Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 (2026)
неделя, 30 август, 2026
20:00
Йерв Гримстад
Порс Футбол
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.39 |
4.51 |
5.80 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.10 |
1.14 |
2.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.15 |
4.64 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.18 |
1.12 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.59 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.64 |
2.12 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.59 |
2.18 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
30.08.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гримстад, а гостите от Пошгрун.
Разстоянието между двата града е 107.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Левермур,
който има капацитет от
1 700 места.
Снимки от Google карта
стадион Левермур.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Йерв Гримстад - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.08.2026 |
Купа на Норвегия |
Фрам Ларвик |
1 - 2 |
Йерв Гримстад |
- |
- |
- |
| 16.08.2026 |
Д2 Група 1 |
Сандвикен Берген |
2 - 2 |
Йерв Гримстад |
4.55 |
4.07 |
1.55 |
| 08.08.2026 |
Д2 Група 1 |
Йерв Гримстад |
4 - 0 |
Видар |
1.17 |
6.75 |
9.57 |
| 02.08.2026 |
Д2 Група 1 |
Трефф |
3 - 2 |
Йерв Гримстад |
3.12 |
3.53 |
1.95 |
| 26.07.2026 |
Д2 Група 1 |
Йерв Гримстад |
1 - 2 |
Лисеклостер |
1.23 |
5.61 |
8.28 |
| 28.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Сотра |
1 - 3 |
Йерв Гримстад |
2.06 |
3.38 |
3.02 |
| 21.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Братвог |
1 - 2 |
Йерв Гримстад |
2.13 |
3.46 |
2.86 |
| 14.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Йерв Гримстад |
2 - 1 |
Сандвикен Берген |
1.34 |
4.60 |
6.71 |
| 31.05.2026 |
Д2 Група 1 |
Нутоден |
0 - 0 |
Йерв Гримстад |
3.36 |
3.51 |
1.89 |
| 23.05.2026 |
Д2 Група 1 |
Йерв Гримстад |
2 - 1 |
Квик Халден |
1.34 |
4.68 |
6.57 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Порс Футбол - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 16.08.2026 |
Д2 Група 1 |
Порс Футбол |
1 - 1 |
Бярг |
2.80 |
3.56 |
2.12 |
| 08.08.2026 |
Д2 Група 1 |
Арендал |
2 - 1 |
Порс Футбол |
1.72 |
3.75 |
3.84 |
| 01.08.2026 |
Д2 Група 1 |
Порс Футбол |
1 - 1 |
Братвог |
3.11 |
3.56 |
1.97 |
| 25.07.2026 |
Д2 Група 1 |
Бярг |
0 - 1 |
Порс Футбол |
1.43 |
4.39 |
5.41 |
| 27.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Порс Футбол |
2 - 4 |
Арендал |
2.52 |
3.34 |
2.41 |
| 20.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Порс Футбол |
2 - 0 |
Ейк Тьонсберг |
1.59 |
3.83 |
4.47 |
| 13.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Видар |
1 - 1 |
Порс Футбол |
2.87 |
3.62 |
2.04 |
| 31.05.2026 |
Д2 Група 1 |
Порс Футбол |
1 - 0 |
Мьондален |
3.25 |
3.59 |
1.89 |
| 24.05.2026 |
Д2 Група 1 |
Трефф |
3 - 3 |
Порс Футбол |
1.66 |
3.78 |
3.99 |
| 16.05.2026 |
Д2 Група 1 |
Порс Футбол |
1 - 2 |
Нутоден |
2.22 |
3.43 |
2.67 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.04.2026 |
Д2 Група 1 |
Порс Футбол |
0 - 3 |
Йерв Гримстад |
3.65 |
3.70 |
1.76 |
| 28.02.2026 |
Приятелски срещи |
Порс Футбол |
3 - 1 |
Йерв Гримстад |
- |
- |
- |
| 28.09.2025 |
Д2 Група 1 |
Порс Футбол |
2 - 2 |
Йерв Гримстад |
4.48 |
3.94 |
1.57 |
| 29.03.2025 |
Д2 Група 1 |
Йерв Гримстад |
1 - 1 |
Порс Футбол |
1.37 |
4.28 |
6.24 |
| 22.04.2015 |
Купа на Норвегия |
Порс Футбол |
2 - 4 |
Йерв Гримстад |
6.36 |
5.73 |
1.29 |
| 18.10.2014 |
Д2 Група 1 |
Йерв Гримстад |
4 - 0 |
Порс Футбол |
1.33 |
5.67 |
5.32 |
| 19.07.2014 |
Д2 Група 1 |
Порс Футбол |
0 - 1 |
Йерв Гримстад |
2.58 |
3.90 |
2.11 |
