Турция - ТФФ Първа Лига (2016 - 2017)
12:00
Йени Малатияспор
Мерсин Идман Юрду
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 5.50 | 9.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.14 | 4.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.08 | 8.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.01.2017 08:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Малатия, а гостите от Мерсин. Разстоянието между двата града е 367.6 км. Мачът ще се играе на стадион Малатия Иньоню, който има капацитет от 13 000 места. Снимки от Google карта стадион Малатия Иньоню. Мачът ще се играе в 13:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Йени Малатияспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.01.2017 | Първа Лига | Йени Малатияспор | 0 - 0 | Сивасспор | 2.11 | 3.19 | 3.28 |
| 24.12.2016 | Първа Лига | Болуспор | 1 - 5 | Йени Малатияспор | 2.13 | 3.14 | 3.29 |
| 18.12.2016 | Първа Лига | Йени Малатияспор | 1 - 1 | Адана Демирспор | 1.70 | 3.48 | 4.58 |
| 11.12.2016 | Първа Лига | Йени Малатияспор | 0 - 1 | Бандърмаспор | 1.48 | 3.86 | 6.23 |
| 04.12.2016 | Първа Лига | Гьозтепе | 2 - 0 | Йени Малатияспор | 2.07 | 3.19 | 3.40 |
| 28.11.2016 | Първа Лига | Йени Малатияспор | 1 - 1 | Гиресунспор | 1.56 | 3.61 | 5.65 |
| 20.11.2016 | Първа Лига | Ескишехирспор | 2 - 0 | Йени Малатияспор | 2.09 | 3.10 | 3.40 |
| 06.11.2016 | Първа Лига | Йени Малатияспор | 2 - 1 | Юмраниеспор | 1.30 | 4.56 | 9.31 |
| 29.10.2016 | Първа Лига | Елязъгспор | 1 - 2 | Йени Малатияспор | 3.39 | 3.18 | 2.07 |
| 21.10.2016 | Първа Лига | Йени Малатияспор | 3 - 1 | Манисаспор | 1.53 | 3.80 | 5.74 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Мерсин Идман Юрду - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.01.2017 | Първа Лига | Адана Демирспор | 0 - 0 | Мерсин Идман Юрду | 1.52 | 3.79 | 5.60 |
| 25.12.2016 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 1 - 0 | Бандърмаспор | 5.95 | 4.22 | 1.42 |
| 17.12.2016 | Първа Лига | Гьозтепе | 2 - 0 | Мерсин Идман Юрду | 1.14 | 6.80 | 15.03 |
| 12.12.2016 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 0 - 2 | Гиресунспор | 4.53 | 3.78 | 1.61 |
| 02.12.2016 | Първа Лига | Ескишехирспор | 6 - 0 | Мерсин Идман Юрду | 1.15 | 6.38 | 12.00 |
| 25.11.2016 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 0 - 2 | Юмраниеспор | 2.31 | 3.15 | 2.93 |
| 19.11.2016 | Първа Лига | Елязъгспор | 3 - 0 | Мерсин Идман Юрду | 1.77 | 3.53 | 4.14 |
| 04.11.2016 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 0 - 0 | Манисаспор | 2.07 | 3.28 | 3.06 |
| 30.10.2016 | Първа Лига | Шанлъурфаспор | 1 - 1 | Мерсин Идман Юрду | 1.44 | 3.87 | 6.52 |
| 23.10.2016 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 1 - 4 | Балъкесирспор | 3.04 | 3.22 | 2.16 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.2016 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 1 - 3 | Йени Малатияспор | 3.06 | 3.23 | 2.11 |
ТФФ Първа Лига класиране към 21.01.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ескишехирспор | 17 | +13 | 31 |
| 2 | Гьозтепе | 17 | +9 | 31 |
| 3 | Йени Малатияспор | 17 | +9 | 31 |
| 4 | Сивасспор | 17 | +9 | 29 |
| 5 | Болуспор | 17 | -1 | 27 |
| 6 | Балъкесирспор | 16 | +11 | 24 |
| 7 | Денизлиспор | 17 | +6 | 24 |
| 8 | Гиресунспор | 17 | +5 | 24 |
| 9 | Юмраниеспор | 16 | +5 | 23 |
| 10 | Алтънорду | 17 | -1 | 22 |
| 11 | Шанлъурфаспор | 17 | +2 | 21 |
| 12 | Адана Демирспор | 17 | 0 | 19 |
| 13 | Газиантеп ФК | 17 | -5 | 18 |
| 14 | Бандърмаспор | 17 | -5 | 17 |
| 15 | Елязъгспор | 17 | -2 | 14 |
| 16 | Манисаспор | 17 | -11 | 13 |
| 17 | Самсунспор | 17 | -19 | 11 |
| 18 | Мерсин Идман Юрду | 17 | -25 | 10 |
Хронология в първенството
| Йени Малатияспор | |
| Мерсин Идман Юрду | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Йени Малатияспор | Йени Малатияспор | Мерсин Идман Юрду | Мерсин Идман Юрду | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ескишехирспор | 2 - 0 | 6 - 0 | 6 - 0 | ||||
| 2 | Гьозтепе | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 3 | Йени Малатияспор | - | - | - | 1 - 3 | |||
| 4 | Сивасспор | 0 - 0 | 0 - 0 | 6 - 0 | 6 - 0 | |||
| 5 | Болуспор | 1 - 5 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||||
| 6 | Балъкесирспор | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 4 | ||||
| 7 | Денизлиспор | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||||
| 8 | Гиресунспор | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 2 | ||||
| 9 | Юмраниеспор | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 2 | ||||
| 10 | Алтънорду | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||||
| 11 | Шанлъурфаспор | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 12 | Адана Демирспор | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 13 | Газиантеп ФК | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 3 | ||||
| 14 | Бандърмаспор | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | ||||
| 15 | Елязъгспор | 1 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||||
| 16 | Манисаспор | 3 - 1 | 3 - 1 | 0 - 0 | ||||
| 17 | Самсунспор | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | ||||
| 18 | Мерсин Идман Юрду | 1 - 3 | - | - | - | |||
Класиране в шампионата
| Йени Малатияспор | Мерсин Идман Юрду | |
| Позиция | 3 | 18 |
| Точки | 31 | 10 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 15 |
| Точки | 18 | 6 |
Форма в шампионата
| Йени Малатияспор | Мерсин Идман Юрду | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
4 4 |
3
4 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
3 1 |
1
3 5 |
Голове в шампионата
| Йени Малатияспор | Мерсин Идман Юрду | |
|
Вкарани
Получени |
25
16 |
12
37 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
12
6 |
6
23 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 5.50 | 9.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.14 | 4.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.08 | 8.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.01.2017 08:06. Възможни са промени към настоящия момент!
