Швеция - Първа Дивизия - Север (2026)
неделя, 8 ноември, 2026
16:00
16:00
Йерфела
Васалунд
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Йерфела
X 0% за равен
2 0% за Васалунд
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.21 | 4.32 | 1.58 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.12 | 1.17 | 1.18 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.32 | 1.27 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.19 | 1.10 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.58 | 1.41 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.66 | 2.07 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.49 | 2.40 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.11.2026 00:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Йерфела, а гостите от Солна. Разстоянието между двата града е 13.2 км. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Йерфела - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Д1 Север | Енкьопинг | 1 - 1 | Йерфела | 1.64 | 4.00 | 4.07 |
| 23.10.2026 | Д1 Север | Йерфела | 2 - 2 | Хамарби ТФФ | 5.94 | 4.64 | 1.38 |
| 17.10.2026 | Д1 Север | Арланда | 1 - 3 | Йерфела | 1.54 | 4.14 | 4.66 |
| 11.10.2026 | Д1 Север | Йерфела | 1 - 2 | Умео ФК | 2.74 | 3.67 | 2.14 |
| 03.10.2026 | Д1 Север | Стоксунд | 1 - 1 | Йерфела | 2.03 | 3.86 | 2.81 |
| 26.09.2026 | Д1 Север | Йерфела | 2 - 4 | АФК Ескилстюна | 3.97 | 4.08 | 1.64 |
| 20.09.2026 | Д1 Север | Питео | 3 - 1 | Йерфела | 1.94 | 3.67 | 3.15 |
| 17.09.2026 | Д1 Север | Йерфела | 5 - 0 | Карлберг | 3.32 | 3.68 | 1.88 |
| 12.09.2026 | Д1 Север | Йефле | 3 - 1 | Йерфела | 1.61 | 3.87 | 4.36 |
| 05.09.2026 | Д1 Север | Йерфела | 0 - 3 | ФБК Карлстад | 3.11 | 3.65 | 1.95 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Васалунд - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Д1 Север | Васалунд | 2 - 1 | Карлстад Футбол | 1.86 | 3.72 | 3.33 |
| 24.10.2026 | Д1 Север | Солентюна | 2 - 0 | Васалунд | 2.21 | 3.66 | 2.62 |
| 18.10.2026 | Д1 Север | Васалунд | 0 - 4 | АФК Ескилстюна | 2.81 | 3.68 | 2.08 |
| 10.10.2026 | Д1 Север | Карлберг | 3 - 3 | Васалунд | 2.50 | 3.44 | 2.40 |
| 04.10.2026 | Д1 Север | Васалунд | 1 - 4 | Арланда | 2.40 | 3.45 | 2.49 |
| 27.09.2026 | Д1 Север | Йефле | 0 - 1 | Васалунд | 2.22 | 3.47 | 2.71 |
| 21.09.2026 | Д1 Север | Васалунд | 1 - 5 | Асириска Сьодертале | 2.09 | 3.63 | 2.85 |
| 17.09.2026 | Д1 Север | Васалунд | 0 - 0 | Хамарби ТФФ | 4.04 | 3.81 | 1.68 |
| 12.09.2026 | Д1 Север | ФБК Карлстад | 2 - 1 | Васалунд | 2.12 | 3.57 | 2.81 |
| 06.09.2026 | Д1 Север | Васалунд | 2 - 3 | Енкьопинг | 1.74 | 3.78 | 3.72 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.06.2026 | Д1 Север | Васалунд | 3 - 1 | Йерфела | 1.61 | 3.92 | 4.24 |
Първа Дивизия - Север класиране към 08.11.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Стокхолм Интернационале | 29 | +44 | 64 |
| 2 | Арланда | 29 | +17 | 54 |
| 3 | АФК Ескилстюна | 29 | +15 | 53 |
| 4 | Енкьопинг | 29 | +3 | 52 |
| 5 | Хамарби ТФФ | 29 | +24 | 49 |
| 6 | ФБК Карлстад | 29 | +7 | 49 |
| 7 | Карлстад Футбол | 29 | +10 | 44 |
| 8 | Умео ФК | 29 | -1 | 42 |
| 9 | Йефле | 29 | -11 | 38 |
| 10 | Карлберг | 29 | -8 | 37 |
| 11 | Асириска Сьодертале | 29 | -7 | 35 |
| 12 | Солентюна | 29 | -10 | 31 |
| 13 | Васалунд | 29 | -21 | 31 |
| 14 | Питео | 29 | -17 | 27 |
| 15 | Йерфела | 29 | -21 | 24 |
| 16 | Стоксунд | 29 | -24 | 15 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Йерфела | |
| Васалунд | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Йерфела | Йерфела | Васалунд | Васалунд | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Стокхолм Интернационале | 0 - 4 | 2 - 0 | 0 - 4 | 2 - 0 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 2 | Арланда | 2 - 3 | 1 - 3 | 2 - 3 | 1 - 4 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 3 | АФК Ескилстюна | 2 - 4 | 1 - 1 | 2 - 4 | 0 - 4 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 4 | Енкьопинг | 0 - 3 | 1 - 1 | 0 - 3 | 2 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 5 | Хамарби ТФФ | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 0 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 6 | ФБК Карлстад | 0 - 3 | 2 - 0 | 0 - 3 | 1 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 7 | Карлстад Футбол | 1 - 4 | 2 - 1 | 1 - 4 | 2 - 1 | 5 - 0 | 5 - 0 | |
| 8 | Умео ФК | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 2 | 3 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 9 | Йефле | 4 - 0 | 3 - 1 | 4 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 10 | Карлберг | 5 - 0 | 1 - 3 | 5 - 0 | 0 - 4 | 3 - 3 | 3 - 3 | |
| 11 | Асириска Сьодертале | 0 - 2 | 3 - 3 | 0 - 2 | 1 - 5 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 12 | Солентюна | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 13 | Васалунд | 3 - 1 | - | - | - | |||
| 14 | Питео | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 15 | Йерфела | - | - | - | 3 - 1 | |||
| 16 | Стоксунд | 1 - 6 | 1 - 1 | 1 - 6 | 4 - 3 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| Йерфела | Васалунд | |
| Победи | 6 | 8 |
| Равни | 6 | 7 |
| Загуби | 17 | 14 |
| Вкарани Голове | 40 | 41 |
| Получени Голове | 61 | 62 |
| Средно Вкарани | 1.38 | 1.41 |
| Средно Получени | 2.10 | 2.14 |
| Мачове Вкарал | 76% | 83% |
| Мачове Получил | 90% | 83% |
| Гол/Гол | 66% | 69% |
| Над 1.5 | 93% | 90% |
| Над 2.5 | 69% | 72% |
| Над 3.5 | 52% | 55% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 3 | 2 |
| Равни | 1 | 5 |
| Загуби | 10 | 7 |
| Вкарани Голове | 19 | 19 |
| Получени Голове | 34 | 30 |
| Средно Вкарани | 1.36 | 1.36 |
| Средно Получени | 2.43 | 2.14 |
| Мачове Вкарал | 64% | 86% |
| Мачове Получил | 79% | 86% |
| Гол/Гол | 43% | 71% |
| Над 1.5 | 86% | 93% |
| Над 2.5 | 79% | 71% |
| Над 3.5 | 57% | 50% |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.21 | 4.32 | 1.58 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.12 | 1.17 | 1.18 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.32 | 1.27 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.19 | 1.10 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.58 | 1.41 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.66 | 2.07 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.49 | 2.40 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.11.2026 00:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Йерфела
X 0% за равен
2 0% за Васалунд
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака