | Първа Лига | Йени Малатияспор | 2 - 1 | Мерсин Идман Юрду | 1.21 | 5.68 | 9.66 |
| 14.01.2017 | Първа Лига | Йени Малатияспор | 0 - 0 | Сивасспор | 2.11 | 3.19 | 3.28 |
| 24.12.2016 | Първа Лига | Болуспор | 1 - 5 | Йени Малатияспор | 2.13 | 3.14 | 3.29 |
| 18.12.2016 | Първа Лига | Йени Малатияспор | 1 - 1 | Адана Демирспор | 1.70 | 3.48 | 4.58 |
| 11.12.2016 | Първа Лига | Йени Малатияспор | 0 - 1 | Бандърмаспор | 1.48 | 3.86 | 6.23 |
| 04.12.2016 | Първа Лига | Гьозтепе | 2 - 0 | Йени Малатияспор | 2.07 | 3.19 | 3.40 |
| 28.11.2016 | Първа Лига | Йени Малатияспор | 1 - 1 | Гиресунспор | 1.56 | 3.61 | 5.65 |
| 20.11.2016 | Първа Лига | Ескишехирспор | 2 - 0 | Йени Малатияспор | 2.09 | 3.10 | 3.40 |
| 06.11.2016 | Първа Лига | Йени Малатияспор | 2 - 1 | Юмраниеспор | 1.30 | 4.56 | 9.31 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Денизлиспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.01.2017 | Първа Лига | Денизлиспор | 1 - 1 | Адана Демирспор | 2.00 | 3.28 | 3.52 |
| 22.01.2017 | Първа Лига | Бандърмаспор | 0 - 0 | Денизлиспор | 2.39 | 3.12 | 2.81 |
| 15.01.2017 | Първа Лига | Гьозтепе | 2 - 4 | Денизлиспор | 1.44 | 4.01 | 6.92 |
| 08.01.2017 | Приятелски срещи | Фенербахче | 5 - 1 | Денизлиспор | - | - | - |
| 25.12.2016 | Първа Лига | Денизлиспор | 2 - 1 | Гиресунспор | 2.83 | 3.11 | 2.41 |
| 18.12.2016 | Първа Лига | Ескишехирспор | 0 - 3 | Денизлиспор | 1.44 | 4.11 | 6.47 |
| 11.12.2016 | Първа Лига | Денизлиспор | 0 - 2 | Юмраниеспор | 2.48 | 3.08 | 2.74 |
| 04.12.2016 | Първа Лига | Елязъгспор | 0 - 3 | Денизлиспор | 2.29 | 3.08 | 3.04 |
| 27.11.2016 | Първа Лига | Денизлиспор | 1 - 2 | Манисаспор | 1.62 | 3.54 | 5.13 |
| 20.11.2016 | Първа Лига | Шанлъурфаспор | 0 - 1 | Денизлиспор | 2.06 | 3.20 | 3.35 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.09.2016 | Първа Лига | Денизлиспор | 1 - 1 | Йени Малатияспор | 2.84 | 3.18 | 2.35 |
| 20.03.2016 | Първа Лига | Денизлиспор | 2 - 0 | Йени Малатияспор | 2.53 | 3.05 | 2.73 |
| 24.10.2015 | Първа Лига | Йени Малатияспор | 1 - 2 | Денизлиспор | 2.03 | 3.32 | 3.44 |
В последните 3 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Йени Малатияспор имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.
ТФФ Първа Лига класиране към 11.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ескишехирспор | 19 | +14 | 35 |
| 2 | Гьозтепе | 19 | +10 | 35 |
| 3 | Йени Малатияспор | 19 | +7 | 34 |
| 4 | Сивасспор | 19 | +10 | 32 |
| 5 | Гиресунспор | 19 | +7 | 30 |
| 6 | Болуспор | 19 | -4 | 27 |
| 7 | Денизлиспор | 19 | +6 | 26 |
| 8 | Юмраниеспор | 18 | +3 | 26 |
| 9 | Балъкесирспор | 18 | +9 | 24 |
| 10 | Адана Демирспор | 19 | +1 | 23 |
| 11 | Шанлъурфаспор | 19 | +1 | 22 |
| 12 | Газиантеп ФК | 19 | -3 | 22 |
| 13 | Алтънорду | 19 | -3 | 22 |
| 14 | Елязъгспор | 19 | -1 | 18 |
| 15 | Бандърмаспор | 19 | -7 | 18 |
| 16 | Манисаспор | 19 | -8 | 17 |
| 17 | Самсунспор | 19 | -17 | 14 |
| 18 | Мерсин Идман Юрду | 19 | -25 | 13 |
Хронология в първенството
| Йени Малатияспор | |
| Денизлиспор | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Йени Малатияспор | Йени Малатияспор | Денизлиспор | Денизлиспор | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ескишехирспор | 2 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||||
| 2 | Гьозтепе | 2 - 0 | 2 - 4 | 2 - 4 | ||||
| 3 | Йени Малатияспор | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 4 | Сивасспор | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 5 | Гиресунспор | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 6 | Болуспор | 1 - 5 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 7 | Денизлиспор | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 8 | Юмраниеспор | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 2 | ||||
| 9 | Балъкесирспор | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 10 | Адана Демирспор | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 11 | Шанлъурфаспор | 1 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 12 | Газиантеп ФК | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | ||||
| 13 | Алтънорду | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 14 | Елязъгспор | 1 - 2 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||||
| 15 | Бандърмаспор | 0 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 16 | Манисаспор | 3 - 1 | 3 - 1 | 1 - 2 | ||||
| 17 | Самсунспор | 1 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 18 | Мерсин Идман Юрду | 2 - 1 | 1 - 3 | 2 - 1 | 2 - 2 | |||
Класиране в шампионата
| Йени Малатияспор | Денизлиспор | |
| Позиция | 3 | 7 |
| Точки | 34 | 26 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 1 |
| Точки | 21 | 16 |
Форма в шампионата
| Йени Малатияспор | Денизлиспор | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
4 5 |
8
5 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
3 1 |
5
1 4 |
Голове в шампионата
| Йени Малатияспор | Денизлиспор | |
|
Вкарани
Получени |
27
20 |
28
22 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
7 |
15
10 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.30 | 3.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.33 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.02.2017 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