В последните 7 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Йерв Гримстад имат изиграни 2 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Втора Дивизия - Група 1 класиране към 30.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Йерв Гримстад |
16 |
11 |
3 |
2 |
34 |
17 |
+17 |
36 |
| 2 |
Братвог |
16 |
10 |
2 |
4 |
32 |
16 |
+16 |
32 |
| 3 |
Мьондален |
16 |
10 |
2 |
4 |
30 |
20 |
+10 |
32 |
| 4 |
Квик Халден |
16 |
9 |
3 |
4 |
28 |
19 |
+9 |
30 |
| 5 |
Сотра |
16 |
8 |
3 |
5 |
32 |
16 |
+16 |
27 |
| 6 |
Нутоден |
16 |
8 |
3 |
5 |
22 |
14 |
+8 |
27 |
| 7 |
Бярг |
16 |
8 |
2 |
6 |
27 |
24 |
+3 |
26 |
| 8 |
Трефф |
16 |
7 |
4 |
5 |
29 |
25 |
+4 |
25 |
| 9 |
Арендал |
16 |
5 |
5 |
6 |
23 |
25 |
-2 |
20 |
| 10 |
Порс Футбол |
16 |
5 |
5 |
6 |
18 |
21 |
-3 |
20 |
| 11 |
Сандвикен Берген |
16 |
4 |
3 |
9 |
23 |
35 |
-12 |
15 |
| 12 |
Лисеклостер |
16 |
3 |
5 |
8 |
18 |
32 |
-14 |
14 |
| 13 |
Видар |
16 |
1 |
3 |
12 |
14 |
44 |
-30 |
6 |
| 14 |
Ейк Тьонсберг |
16 |
1 |
1 |
14 |
17 |
39 |
-22 |
4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Йерв Гримстад |
|
| Порс Футбол |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Йерв Гримстад |
Йерв Гримстад |
|
Порс Футбол |
Порс Футбол |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Йерв Гримстад |
- |
- |
- |
|
0 - 3 |
|
|
| 2 |
Братвог |
|
1 - 2 |
|
|
1 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 3 |
Мьондален |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
| 4 |
Квик Халден |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
| 5 |
Сотра |
|
1 - 3 |
|
|
0 - 0 |
|
|
| 6 |
Нутоден |
|
0 - 0 |
|
|
1 - 2 |
|
|
| 7 |
Бярг |
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
1 - 1 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 8 |
Трефф |
1 - 1 |
3 - 2 |
1 - 1 |
|
|
3 - 3 |
3 - 3 |
| 9 |
Арендал |
|
1 - 2 |
|
|
2 - 4 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 10 |
Порс Футбол |
|
0 - 3 |
|
|
- |
- |
- |
| 11 |
Сандвикен Берген |
2 - 1 |
2 - 2 |
2 - 1 |
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 12 |
Лисеклостер |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 13 |
Видар |
4 - 0 |
1 - 3 |
4 - 0 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 14 |
Ейк Тьонсберг |
|
2 - 3 |
|
|
2 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Йерв Гримстад |
Порс Футбол |
| Победи |
11 |
5 |
| Равни |
3 |
5 |
| Загуби |
2 |
6 |
| Вкарани Голове |
34 |
18 |
| Получени Голове |
17 |
21 |
| Средно Вкарани |
2.12 |
1.12 |
| Средно Получени |
1.06 |
1.31 |
| Мачове Вкарал |
94% |
81% |
| Мачове Получил |
75% |
69% |
| Гол/Гол |
75% |
56% |
| Над 1.5 |
88% |
69% |
| Над 2.5 |
81% |
44% |
| Над 3.5 |
44% |
12% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
5 |
3 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
1 |
2 |
| Вкарани Голове |
14 |
10 |
| Получени Голове |
6 |
9 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
1.43 |
| Средно Получени |
0.86 |
1.29 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
71% |
71% |
| Гол/Гол |
71% |
71% |
| Над 1.5 |
86% |
71% |
| Над 2.5 |
71% |
57% |
| Над 3.5 |
29% |
14% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.39 |
4.51 |
5.80 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.10 |
1.14 |
2.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.15 |
4.64 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.18 |
1.12 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.59 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.64 |
2.12 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.59 |
2.18 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
30.08.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите