Норвегия - Първа Дивизия (2017)
19:00
Йерв Гримстад
Левангер
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 3.75 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.29 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.04.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гримстад, а гостите от Левангер. Разстоянието между двата града е 617.8 км. Мачът ще се играе на стадион Левермур, който има капацитет от 1 700 места. Снимки от Google карта стадион Левермур. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Йерв Гримстад - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.04.2017 | Купа на Норвегия | Дон | 0 - 2 | Йерв Гримстад | 12.43 | 7.22 | 1.12 |
| 23.04.2017 | Първа Дивизия | Йерв Гримстад | 0 - 1 | Стрьомен | 1.72 | 3.55 | 4.35 |
| 18.04.2017 | Първа Дивизия | Мьондален | 3 - 0 | Йерв Гримстад | 2.03 | 3.38 | 3.29 |
| 09.04.2017 | Първа Дивизия | Йерв Гримстад | 1 - 2 | Ранхайм | 1.71 | 3.50 | 4.53 |
| 02.04.2017 | Първа Дивизия | Флурьо | 1 - 1 | Йерв Гримстад | 2.55 | 3.31 | 2.52 |
| 10.03.2017 | Приятелски срещи | Од БК | 3 - 2 | Йерв Гримстад | 1.56 | 3.97 | 4.53 |
| 17.02.2017 | Приятелски срещи | Викинг Ставангер | 2 - 0 | Йерв Гримстад | 1.72 | 3.59 | 3.99 |
| 04.12.2016 | Плейофи | Стабек | 2 - 0 | Йерв Гримстад | 1.75 | 3.56 | 4.29 |
| 30.11.2016 | Плейофи | Йерв Гримстад | 1 - 0 | Стабек | 2.29 | 3.23 | 2.97 |
| 26.11.2016 | Плейофи | Йерв Гримстад | 2 - 1 | Конгсвингер | 1.77 | 3.51 | 4.28 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Левангер - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2017 | Първа Дивизия | Левангер | 1 - 1 | Мьондален | 2.72 | 3.30 | 2.37 |
| 17.04.2017 | Първа Дивизия | Флурьо | 0 - 0 | Левангер | 2.30 | 3.31 | 2.79 |
| 09.04.2017 | Първа Дивизия | Левангер | 0 - 1 | Саннес Улф | 2.91 | 3.32 | 2.23 |
| 02.04.2017 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 2 - 2 | Левангер | 2.33 | 3.35 | 2.73 |
| 18.03.2017 | Приятелски срещи | Кристиансунд | 1 - 1 | Левангер | 1.73 | 3.60 | 3.88 |
| 04.02.2017 | Приятелски срещи | Сундсвал | 5 - 1 | Левангер | - | - | - |
| 27.01.2017 | Приятелски срещи | Левангер | 0 - 1 | Йостерсунд | 5.00 | 4.50 | 1.44 |
| 30.10.2016 | Първа Дивизия | Левангер | 2 - 2 | Мьондален | 2.72 | 3.50 | 2.29 |
| 23.10.2016 | Първа Дивизия | Рауфос | 0 - 6 | Левангер | 9.24 | 5.69 | 1.24 |
| 16.10.2016 | Първа Дивизия | Левангер | 1 - 0 | Осане | 1.97 | 3.45 | 3.38 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.08.2016 | Първа Дивизия | Левангер | 1 - 2 | Йерв Гримстад | 2.27 | 3.34 | 2.85 |
| 12.05.2016 | Първа Дивизия | Йерв Гримстад | 0 - 1 | Левангер | 2.16 | 3.36 | 2.96 |
| 09.08.2015 | Първа Дивизия | Левангер | 1 - 4 | Йерв Гримстад | 3.31 | 3.30 | 2.05 |
| 31.05.2015 | Първа Дивизия | Йерв Гримстад | 4 - 2 | Левангер | 1.63 | 3.75 | 4.74 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач. На домашния терен на Йерв Гримстад имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Първа Дивизия класиране към 30.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бодьо Глимт | 4 | +7 | 10 |
| 1 | Старт Кристиансанд | 4 | +7 | 10 |
| 3 | Уленсакер Киса | 4 | +6 | 10 |
| 4 | Ранхайм | 4 | +3 | 10 |
| 5 | Мьондален | 4 | +4 | 8 |
| 6 | Саннес Улф | 4 | -1 | 7 |
| 7 | Тромсдален | 4 | +1 | 5 |
| 8 | Осане | 4 | -2 | 4 |
| 9 | Стрьомен | 4 | -2 | 4 |
| 10 | Арендал | 4 | -1 | 3 |
| 11 | Левангер | 4 | -1 | 3 |
| 11 | Фредрикстад | 4 | -1 | 3 |
| 13 | Флурьо | 4 | -2 | 3 |
| 14 | Конгсвингер | 4 | -3 | 2 |
| 15 | Йерв Гримстад | 4 | -5 | 1 |
| 16 | Елверум | 4 | -10 | 1 |
Хронология в първенството
| Йерв Гримстад | |
| Левангер | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Йерв Гримстад | Йерв Гримстад | Левангер | Левангер | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Бодьо Глимт | |||||||
| 1 | Старт Кристиансанд | |||||||
| 3 | Уленсакер Киса | 2 - 2 | 2 - 2 | |||||
| 4 | Ранхайм | 1 - 2 | 1 - 2 | |||||
| 5 | Мьондален | 3 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 6 | Саннес Улф | 0 - 1 | ||||||
| 7 | Тромсдален | |||||||
| 8 | Осане | |||||||
| 9 | Стрьомен | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 10 | Арендал | |||||||
| 11 | Левангер | - | - | - | ||||
| 11 | Фредрикстад | |||||||
| 13 | Флурьо | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 14 | Конгсвингер | |||||||
| 15 | Йерв Гримстад | - | - | - | ||||
| 16 | Елверум | |||||||
Класиране в шампионата
| Йерв Гримстад | Левангер | |
| Позиция | 15 | 11 |
| Точки | 1 | 3 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 7 |
| Точки | 0 | 2 |
Форма в шампионата
| Йерв Гримстад | Левангер | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 3 |
0
3 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 2 |
0
2 0 |
Голове в шампионата
| Йерв Гримстад | Левангер | |
|
Вкарани
Получени |
2
7 |
3
4 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
1
3 |
2
2 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 3.75 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.29 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.04.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
